Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

zanett
10. pro 2008

Sanctuary maji obchod v Covent garden v Londyne? 😕 Garden taky, tak az budes mit priste cestu kolem, tak se tam urcite zastav 🙂

mihapiha
10. pro 2008

A já jsem dneska udělala objednávku aromaterapeutické přírodní kosmetiky na http://www.karelhadek.eu/cs/ofirme/. tak už se těším na balíček. objednala jsem si krém na oči, sprchový olej, vlasový mycí olej, bambucké máslo, baby oleje. Po Novém roce mě čeká objednávka z LUSH,tak to už se taky těším. V koupelně testuji biodermu sebium a zatím v poho.

johanda
10. pro 2008

mihuso, jestli budeš objednávat z UK, přidala bych se. Kámoška mi objednávky vozila, ale teď se stěhovala do Němec, takže jsem bezprizorní a v českém e- shopu mají prd. Když tak napiš do IP

ivanapav
11. pro 2008

ahojte,chcem sa spýtat či neviete, kde zoženiem očny krém značky DIADERMINE. 😕 Sledovala som Test magazín na STV a tam skončil z testovaných očných krémov medzi najlepšími.
V lekárnach ani v drogerkach som ho nenasla

daskak
11. pro 2008

myslim ze vo Fun parfumerii 🙂 .. ale nie som si ista, len sa mi zda

dendisa
11. pro 2008

ahoj, tak po delší době děkuju za tip na Vichy. Vzala jsem to od podlahy a koupila si i odličovač, tonikum, lokální jebáko-krém a make-up zvítězil nakonec Normateint, na to nejhorší dávám místo korektoru Dermablend (vzorníček). Dermablend je fakt hooodně krycí a držku už nemám tak strašnou, navíc se po Normateintu méně mastím.
Co chci říct, tahle kosmetika mi hodně pomohla, když se namaluju, vypadám docela normálně, jeden by si nevšiml, že jsem měla ještě před časem na ksichtě lepru 😀. FAkt, už bych mohla ven i bez make-upu. Je docela dobře možné, že kdybych si zašla na kožní, vyřeší to nějaká mastička za pade, ale já nesnáším chodit k doktorům.

Těším se ještě na ten fixační pudr, tchýně mě s ním překvapí pod stromečkem. Prej je fakt vynikající.
Tak ještě jednou díky.

zanett
11. pro 2008

dendiso - no nemas zac, hlavne, ze to pomohlo 😉

Mne dneska konecne dosla objednavka z garden a tedy i sampon + kondicioner Dercos, tak uz se moc tesim, az je zitra rano vyzkousim 🙂 K te objednavce mi dali 5 vzorecku, coz jsem zase koukala 😵

ivanapav - Diademine bohuzel neznam, asi to bude nejaka kontinentalni specialita 😉

kristi
11. pro 2008

ja jsem si koupila tedka miner. make-up a to je fakt super vecicka..moc prijemny, akorat stetec je moc malej. Ale jinak mi to vyhovuje, ja nic moc kryciho nepotrebuju a tohle je fakt tak akorat.

sisstin
11. pro 2008

kristi: a je dobrej? Já budu mít ten kabuki origoš štětec na to 😉

kristi
11. pro 2008

ja mam stetku z HM a staci. Makeup mi fakt vyhovuje, hlavne se to nemusi patlat 😉

sisstin
11. pro 2008

kristi: jinak v Paláci už jsem byla asi 100x 😅

kristi
11. pro 2008

my jsme tam byli cca pul hodky v sobotu a jako dobry, az dorazime mezi svatkama, tak pujdem na kafe a na slevy, ok???

zanett
11. pro 2008

kristi - tak hura 😉 jsem rada, ze jsi spokojena 🙂

sis - jj, originalni kabuki je naprosto nejidealnejsi 🙂 s tim ti to pujde jedna radost 😵

lendy1
11. pro 2008

zanett, tak jsem si chtěla v DM koupit ten krém od Lavery, mám kuponek na 25% slevu a nic, tady ho prostě nemají, přitom z té řady Neutral mají dost věcí, ale tento ne. Tak ho budu muset objednat bez slevy na netu 😝

Já teď nevím, co si mám pořídit. Dávám si jen ten Vanishing, ale potřebovala bych pod něj nějakou hydrataci. Když si dám hydratační krém, tak ten je dost hutnej a pak musím použít matující bázi pod make-up.
Vanishing je skvělej, pěkně zmatní, ale potřebuji něco pod něj, ale co...
zanett, ty máš od LRP - Hydraphase Light? Můžu to dát pod ten Vanishing?

lucenek
11. pro 2008

leni ten lavery maj tu v ov chceš ho vzít?????mám taky ten kuponek....takže bys mi ho když tak poslala s nyxama a já za to koupim niveu na sluničko pro sáru 😉

lendy1
11. pro 2008

luci a mají tento?
http://visnaturae.mimishop.cz/detail.php?zbozi=...
já se ještě jednou zítra raději mrknu, jestli jsem ho nepřekoukla, ale brala jsem do ruky vše, co měli od Neutralu a nic.

lucenek
11. pro 2008

myslím že sem to tam viděla....laveru sem kukala neutral.....ale ruku do ohně nedám.....ale zítra jdu s kuponky do dm tak se podivám pořádně přesně to mlíčko jo?

