Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

sisstin
4. říj 2008

kris: sis dodělala i řasy? 😅

kristi
4. říj 2008

jo, to tam jde.....ale tyhle jsou ty nejmensi 😲 😲

darina77
5. říj 2008

Zanet, nevedela som že aj v UK sú dlhé rady na pošte. Ja, že je to len slovenská špecialita.

kristi
5. říj 2008

darina, aj ceska, hlavne na ty poste tedka co mame....

jakoubka
9. říj 2008

ahojte.Holky,máte některá z Vás zkušenost s UCWRAP zeštíhlujícími zábaly?Opravdu to funguje?Zrovna se na to chystám.Díky moc 🙂

lendy1
14. říj 2008

tak jsem udělala objednávku přez UK Lush, do košíku jsem naházela 9ks a pořád jsem byla pod 1kg 😅 , takže bylo poštovné za 8 liber, což jde, vzhledem k tomu, že na SK stránkách je poštovné myslím 300,-Sk a navíc ceny jsou na UK stránkách levnější.
Takže z novinek (pro mě 😀 ) budu testovat: Vanishing, New Hair, Jungle, Trichomania a oční krém, tak šup, šup, ať je to tady 😵

Jinak na Jahodě mají do 19. akci na super slevy cestovních balení kosmetiky (teda nejen ty cest. bal.) a fakt je z čeho vybírat, slevy až 50, 70%

olise69
15. říj 2008

neviem sa dopátrať, aké je poštovné zo sephory. Posielaju vôbec na SK ?

ella1
15. říj 2008

caute.ja tiež čakam na balíček Lush.dúfam, že dnes dorazí,potrebujem si umyť vlasy a nemám už balzam.najviac ma štve, že už vyše mesiaca nemajú american cream. 😒 ale aj veganesse bude dobrý.
tiež som si objednala new hair tak som zvedavá, aký bude.ten ultimate neviem minúť.už ho mám dlho a používam ho aj na dcéru.
a som zvedavá ktoré vzorky mi pošlú.chcela som nejaký masážny olej,fresh farmacy a herbalism tuším.

zanett
15. říj 2008

Ella, vzhledem k tomu, ze jsi blondynka, bych ti doporucila ten sampuk New hair poradne oplachnout a dokonale vymyt, protoze jinak ti jakoby trosicku 'zesednou' vlasy (nevim, jak to popsat, neni to primo sediva, ale ja jsem prirodni tmava blond a mam ted vlasy asi 4 cm odrostly u hlavy a po pouziti new hair ho musim fakt dobre vymyt, jinak mi to udela mysi blond, ale kdyz ho dukladne vymyju, tak mam normalne lesklou blond 😉 )

ella1
15. říj 2008

fakt? 😲 a to prečo? ale zas nemuselo by to byť zlé,ked blond farba zožltne,aspoň to vytiahne tú žltú alebo nie?

zanett
15. říj 2008

ella, ja nevim,jak to popsat 😅 , proste kdyz pouziju New hair a vlasy oplachnu tak 'normalne', tak mam misto svetlych lesklych odrostu takovou jakoby matnou blond (jako treba kdyz na blond vlasy pouzijes suchy sampon a nevyceses ho poradne, tak ti na vlasech zustane takovy jakoby 'sedivy' nadech...neni to nic teda nic hroznyho, jen ty vlasy nemaji blond odlesky). Ja si myslim, ze je to proto, ze je ten sampon tak syte cerveny 🙂

ella1
15. říj 2008

nevadí,budem dlho oplachovať.a inak je dobrý?aký máš z neho dojem?

zanett
15. říj 2008

Ella, jo jo, je moc dobry 😉 Zacala jsem ho pouzivat na zacatku zari, kdy jsem si vsimla, ze mi nejak zacaly vic padat vlasy a ten sampon fakt pomohl, vlasy padaji min. Stimuluje pokozku hlavy (to jde uplne na hlave ciitit, je to takovy pocit jakoby po masazi 😉 a prave ta stimulace pokozky podporuje rust vlasu 😉 ). Jinak teda nezapomen na kondicioner, ten je potom opravdu potreba 🙂

ella1
15. říj 2008

tak fajn.tiež mi občas padajú vlasy.kondicioner musím mať pri každom šampone,ja sa inak nerozčešem.
akurát minule mi došiel tak som mala drogérkový, tak som použila ten,ale už mi smrdel.som si zvykla na prírodné voňavé veci......

