Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

pimpulka
4. zář 2008

caff baby 🙂
no zanett na tvoj podnet som sa teda odvazila postazovat sa...mne od asi jari hufom vypadavaju vlasy...mne inak cely zivot vypadavaju vlasy, ale hufom od jari...som si myslela ze sak ide leto, asi plznem 😀 ...doslo to tak daleko ze asi mesiac uz uzivam kerastase kuru, take tabletky, ale este ma cakaju min. 2mesiace...zatial teda vysledky nevidim....uz som dumala nad vselicim ze z coho to moze byt a naivne ma napadlo aj lush....neodvazila som sa vas spytat ale nemoze sa stat ze prave od lush sampukov mi padaju vlasy?mozno blba otazka...ja viem...cca. od marca pouzivam sampuky, vlasky su leskle, to OK...len padajuuu...

pimpulka
4. zář 2008

zanett nejak mi to uslo, aj ty pouzivas sampuky ci este nie? ci zatial len amer. cream?

zanett
4. zář 2008

pipmpulka - zalezi ktere a co v nich je. Nevim, jestli jsem to tady uz psala, ale pry nektere zmekcovaci slozky na zmekceni vlasu muzou pri dlouhodobejsim pouzivani zpusobovat padani (notoricky zname jsou treba sampony od Clairol - Fruit Infusions - tusim, ze tak se to jmenuje)....proste kdyz ma sampon zmekcit vlas, tak ho pry zmekci oslabenim (odloupne horni supinky vlasu), vlas je pak na dotek mekci, ale je oslabeny a nachylnejsi k vypadavani...uz nevim, kde jsem to cetla, tusim na nejakem medical serveru, bohuzel netusim, ktera slozka je za to zmekcovani zodpovedna, ale ja bych klidne verila, ze je to pravda.... 😒

Jinak - ja si taky nejdriv myslela, ze 'shazuju letni srst', abych mela s prichodem zimy misto na zimni srst 😀 , ale spis si myslim, ze kdyz mam ted delsi vlasy, ze jsou jaksi nachylnejsi nebo co, protoze kdyz jsem je mela kratsi, tak mi skoro nepadaly...

zanett
4. zář 2008

jinak, pimpul - ne, ja jsem jeste zadny sampuky od lush nevyzkousela...jen American cream...

pimpulka
4. zář 2008

inak to s tou dlzkou vlasu to moze byt...mne raz jedna kadernicka vravela ze kazdy vlas je iny, kazdy udrzi inu dlzku...a ked ma clovek moc moc dlhe vlasy a jeho korienok neni tak silny aby ich udrzal, tak vypadavaju, proste treba trosku skratit a prestanu vypadavat.... 😒 neviem ci to je realne, ale aj mne sa zda ze ked ich mam tak po lopatky tak su fajn, dlhsie uz neudrzia ☹

pimpulka
4. zář 2008

joj zle som sa vyjadrila....to s tym-kazdy vlas je iny kazdy udrzi inu dlzku- to som myslela akoze kazdy clovek ma iny typ vlasov...ne tak ze na hlave 1cloveka su rozne vlasky, rozne korienky

zanett
4. zář 2008

pimpul - jj, vim, co myslis. ale ja jsem mivala hodne dlouhy vlasy nekolik let a vsechno bylo OK, ted je nemam tak dlouhy (zatim, ale pestuju 😀 ), tak nevim, protoze nechci, aby mi vsechny vypadaly, nez si je stihnu vypestovat...ale vim, ze moje vlasy by mi treba az do pasu nenarostly, tak daleko by to nedotahly, ale po lopatky jsem mela uplne v pohode spoustu let...nez jsem si je nechala stupidne ostrihat 😠

