Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

pimpulka
10. srp 2008

noangel 😀 viem co pises hihi...ja ked mam na tvari magnaminty tak nerozpravam, proste dam si ju len ked viem ze dalsich 15min mozem mlcat hihihi...vacsinou ked som na nete abo ako dnes, pri vysavani hihihi

ella1
10. srp 2008

caute.ešte by som dodala,že s fialovými tieňmi môže byť problém.lebo obsahujú zložku,už si nepamätám ale akú,ktorá väčšinu očí poriadne dráždi.takže aj preto sú fialové tiene jedny z najmenej používaných.mňa tiež dráždia,ale dá sa......

zanett
11. srp 2008

aha, ella, zase jsem chytrejsi 😉 ...ale musim priznat, ze si nepamatuju, ze bych nekdy v poslednich letech videla nekoho s fialovyma stinama....v obchodech se teda normalne prodavaji, ale asi jen nikdo nekupuje 😀

lendy1
11. srp 2008

tak já jsem dala pár fotek s nyxama do alba na Omlazení, když se nemůžou dávat fota na MK 😖 :
(ale je to děsně odfláknutý, jen jak se ráno namaluji a jdu...)
http://www.omlazeni.cz/index.php?action=userinf...

binki
11. srp 2008

zanett: našla jsem super kombinaci - fialová a tyrkys od YSL, už je mám doma 😀 , jsem zvědavá, jak to bude vypadat, každopádně jsem je tam nemohla nechat, protože to je po dlouhé době něco z dekorativky, bez čeho jsem nemohla jít domů

pimpulka
11. srp 2008

ahojte baby
chcem s avas spytat trosku odveci....mate skusenost s vypadavanim vlasov? dnes som bola u kadernika a ten mi velice zacal nukat tie ich drahe zackove pripravky, cktore obsahuju zlozku aminexil....maju to aj v kerastase aj v lekarni- neviem ktora znacka presne...chcem sa spytat ci mate skusnost s tymi drahymi pripravkami co mavaju v lekarni-tie aminexilove- alebo aj u kadernikov...stoji to dost penazi tak vaham aj ked viem ze mne tie bezne menej drahe lieky a vodicky nepomahaju, tak toto by bola asik posledna moznost..len ci to naozaj robi take zazraky aku zazracnu cenu to ma? ☹

binki
11. srp 2008

pimpulka: mám, stačila menší investice do minerálů a jednoho šamponu a bylo po problémech
Kerastesse používá tchýně a stejně má pořád problémy...

pimpulka
11. srp 2008

binki napises mi prosim ake mineraly a sampon? diky...som si kupila tabletky take rastlinne, je tam praslicka, zihlava a vitaminy...a predtym ups teraz si nespomeniem ale asi netrepem ak poviem ze revalid, tak ten mi nepomohol tiez

ella1
11. srp 2008

cafko 🙂
tak dnes mi zas prišiel lush.
už sme aj vyskúšali.
ultimate shine-super! nečakala,že to bude také perfekt.
penu do kúpeľa,skúsila veroni.the comforter.no toľko peny bolo,že až! 🙂
a poslali mi aj mydlo to violet gratulation? neobjednala som,lebo som myslela,že skončila akcia,ale aj tak poslali poriadny kus.no zlatí sú. 🙂
a ešte som chcela skúsiť niečo od Karma,tak mi poslali,puder,krem,mydlo aj parfem.
parfem vonia super!

s tými vlasmi,no aj ja som mala obdobie,že padali,tak som si vypýtala niečo v lekárni,šampon a pomohol takže natreba zbyočne drahé veci.

zanett
11. srp 2008

binki; tvuj prispevek mi pripomnel; vidis to tricko, kterym mam na sobe na fotce v pasu? Tyrkys! 😀 Nikdy bych si nemyslela, ze takovou barvu budu nosit - takze ty fialovy stiny treba nezavrhuju uplne... 😀 😉

misanda
12. srp 2008

ahoj holky, jdu se k vám a s váma poradit. vysadila jsem HA a rapidně se mi zhoršila pleť...na doporučení jsem si koupila GArnier Pure, s obsahem zinku, ale prd. Pak jsem testla Krém z konopí, taky prd. Teď mám vichy Normaderm, který ale dost vysušuje - což je na jednu stranu dobře, hodně se mi mastí - a po Normadermu dávám gel od Femigardu, který zase hydratuje...přesto mám osypané hlavně lícní kosti a dost to bolí. už fakt nevím ☹, připadám si jak Fredie Krueger! 🤐

