Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

sylvie
3. srp 2008

lendy, dakujem.. pozerala som, nieco maju podobne.. ale mna na tej eterike zaujala hlavne kozmetika z levandule a kozmetika zo zmesi eterickych olejov a to na tej stranke sanoflore nie je.. ale aj tak dik za typ.. 🙂

magda22
3. srp 2008

ahojte,
prosim vas nepozna niekto nejaky pripravok, ktory by mi po kojeni pomohol vratit prsia do povodneho stavu a zaroven ich zpevnil???
dakujem!

arvetka
4. srp 2008

Ahoj holky, konečně jsem si objednala první várku z jahody 😎
nevíte někdo (lendyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😅 ), jestli se dá nějak sledovat proces objednávky (jestli byla odeslaná, jestli už je v ČR apod.)?

lendy1
4. srp 2008

arvetka, sledovat to nejde, ale teď posílají docela rychle, naposled jsem objednávala před 14dny a minulý týden jsem měla balíček doma 😉
pimpulka, myslím, že i na ty akce ve slevách se vztahuje ta věrnostní sleva.

arvetka
4. srp 2008

lendy
super 😒 no ale když to posílají rychle 😵 objednala jsem si zatím parfémek a oční stíny, tenhle týden proběhnou další stíny, make up a lesk na rty 🙂 😵

pimpulka
4. srp 2008

arvetka...potom nam nacmaraj ako balik? ja som hlavne zvedava na tu objednavku parfemu..dik

arvetka
4. srp 2008

pimpulka
mám čmárnout, jak bylík došel? 😉 jasnačka, pejsnu 🙂

lendy1
4. srp 2008

arvetka, nechodíš náhodou i na Omlazení? 😉

arvetka
4. srp 2008

lendy
dneska jsem se tam zaredžistrovala 😎

lendy1
4. srp 2008

arvetka a co sháníš od MAC?

arvetka
4. srp 2008

stíny. nevím, jestli smashbox nebo mac.
chci černé mono, ale zatím jsem na žádně nenarazila 😒

magda22
5. srp 2008

prosim vas naozaj nikto neviete o takom pripravku na prsia?

arvetka
5. srp 2008

magda22
v tomhle ti neporadím 😒

lendy1
5. srp 2008

magda, někdo si pochvaluje toto:
http://www.krasa.cz/zpevnujici-gel-na-prsa-bust...

dle mého to stejně nepomůže, maximálně cvičit, posilovat a přinejhorším plastika 😉

arvetka
5. srp 2008

lendy odkud objednáváš nyx pigmenty?

lendy1
5. srp 2008

arvetko, já je měla od AYD hned, jak je měla ona. Kupovala jsem celou sadu a pak to, co se mi barevně nepozdávalo, tak jsem prodala. Tenkrát se prodávaly Nyx i za 100-150,-Kč/ks, teď už je to 1/2 a to tak cenově odpovídá tomu, kolik to stálo mě 😝 . Myslím, že se dají koupit jednotlivě i v sadě na Aukru nebo na MMB. Nejlevněji asi vyjdou na e-bay (a nemusíš se bát, nyx se nepadělají, je to obyč. kosmetika z USA) nebo možná i tady, ale nevím, kolik bude pošta do ČR:
http://www.cherryculture.com/cosmetics/brands/n...

a na e-bay jsem viděla celou sadu vč. pošty do ČR za 500,-Kč - 24odstínů...

arvetka
5. srp 2008

na ebay mají 24 odstínů za 4$ kus + 15$ poštovný.
ale spíš to vidím na jednotlivý....

sylvie
5. srp 2008

magda, aj Oriflame ma spevnujuci gel na prsia a dekolt, ale neviem ho ohodnotit, pretoze ked som si ho kupila a kym som ho zacala pouzivat, tak mi ho maly rozbil a odvtedy som si ho este nekupila..
je to tenot: http://www.oriflame.sk/prod/catalog/SkuDetailCa...

