Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

zanett
11. led 2010

zuzi - ja jsem si nakonec objednala korektor od Bobbi (zaplatila jsem si teda super-rychle doruceni, abych to tady zitra mela), holt je teda v kelimku, no budu to muset prezit, snad bude dobrej.

Jinak - co ja a dziny? No nosim rada skinny, teda, nejenom dziny, ale i kalhoty. Dobry jsou od French Connection, protoze delaji i maly velikosti (teda, ja nejsem mala, merim 170cm, ale jsem dost stihla a vetsina mi planda kolem pasu/boku 😒 ). Takze dziny teda FC, nebo Calvin Klein a z tech levnejsich Topshop 😉

Kdyz zminujes ty vlasy; ja si nemuzu vynachvalit proteinovou masku od Frederic Fekkai 😵 Je teda dost draha 😒 , ale uuzasnaa, tu muzu doporucit 😉 (dala bych sem link, ale mam priserne pomalej PC a letim do prace), tak zatim...

arvetka
11. led 2010

lendy jak jsi s tím exfoliáčem od DDF spokojená?

zuzka11
11. led 2010

Lendy - moc diky , jdu do nej.....objednam vecer, ted tu porvava tygr....kouknu, jestli si do kosiku neprihodim jeste neco 😉 Pouzivas to jako myci gel? 😕 A teda co jsem se docetla, vecer......OK?

Diky za tip s tim Toni Guy, je pravda, ze ja od nej zkousela serii na poskozene vlasy a ta me prave nenadchla... 😒

zany - pak napis, jak jsi spokojena s korektorem, je fakt pech, ze dojde, kdyz mas mit nejake dulezite jednani....my jedeme o vikendu do Mnichova, tak tam zase dokoupitm Bobbi........

Holky, netusite, ta kosmetika Philosophy - neda se koupiut ve nejake siti - Sepohora, Douglas, Marrionaud nebo neco podobneho?

saaaaakra, to tu jste same hubenourky 😀 ja teda taky tloustik nejsem, ale asi mam krive nozky 😀 tak skinny mit nemuzu.....

zuzka11
11. led 2010

A jeste poprosim zkusene o radu....ach jo...plet dobry, ale zacal se mi loupat nos....nemate tip? Muzu namazat kdecim, ale loupe se potvora porad a vypada to blbe ☹

sisstin
11. led 2010

já jdu dneska k nové nehtařce, ta moje se na to vykašlala už 😝 tak jsem teda zvědavá, prej má samý novinky, spousty barev a tak.. 😕

zuzi: na nos nevím, mně se loupal, když jsem před lety chodila do solárka a taky nic moc nezabíralo 😕

wali
11. led 2010

andira - moc dakujem za komplexnu odpoved ohladom kremov na oci. pouzivam Loreal, ale som ochotna zainvestovat aj do drahsich, len som nevedela, ktore. preto moc dakujem za tipy!! takisto ich zacnem pouzivat viackrat za den.
lendy - dik aj za tie kapsle, ja som ochotna poskusat toho viac, prip. to nejak skombinovat.

lacherka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andira001
11. led 2010

Zuzko - Philosophy seženeš jedině v zahraničí, třeba v Sephoře, nebo se dá objednat přímo na philosophy.com (drahá pošta) nebo na amazon.com nebo beauty.com
Na loupající nos bych ti poradila úplně obyčejnou, ale skvělou kalciovou mast z lékárny, ta by ti měla zabrat stopro, pokud teda nemáš nějakou dermatitidu.

Wali - není vůbec zač 🙂 😉 Ještě existuje fantastická oční maska od Sisley, ale je teda nehorázně drahá. Nicméně úplně zázračně funguje.

Lacherko - díky za nabídku 🙂

Siss - tak pak napiš, jak jsi dopadla a co ti krásného vyrobila ta nová nehtařka 🙂 To se máš, já potřebuju nutně k holiči, ale nemám vůbec hlídání a Nikouše jít nechci, to byl byl hroznej opruz 😝 Aspoň si vlasy odpočinou no 😅

Zanettku- jaký je ten Topshop, tady to myslím už taky otevřeli, ale ještě jsem tam nebyla, stojí to za to?? Je to něco jako Zara nebo tak??

zuzka11
11. led 2010

Andir - diky, mam ji doma, tak zkusim...uz jsem chtela zkusit vazeinu, proste neco obyc...myslim, ze s nim nic nemam, proste mi "omrznul" a ted prudi 😉 😀

Top Shop - paradni veci, ale musim mit stesti......mrkni na netove stranky.....a koukam, ze jsi taky z Prahy 😀

I ja bych kadernika potrebovala, byla jsem pred mesicem, u nove holciny, na doporuceni...a nic moc...a ted po porodu mi zacly padat, tak mam pocit, ze uz jich mam snad pulku:((((

Zkusim si najit tu Sephoru, jedeme do Mnichova, toz to by bylo, aby tam nekde nebyla......