zanett
11. pro 2008

lendy - ta Hydraphase Light je opravdu lehka, ale je vhodny pro normalni, smisenou a citlivou plet, takze vyhuvuje temer kazdemu a jo, klidne bych to zkombinovala s tim Vanishing. Ja teda bych to udelala opacne - nejdriv bych si dala Vanishing - aby mi 'vylecil' pupinky a na to na 'zavodneni' Hydraphasi, protoze si myslim, ze kdyz dam nejdriv Hydraphasi, tak ta udela na obliceji barieru a ty lecivy slozky toho Vanishing se pak k pokozce nedostanou tak lehce...urcite vis, jak to myslim 😉 Ale muzes si poridit i Hydraphasi XL, neni hutny, ale ma prodlouzenou dobu hydratace, ten Light je opravdu lehoucky 🙂

lendy1
11. pro 2008

luci, jj, mlíčko. Ona stejně ta sleva 25% platí až od pondělí, tak já zítra mrknu a dám vědět, jestli to tady mají nebo ne.

zanett, tak já naklušu někam do lékárny a vezmu si od obou vzorečky a vyzkouším. S tím kombinováním máš pravdu 😉

lucenek
11. pro 2008

ok když tak dej echo

kitty68
11. pro 2008

holky a je jeste v cr obchod botanicus?

pimpulka
13. pro 2008

caffte
kitty - http://www.botanicus.cz/
baby poradte....ja viem, o make upoch sa uz popisalo...momentalne mam tekuty vichy normateint....je OK, ale aj ked moc casto make up nepouzivam, tento moj cca. 2rocny make up mi uz pride stary, dumam nad novym....ale chcem zmenu, bud mineralny-co si teda absolutne neviem predstavit ci si nan zvyknem, tak bojim, alebo kompakt...co tak toto? len nech sa trafim do odtiena jooj
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx...

kocurik16
13. pro 2008

ja make up nepoužívam,lebo veľmi sa mi potí tvár a neviem či je aj taký čo by mi nestiekol s potom 😖

zanett
14. pro 2008

pimpulko - asi jsem to nepochopila 😅 znamena to, ze pouzivas jednu znacku dva roky nebo mas jedno baleni makeupu dva roky? Protoze pokud je to ta druha moznost, tak je opravdu stary, makeup bys mela vypotrebovat idealne do 6 mesicu, nejpozdeji do 12 mesicu od otevreni a po uplynule dobe bez milosti vyhodit, i kdyby byl nespotrebovany, protoze v tom pripade uz jde o zdravi tve pleti...

Divala jsem se na ten link Clinique - podle popisu zni dobre, ale jako vzdy plati, ze makeup musis vybirat podle individualnich potreb pleti, ktere se meni a kazdemu sedne jiny, protoze zadny jiny vyrobek neni tak zasadni jako makeup - kdyz se netrefis presne do tveho typu, tak nikdy nebude vypadat dobre (vsechno ostatni; rtenky, stiny, rasenka atd se da 'osalit', ale makeup bud sedi a vypada dobre, nebo nesedi a dobre proste vypadat nebude)...proste si rozmysli, jakou konzistenci mas rada (tekuty? Sypky? Tuhy?), s jakymi vlastnostmi a slozenim a podle toho vybirat, sance bohuzel je, ze budes muset zkouset, nez narazis na ten, ktery je pro tebe opravdu ten pravy. Na to bohuzel neexistuje univerzalni rada, protoze kdyby existovala, tak by kolem nebylo spousta holek, ktere maji spatny makeup - ja takovych potkavam dost - je to proste o tom, ze nehledaly tak dlouho, dokud nenasly ten pravy...Tak hodne stesti 😉

mihapiha
14. pro 2008

A ejhle, já mám make up,taky dva roky, takže ho mám zřejmě vyhodit, na pohled mu nic není,ale opravdu jsem ho kupovala před dvěla lety., tož se podíváme zblízka na ten vichy make up..jupííí

sisstin
14. pro 2008

mihapiha: no dva roky..to je m asakr už..to už musí být trošku rozloženej 😅 já už si tak zvykla na holou tvář...že jsem se ted trošku napudrovala..a připadala jsem si jak maska 😕 přitom oči si líčim dost.. 😕

mihapiha
14. pro 2008

siss, no on je pořád jako dobrý,není na něm nic co by mi říkalo vyhodit, až na ten čas.je to Infailible,takže pohoda. já se maluji v úterý a v dubnu, proto ho mám taky tak dlouho... jsou prostě u mě období,kdy jsem zcela přirozená a pak období,kdy se šminkuji...to jsou mé záchvaty krásy...

sisstin
14. pro 2008

mihapiha: no já se maluju furt..ale od tý doby, co beru HA..a strašně se mi zlepšila plet..tak vůbec make-up nenosim...páč v létě mi to akorát teklo po ksichtě 😕 chci si koupit ten minerální make-up...ale snad si na to zas zvyknu 😕 hlavně...pak ten make-up je na bílých košilích atd. 😠

mihapiha
14. pro 2008

Jo, já taky jsem nad minerálem přemýšlela a ted je v DM za 250 od Loreal,ale furt nevím no... jestli ten to, když už jsem si objednala i kabuki anebo ty vichy ... Bílé košile nenosím,tak to jsem z obliga. já jsem za normálních okolností fakt průsvitná, hlavně v zimě, solárko nehrozí, a v létě jsem opálená,to taky se nemaluji,to bych asi umřela..to stačí lesk na rty a čau pipi

sisstin
14. pro 2008

mihapiha: no...já na něj čučela v DM..i na ten od Rimmelu..ale nějak nevim, jakej si mám koupit..čekám, až mi přijde ten kabuki štětec 😀 vůbec se mi do toho nechtěj dávat peníze 😅 já neumim vylízt bez namalovaných očí a obočí..to si jinak připadám jak vyblitek 😅