Nemáte někdo podobné zkušenosti? Před braním Ha před deseti lety jsem měla taky problémy s pletí, ale ne tolik ☹

binki
12. srp 2008

pimpulka: jedla jsem a jím zinek a hořčík, šampon používám Klorane (koupila jsem v lékárně kolem 180,-), teď jsem na vyzkoušení vzala i šampon Panthenol (Dr. Müller, 90,-), mám dobrou zkušenost s mlíčky této značky

ps: rada, zinek a hořčík nejez dohromady a zkus napřed zajíst, než zapít vodou, lepší se to vstřebává, byla jsem i u léčitele a fakt to pomohlo...

zanett
12. srp 2008

binki, na sampon Klorane si brousim zuby, ktery konkretne mas? Ja jsem uvazovala nad koprivovym, pak s tim s mango a pak ....ted nevim, jak se to pise..neco Gui?!?!?!!? (na podporu rustu vlasu) a taky si brousim zuby na tu jejich vlasosou masku (uplne nahodou jsem to nasla v nedeli na netu a pak zjistila, ze klorane maji ve vybranych parfumerkach i u nas ve meste, tak uz setrim 😀 )

Misanda; osobne bych ti poradila jit k dr (na kozni), protoze pokud to i boli, tak to uz nebude jen kosmeticky problem 😉

misanda
12. srp 2008

zanett : jenomže je to klasika akné, který se zanítí a jde i vycucnout 🙂

jonatanka
12. srp 2008

ahojte moze mi niekto poradit oladom fototerapie? co to vlastne je? vyhrala som osetrenie touto metodou ale vobec neviem co to je a o co vlastne ide?

sisstin
12. srp 2008

holky..dejte link na jahodu sím 😉

lendy1
12. srp 2008

siss:
http://us.strawberrynet.com/main.aspx
vlevo si nastav zemi - ČR

sisstin
12. srp 2008

lendy: já jsem asi slepá..ale Czech Republic tam nevidim nikde 🤐

sisstin
12. srp 2008

už to vidim 😝

lendy1
12. srp 2008

misanda, no, jestli to je hormonální záležitost, tak ti asi kosmetika moc nepomůže...dle mého je ale LRP šetrnější než ten Normaderm. Zkus ještě nějaké čistící čaje, hodně pít...
S tou kosmetikou je to individuální, někomu sedne to a někomu zase něco jiného, rozhodně si myslím, že nějaká drogérková kosmetika na takové to potíže nepomůže. A jestli to je opravdu větší problém, tak navštiv kožního a ty ti dají speciální kosmetiku nebo nějaké mastičky, co určitě alespoň trochu pomůžou.

pro Klorane si jdu zítra 😀 -došel mi šampuk a Lush stránky nefungují 😠 . Klorane jsem měla vyhlídlý už déle, ale pořád nevím, jaký vzít...

sisstin
12. srp 2008

mně pomohla jedině HA 😝

lendy1
12. srp 2008

siss, já jsem teď zase po dlouhé době začala brát HA a totálně mi to rozhodilo celýho člověka 😝 -tak nevím, jestli to mám vydržet a ty hormony se srovnají nebo HA zase zahodit 😔

sisstin
12. srp 2008

lendy: a co jiná HA..co máš ted? 😕

lendy1
12. srp 2008

Jeanine...A zkusit jinou? já se v tom vůbec nevyznám, teď je jich tolik, že fakt nevím a dr. mi neporadí, ta to nechá na mě, ať si něco vyberu 😝

sisstin
12. srp 2008

lendy: no já mám zrovna Jeanine právě 😕 ta je skoro nejlepší na trhu..a ještě Yadine 😉

zanett
12. srp 2008

Na jakej klorane se chytas? Ja bych si nejradeji koupila hned tri ty sampony + masku....coz samozrejme nemuzu, ale muzu si aspon brousit zuby 😀

binki
12. srp 2008

jdu kouknout do koupelny na ten Klorane 😀

binki
12. srp 2008

tak jo, je to s chininem a vitamíny B

binki
12. srp 2008

chcete doslovný název?

lendy1
12. srp 2008

mě zaujal:
Klorane Vitamínový šampon s cedrátovou dření pro vitalitu a lesk vlasů, pak ten s mangem a s ovesným mlékem-uvidím, až zajdu do lékárny, co mi doporučí a jak to bude vonět.

binki, jsou tam ve složení nějaké silikony?