magda22
5. srp 2008

diki 😉

ella1
5. srp 2008

cafte.zabudla som vám povedať,že ten kokosový olej som si dávala už 2x na vlasy a sú teda lepšie ako predtým 😉

no a ktým zázrakom na prsia-ja mám ten krém z avonu a možno je pokožka lepšia(len by som ho musela stále používať) ale myslím,že nepomôže už nič,ani cvičenie.lebo my na rozdiel od mužov máme v prsiach tuk,tak to nevycvičíte. 😝 jedine plastika alebo v mojom prípade keby sa mi darilo pribrať.......len nie každý by chcel pribrať,že? 😀

sylvie
7. srp 2008

ella, kokosovy olej aj ja pouzivam na vlasy.. 😉

arvetka
7. srp 2008

holky včera mi přišly shiseido stíny z jahody, fakt rychlý to bylo! v pátek večer objednávka, ve středu balíček doma 🙂

arvetka
8. srp 2008

holky tak stínečky krásný🙂
je to taková neutrálně zlatá byrva (tzn. ne dožluta nebo měděna), nádherně se třpytí 😵 ještě jsem zvědavá, jak budou držet, nedala jsem pod ně bázi.

lendy1
8. srp 2008

arvetka, jaké to jsou? Nejsou to ty maličké, kulaté, pudrové?

arvetka
8. srp 2008

http://cz.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...
tyhle.
ještě mám zálusk na 4 odstíny nyx a asi 2 od mac...

sylvie
8. srp 2008

arvetka, to je prasok, tie ocne tiene? drzi to na oku dobre?

arvetka
8. srp 2008

sylvie
nene, jsou krémové. a zatím to vypadá, že drží dobře 😵

sylvie
8. srp 2008

arvetka,dik.. na tom obrazku to tak vyzeralo 😉

zanett
8. srp 2008

ahoj po dlouhe dobe 😉 ...chtela jsem se jenom zeptat, jak casto delate objednavku z lush (zhruba), pac me to vychazi na cca kazdych sest tydnu a ted, kdyz zvedli u mnoha vyrobku ceny, tak to zacina byt docela drahej business a fakt si vybiram, co si koupim...uz jsem tu kdysi psala, ze za kosmetiku utratim nejvic (a to fakt jo), ale mne to prijde, ze bud jsem zavislak, co neodola (napr. jsem si dnes do objednavky prihodila American Cream - musim ho prece vyzkouset, ze 😅 ), nebo ze by kazdy utracel tolik?...napr. ted uz si z lush poridim opravdu jen to, co pouzivam pravidelne, ale napr. Buffy a King of skin, ktere jsou dobre, ale nepouzivam je tak casto, tak ty uz si hned tak porizovat nehodlam (i kdyz jsem zjistila, ze treba buffy je moc prima na popraskane paty a pouzivam ho jako soucast domaci pedikury 😅 😀 , ale az mi dojde, tak se jeste rozmyslim, jestli si koupim dalsi, nebo si misto toho koupim levnou pemzu 😀 )...A ten AC kondicioner - jestli bude dobry (v coz na jednu stranu doufam), tak to bude pruser, protoze je drazsi nez klasicke (i kdyz prirodni) kondicionery a navic - ja toho kondicioneru spotrebuju dost, vydrzi mi vetsinou jen polovinu casu, co sampon stejneho baleni... 😔

lendy1
8. srp 2008

arvetka, jj, ty jsem myslela, vypadají opravdu pěkně-já mám děsně ráda přesně tyhle zlaté, zlatohnědé a podobné barvičky, krásně mi jdou k očím 😵

zanett, já za celou dobu, co vím o Lush (cca 8-9měsíců) jsem objednávala 3x a vždy tak za 1.000-1.500,-Kč a ne vše bylo pro mě. Spíš využívám, když mají nějakou akci, kde si mi to vrátí alespoň na poštovném...
a když to tak vezmu, co mám ráda a rozhodně se nechci vzdát:
tak maska mi vydrží pár měsíců při používání 2x týdně
kondicioner AC ten maličký mě vydrží také dlouho, jelikož mi stačí umýt vlasy 2x týdně,
šampuk pořád ještě mám a to jsem ho objednávala s 1.objednávkou
buffy jsem objednala 1x, používala jsem ji na celé tělo a vydržela též několik měsíců
pleťová voda-tu používám denně a myslím, že to je taky pro mě nejméně na 1/2roku