zanett
5. zář 2008

tak hlasim, ze jsem vyzkousela sampuk se skorici. Vcera jsem jela do Stratfordu vyrizovat dve neprijemny zalezitosti a pote jsem se odmenila, protoze tam maji lush obchod. Dnes rano jsem ho vyzkousela a jsem spokojena, i kdyz skutecny rozdil bude videt az po vice pouzitich. Nedrazdi mi pokozku hlavy, hezky voni (i kdyz se ta vune skoro uplne vymyje a po umyti uz neni tolik citit), skoro neubyva (po jednom pouziti vypada, jako by nebyl pouzity vubec), prijemne peni (nejdriv jsem si myslela, ze ho budu muset drhnout o vlasy, aby penil, ale ne, peni skoro sam hned po na vlhceni), a co je hlavni- vlasy mam po nem jako nadychane. Jsou hezky hebke a prijemne na dotek. Jak je to s leskem, nevim, protoze dnes je cely den zatazeno a zadne umele osvetleni ten lesk moc nezvyrazni, tak s hodnocenim lesku si pockam, az vyleze slunko 😀 . Ale rozhodne se mi lepe upravuji a nepotrebuju potom pouzit tolik kondicioneru, staci malo... 🙂 Takze kdo o nem uvazuje (ella?), tak ho muzu rozhodne doporucit. Jestli to tak pujde dal, bude to jedna z mych lushovych stalic 😵

Jo a po pouziti mi krasne provonel celou koupelnu, coz se s ostatnimi lush pripravky nestava... 🙂

lendy1
5. zář 2008

zanett, tak super, je fakt, že ty šampukypění úplně super a stačí párkrát přejet po vlasech 😵 a taky jsem po nich měla podobný "nadýchaný" pocit 😉
já se teď rozhoduji, jestli si mám nechat pořád své vlasy (teda barvu 😀 ), nebo jít zase do zesvětlených, fakt mám dilema, když mi trvalo takovou dobu, než jsem se zbavila všech barev, melírů atd. a mám teď jen svoji barvu, ale na druhou stranu už mě to nebaví být pořád stejná 😖

zanett a co fialkové líčení 🙂

zanett
5. zář 2008

lendy - tak slabounkej melir ti neublizi 😉 Ja jsem prave uvazovala nad tim, ze bych si ho taky nechala udelat (ale opravdu malilinko malicko), protoze ted jsou uz hodne videt ty odrosty a moje svetly vlasy, tak jsem si rikala, ze nejakej melirek by opticky zmirnil ten prestup a odrosty, i kdyz jsem prisahala, ze barvu uz nikdy. 😀 Barvu teda fakt nechci, ale ten melir mi pripada jako moznost, ale nechala bych to az na listopad a tak. Jedina vec, ktera mi vadi, je to, ze bych asi zase musela pouzivat pripravky na barveny vlasy, ze? To me prave odrazuje, protoze si chci uzit tech 'normalnich' 🙂 Lendy, vzdyt nemusis zkouset vylozene svetly (blond) melir, co treba nejaka hezka cihlova barvicka, pripadne tizian? Neco, co by k tvym prirodnim tmavym slo mnohem prirozeneji? To by ani nevypadalo, ze to mas chemicky 😉

S tim licenim to musim dohnat zitra, pac jsem mela nenadaly vyrizovani a to me zamestnalo od stredy az do dnesniho rana, tak na to vlitnu zitra rano a projdu vsechny drogerky, co tu jsou 😀

ella1
5. zář 2008

zanett-tak fajn, ked sa mi minie ultimate shine, tak si asi kúpim tento.

lendy a čo tak farebné šampony?je to šetrné a vymyje sa ti to,tak že si vlasy až tak nezničíš a bude to zmena.....

darina77
8. zář 2008

Včera som zablúdila na lush stránku a pribudla tam kolónka zľavy 50%. Objavila som tam aj mydlo, ktoré som si zrovna minulý týždeň kúpila ešte za plnú cenu. Také fialové coctail či ako sa to volá. Asi sú to veci, ktoré vyraďujú z predaja.
Zanet, mne raz poslali vzorku šampuku Godiva, ten je aj s kondicionérom, je dobrý, ale vôňa je des, vyslovene smrdí, ale na vlasoch to po použití necítiť.
Mojo srdcovkou je teraz masážny olej mange too, je to sladká medová vôňa.

zanett
8. zář 2008

darina - ja jsem mela masazni olej Therapy, byl taky moc prima, mel takovou nevtiravou mandarinkovou vuni 😵
Co se tech sampuku tyce; ten skoricovy se mi tak zalibil, ze uz si brousim zuby na nejaky dalsi, ze bych je stridala 😀

lendy1
9. zář 2008

tak já jsem se dala dnes do toho Psyllia -fuj 😝 jako do něčeho to zamíchat a vypít to bych nedala, ale 1/2lžičky spolknout a rychle hodně zapít to jde..Ale totálně mě to zaplácne, což teď potřebuji, jelikož potřebuji zhubnout, tak alespoň nebudu mít pořád hlad 😀