pimpulka
15. říj 2008

caffte...joj ella keby si povedala ze nemaju american uz dlho, tak by som ti doniesla, minuly pondelok som bola v auparku...a mali american cream..ale jasne, nevedela si...nabuduce ak pojdem do lush tak ti dam vediet a ak budes mat zaujem donesiem ti daco- co ti na objednavku neposlali
baby mam vanishing...no ja budem zas extra 😀 je fajn, musim povedat ze ano, ale pre mna to je tak akurat na zimu krem...od leta som pouzivala vselijake tie lahucke geliky -lancome, clinics a nejak tento vanishing v porovnani s nimi akoby mi nechal taky jemnulilinky mastny film ....ale neva mi to, sak ide zima...ale este musim podotknut, ze uz tyzden robim z domu a cize vacsinu casu som v byte...zeby preto sa mi zda trolinku mastny? neviem...ale inak je fajn 😉

ella1
15. říj 2008

pim-práveže pred masiacom som tam bola a vraveli mi, že o také 2-3 tt budú mať.ale do auparku často nechodím.tak som si minulý tt objednávala cez net,ale ani tam nemali.myslím, že ked majú v kamennom tak by mohli mať aj na nete 😠
no ved mm za chvíľu donesie balík, tak uvidíme....ked náhodou pôjdeš niekedy do auparku, tak sa ozvi, možno ťa zneužijem 😀
doma si ty?tak si užívaš naše mesto? 😀

pimpulka
15. říj 2008

hehe no doma som....mame take hluche obdobie v praci, ze neni do coho rypnut tak to mozem aj doma 😀 a vcera som bola 1x v galaxii dole a v tej kaviarni na coko..kamoska ze : pod prevediem ta ...ou 😀 😀

zanett
15. říj 2008

pimpul a nedavas ho treba moc? 😕 Protoze ja si ho nanesu na oblicej a musim ho rychle rozetrit, jinak se vstreba a nejde roztirat a mastny film jsem potom nikdy nemela 😕 Ja dobnu krem velikosti hrasku (v prurezu) na celo, nos, bradu a obe tvare a rychle rozetru, nez zmizi 😀 A je to akorat...Ale to asi zalezi na kazde pokozce, pac kazda reaguje jinak 😉

ella1
15. říj 2008

tak balíček je doma.ten šampuk poriadne vonia.dostala som vzorky čo som chcela a ešte mi pridali godivu.tak som zvedavá na ňu .a herbalism poriadne smrdí.

pim-tak si si pripadala ako v cudzom meste, čo? čo všetko tu už máme.

pimpulka
15. říj 2008

zanett nedavam moc kremu...ked sa natrem, tak on sa vsiakne...len po case-po niekolkych hodinach mi vyleze kozny maz, a to sa mi nestavalo ked som pouzivala tie letne lahulinke gely..a straaasne sa ligocem...ja ho teraz porovnavam s predoslymi kremami letnymi, ale na zimu je naozaj idealny, aspon pre moju pokozku
ella no to si pis ze hej...inak hockedy ked ta daco napadne, len mi daj vediet ci nechces daco z lushu , auparku, ti poviem kedy sa tam cca. chystam a aspon budem mat nutkanie tam ist co najskor 😀 kludne sa ozvi keby daco

ella1
15. říj 2008

dobre,ozvem sa.len aby si potom nenadávala, že kvôli mne tam musíš chodiť a potom veľa míňaš 😀 😀