na vlasy asi zkusím nějdřív jen vymývací šampón a když to nebude to pravé, tak nějaký melírek, ale to pak zase bude odrůstat... 😖

já si asi budu muset Lush objednat ze Slovenska-normálně mám absťák po některých výrobcích a 50% sleva na vybrané výrobky je fakt lákavá-hned by si z toho něco vybrala...a pak ty novinky...jééé 😵

kristi
9. zář 2008

kde jsou slevy na Lush? ja dnes byla na cumende v MACu a krasa, zrovna licily nejaky 2 zensky a fakt krasne. Skoda,ze jsem nemela casik tam neco vybrat. Kartacky rasenek ale vypadaly slibne.

psyllium - tez uvazuji, ale nechce se mi...

lendy1
9. zář 2008

kristi, na Slovenském e-shopu 😀 😝

kristi
9. zář 2008

no jo, to mi je prd platny, to se radsi stavim v Palladiu

zanett
10. zář 2008

lendy - psyllium? Bleeeeeeee 😝 Ja bych to nedala ani v suchym stavu, uz mam na to proste strasnou averzi a tu neporazi ani zadny zdravotni vyhody a prinosy, ktery psyllium ma... 😎

Lendy - s tema vlasama; zkus teda vymyvaci barvu a pak rekni, jak to jde 😉 Ja ted vypadam jako nejaka svata, protoze mam na hlave jakoby 'svatozar' 😀 Jak mi ty tmavy obarveny vlasy odrustaji a rostou novy, svetly, tak mam na vrsku hlavy takovy jakoby svetly kolecko (asi chapete, co myslim), vypada to docela zajimave (tzn. divne), tak ted resim, jestli to jeste par mesicu preziju a vydrzim, nebo si mam nejaky nepravidelny meliry nechat udelat uz ted...Zatim se jeste drzim (to bude asi tim, ze ted nechodim do prace, takze nemusim vypadat nutne reprezentativne)...ja mam totiz radost, kdyz vidim, ze jsou ty moje vlastni nebarveny vlasy krasne zdravy (ty svetly u hlavy), je to uplna pohadka, protoze ten zbytek je viditelne suchej a poskozenej, takze mi to jaksi kompenzuje ten 'halo efekt' 😀 😀 😀 😀 😀

binki
10. zář 2008

kde má prodejnu MAC?

pimpulka
10. zář 2008

caff baby 😀
zanett ja som tak vyzerala hodnu chvilu, teraz uz tie odrastene vlasy mam skor ku koncom len...a presne jak pises aj moje original vlasy vyzeraju zdrave ale obavam sa ze ked mi farba odrastie a budu len a len original vlasy tak po case konce aj tak budu znicene...drzim palce aby si vydrzala ...tym melirom no neviem ci dobry napad.. 😕

binki
10. zář 2008

zanett: ahoj, zrovna řeším, jesti mám jít ke kadeřníkovi nebo ne, mám obavy, aby mne nefikli moc

zanett
12. zář 2008

pimpulka -diky 😉 , MP mi vcera rekl, ze se mu moje vlasy v posledni dobe moc libi 😵 ...on nechvali nikdy jen tak pro nic za nic, tak me to opravdu potesilo...

binki - ja jsem tady na konovi ted chvilku nebyla, tak abych se vratila k tvym prispevku- zalezi na tobe, jaky mas vlasy, na co jsi zvykla atd, ale ja vim, ze dlouhy (nebo alespon delsi) vlasy budu mit pokud mozno az do 40 a mozna dyl 😀 Strihani pro me uz ne! Uz se nenecham nachytat na ty reci, ze kratky vlasy udelaji zenu mladsi, ze kratky uces slusi kazde atd 😝 Neznam jedinou zenskou, ktera by v kratkych vlasech vypadala lip nez v dlouhych...chapu, ze kdyz je zenska po porodu, nebo ma poskozene vlasy atd, tak je kratky (kratsi) uces vhodnejsi, ale jinak opravdu neznam nikoho (mozna tak duchodkyne), komu prospiva kratsi uces...takze ja radim maximalne zastrihovat pecovat, nikoliv drasticky strihat....ted lituju tech nekolika let, kdy jsem nosila kratky vlasy 😢 Tedy pro me uz jen dlouhe a k tomu mi dopomahej Buh. Amen. 😀