zanett
15. říj 2008

pimpul -aha, tak to bude zrejme tim, ze kazda pokozka je jina 😉

Ja jsem ted premyslela, ze bych poridila nejakou vlasovou kosmetiku pro segru - zanedlouho bude mit narozky/ nebo na VAnoce. Kdyz jsem z ni tahla nejaky tip na darek, tak si doslova rekla o kosmetiku, ale liceni/ kremy na oblicej/ parfemy atd, to je docela osobni zalezitost, to nekupuju pro nikoho, tak me prave napadly treba sampuky...tak ted premyslim, jaky bych zvolila (ona Lush jeste nikdy nezkousela, ale delala si na nej zalusk, tak by to bylo prima prekvapko)...Uvazovala jsem o tom, ze bych ji poridila Ultimate Shine (protoze ma svetly melir), takze na projasneni...Ma pomerne suche vlasy, a ja pamatuju, ze tusim Ella rikala, ze ten Ult. Shine je trosku jakoby 'mastil', tak by to bylo idealni + American Cream, to by slo, ze....Ella, jaky mas celkove dojem z toho Ultimate shine? Psalas, ze ho pouziva i tvoje dcera...jak ho snasi?

ella1
15. říj 2008

ano, my ho máme.je super,veroni ho znáša v pohode.a trošku sú vlasy lesklejšie.
nie že by mastnil,ale mám ten pocit, ako by bol malinko krémový.neviem ako by som to opísala a navyše iný som zatiaľ nemala, tak nemám s čím porovnávať.možno aj z iných by som mala ten pocit.ja by som povedala, že na normálne vlasy.a možno tie suché nie sú až také suché.

pimpulka
15. říj 2008

neee neboj 😀 ak sa nic nezmeni-a u mna sa nikdy neda vediet- tak napriklad v pondelok idem na nechty do auparku...tak dumaj ci by si daco chcela...a nechaj mi tu odkaz, ja ti pak v nedelu vecer napisem ci idem alebo som to zrusila

ella1
15. říj 2008

ok.ale teraz fičím na tapetách, tak inde šetrím 😀

zanett
16. říj 2008

ella, diky, ja do toho asi pujdu, segra po Lush uz poslintavala 😀 , tak ji vyberu par kousku (mne se treba moc libi, jak Lush bali ty svoje darky, jenze jejich obsah mi moc nevyhovuje, treba nechapu, proc davaji do kazdeho darku balistiky, ja neznam moc lidi, kteri se koupou, spis sprchu atd. Docela by bylo prima, kdyby lush zavedl neco jako 'darek na prani' 😀 ze zakaznik by si vybral, co do toho darkoveho balicku chce a oni by mu to zabalali do tech hezkych krabic 🙂 ....no ale to mam asi smulu... 😝 )

zanett
16. říj 2008

ella, poslouchej, ted jsem se koukla na tvoje album a fakt ziram, jaka jsi kost 😕 😉 Na tech fotkach vypadas na max 28 (tim nechci rict, ze na fotce v pase vypadas stara 😀 , ale proste v albu jsi jako stredoskolacka 😉

lendy1
17. říj 2008

Tak dnes jsem nevěřícně koukala na pošťačku s balíčkem od Lush-to je teda rychlost-v út odpo objednané a v pátek je to doma. Akorát mě dostal ten popcorn, to jsem teda ještě neviděla balit kosmetiku do popcornu 😀
Až to vše vyzkouším, dám vědět 😉

ella1
17. říj 2008

cafte.zanet, ktorá stredoškoláčka má 28? 😀 😀 😀 to si mi moc nepolichotila,lebo mám 29 😀 😀
lendy-hej, aj u nás to tak chodí zabalené.
tak ja som včera vyskúšala ten new hair.umyl super,akoby prehrial pokožku,ale na moje vlasy je asi lepší ultimate.ide o to, že som si musela dať viac balzamu,aj sa mi horšie rozčesávali,ale inak fajn.

zanett
17. říj 2008

lendy a co jinak dava lush do balicku v CR?

Ella, ja jsem nevedela, kolik ti je, ale tusim, ze jsi nekde kdysi psala, ze uz ti bude skoro 30, tak jsem nevedela presne, ale pri pohledu na tvou foku jsem si rikala ' Coze?? 30??? To ani nahodou, to tak max 28'....kdybych nevedela, kolik ti je, tak bych te fakt tipla na maturantku 😉

Ella, jj, po new hair je fakt potreba pouzit hodne kondise, ale jinak ti s barvou nic neudelal? 😉