No ale proc sem dneska pisu: uz jsem byla zoufala kvuli tomu makeupu (ted nucene pouzivam tekuty Dermablend) a strasne me stvalo, ze nemaji svetlejsi odstin a ze ten makeup nevydrzi cely den atd atd, tak jsem se rozhodla si poridit tento od Bobbi Brown: http://www.bobbibrown.co.uk/templates/products/...
(odstin Warm Sand)
Knizky od Bobbi jsem cetla v USA, tam je velmi znama a mne se na ni vzdycky strasne libilo, ze ma rada prirozeny makeup, ktery neni hned rozpoznatelny a jelikoz nebylo na trhu dost kvalitnich pripravku, ktere by vyhovovaly i netradicnim odstinum pleti (napr. muj 😀 ), tak se rozhodla zalozit vlastni kosmetickou radu...jako vizazistka/maskerka vedela presne, co na trhu chybi...Ta kosmetika je sice drazsi, ale jsou na ni dobre ohlasy, navic nabizi velkou paletu barev a odstinu -takze jsem si odstin vybrala na netu, protoze nabizi detailni rozbor a popis jednotlivych vyrobku a jejich odstinu a pro jakou plet (nejen typ, ale i zabarveni) se hodi... 😉 Takze ja mam Bobbi uz na svem 'kosmetickem seznamu' 😀 😉

sisstin
12. zář 2008

zanett: čau Markét, tak já znam spoustu holek, kterým sluší víc krátký, než dlouhý,ale já k nim teda nepatřim 😅

zanett
12. zář 2008

binki - jeste jsem chtela rict- ja kdyz jdu ke kadernici, tak hned v uvodu hlasim, ze si nechavam narust dlouhy, tak at mi to moc nestriha, jenom nezbytne nutnou delku...to jeste zopakuju nekolikrat v prubehu myti a cesani, takze kdyz nakonec saha po nuzkach, uz je tak znechucena mym neustalym pripominanim, ze mi fakt odstrihne jen malicko 😀 😉

zanett
12. zář 2008

cau sisstin - ja jsem si to taky driv myslela, ale ted uz tomu moc neverim, maximalne verim tomu, ze kratky ji muzou sluset stejne, jako dlouhy. Ale kdyz jsou vlasy zdravy a opecovavany, tak to lip vynikne na delsich, nez na kratkych....delsi mi pripadaji takovy zenstejsi a versatilnejsi... 😉 Nemusej byt nutne dlouhy do pasu, ale treba jen po ramena (zalezi na konkretnim strihu), ale vylozene kratky (max po bradu a kratsi) neslusi snad nikomu, koho znam 🙂

sisstin
12. zář 2008

zanett: ja momentálně pěstuju do pasu 😝

zanett
12. zář 2008

sis - tak hodne stesti 😉 Mne by stacilo to mit tak, jak jsem to mela driv (tzn. tak po lopatky), ale je to sakra prace 😠 Ja si v zime blahove myslela, ze do leta uz mi budou presahovat ramena a vono houby 😝 ...takhle budu rada, kdyz mi porostou do pristiho leta.... 🙄 Mmch - libi se mi ta fotka, co mas v pasu 😉

sisstin
12. zář 2008

zanett: líbí..já se tam sobě teda moc nelíbim...ale jsem tam s Tygrem..at mam teda taky nějakou mateřskou fotku 😝 😅 😅 😅 😅 jinak jak mam tu z toho parku, tak si tam připadám jak desetiletý dítě 😅

lendy1
12. zář 2008

zanett a jak ten make-up budeš nanášet? Rukama nebo tím štetečkem?
Pak dej vědět, jaký je, BB je fakt dobrá značka

tak dneska jsem si šla vybrat nějaký vymývací šampón a Davidovi se to evidentně nelíbilo, řval na celou drogérii, tak nemám nic a budu si muset jít vybrat asi sama 😝
Mě teda krátký nesluší ani omylem-jak mám dost hustý vlasy, tak když jsem je měla tak po uši, tak jsem vypadala, jak když mám na hlavě mikrofón a ne vlasy 😝 Takže doufám, že dlouhé vlasy budu nosit dlouho. Navíc mi přijde, že v krátkých jsem vypadala minimálně o 5 let starší a s dlouhýma vlasama vypadám mladší 😀

sisstin
12. zář 2008

lendy: ja si tě s krátkýma umim představit teda...takovej ten vzadu rozcuch.. 😀 a vepředu šikma ofča 😀