Sis - jak jsi dopadla, spokojena?

monkula
11. led 2010

No, vidím, že asi každá z nás si po pôrode prešla vypadávaním vlasov.... ja mám teda husté vlasy, ale mi ich veľa vypadalo, ale našťastie mali z čoho padať....
Mojej sestre neskutočne padali vlasy, kúpila si Revalid a Ginko bilobu, pomohlo jej to...

aponchie
11. led 2010

vyhrala jsme promenu s parfumerkou marionaud a jsem teda v prdeli 😲 mam se jit nechat menit k Tony and Guy a Shiseido jenze..ja ted mam ostrihane trosku vlasy a vic proste nechci co kdyz mi navrhnout nejakej kratsi sestrih a ja to nebudu chtit ?jako musim to podstupovat co mi reknou nebo jen doporucuji a muzu mit to co na hlave mam? 😅 radost mam teda to jo,ale treba Shiseido sem nikdy nezkousela a sem zvedava co to je zac .pani mi rikala ze zatim mi da termin,ale nic vic mi neumela rict k tem sluzbam..pouzivam clinique prave 😝

lendy1
11. led 2010

zuzko, vazelínu ne, ta ti žádnou hydrataci nezařídí, je to jen ropa 😝
viz:
http://www.prirodni-kosmetika.estranky.cz/stran...
loupající nos znám, naštěstí letos se to u mě projevilo poprvé a během 2 dnů to bylo pryč-hodně hydratace zevnitř a zvenčí-já jsem nasadila Payot tu hydra masku, ta se nesmývá, jen setře a takhle v zimě se pořád přez den stříkám Avene vodou ve spreji. Podobnou masku jako je ten Payot má La Roche v sáčkách-2ks vyjdou na 60,-Kč.

Já byla u kadeřníka naposled loni v únoru 😅 Nechávám si je narůst dlouhé, tak se mi zatím nikam moc nechce...

a jinak moc, moc doporučuji z Jahody tuto pinzetu:
http://cz.strawberrynet.com/makeup/la-tweeze/il...
to světlo je chirurgicky bílé, takže osvít vše, co jinak vůbec nevidíte, že tam je 😅 Opravdu skvělá pinzeta, přesná, ostrá a dobře se s ní pracuje.

arvetko, jj, zatím jsem, uvidím, co to bude dělat postupem času...

zuzka11
11. led 2010

Lendy - kupuje se ta maska - ty dva sacky v lekarne? A jmenuje se? ja piju hodne, kvuli kojeni....sakra prace......
A Avene strikas i pres make up?

Apo - ja bych sla, vyhralas to, je to super sance mit smrncovni uces....ale nech si predem ukazat na obrazku, co ti navrhuji udelat, odmitnout muzes vzdycky......

lendy1
11. led 2010

zuzka, jj, tohle je ono:
http://www.docsimon.cz/zbozi/la-roche-posay-hyd...
koupíš ji v lékárně. Avene má hodně jemnou tu spršku, takže stříkám i přez make-up.

Já jdu ležet, je mi blbě, něco na mě leze...

zanett
11. led 2010

andiro - podivej se na stranky Topshopu http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servle...
Je to teda spis moda pro mlady holky, ale ja tam nakupuju rada, protoze jednak maji 'modelkovsky' velikosti (vysoke a stihle) a ta moda ma takovy typicky britsky smrnc, samozrejme ne vsechno se mi libi, ale casto najdu kousky, ktere jsou uplne super. Zrovna ted mam na sobe svetr, kterej jsem si koupila v roce 2005 a porad ho nosim, je muj oblibeny 😵 Byl teda z 'klasicke' kolekce, zadny vykrik mody, pac to bych ted byla pekne out 😀

lendy - doufam, ze se brzo uzdravis 😉 Az se sem vratis, rekla bys mi prosim neco vic o te pinzete? Vypada dost dobre, skoda, ze tam o ni nebylo napsano vic....

zanett
11. led 2010

...kdyz jsme u toho Topshopu, mam treba tuhle minisukni, je moc prima, nosim ji i do prace (delam v kancelari): http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servle...

Tohle je jeden z mych zimnich kabatu (ja mam svetle sedy)http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servle...

andira001
11. led 2010

Holky, mám radost, že se to tady tak rozjelo 🙂 🙂

Zanettku - hadroše Topshopu vypadají fakt super a príma jsou i ty ceny, tam se teda určitě zajdu podívat, to je dobrý tip, díky moc 🙂 🙂

Lendy - držím palec, ať se z nemoci vyspíš! Piinzeta vypadá super, zrovna jsem si trhala obočí, každý 2.večer dělám údržbu 😅 a 1x za 10 dnů si obočí barvím. Vodu ve sprayi mám taky nejraději Avene, má fakt nejjemnější rozptyl. Maska od La-Roche je bezva, také jsem měla nebo i ta Vichy je super. Taky nakupuji skoro vše na docsimon, mám moc ráda na tělo Lipikar od La-Roche Pos nebo tam objednávám ten suchý šampon na vlasy od Klorane, ten zbožňuju 🙂

Apo - gratulka k výhře 🙂 🙂 Určitě bych si aspoň poslechla názor někoho, kdo se tím zabývá a vidí tě třeba zase trošku jinak a uvidíš, někdy stačí i nepatrná změna a účes dostane jiný šmrnc 😉 To se máš, já snad nikdy nic nevyhrála 😅 Tak doufám, že to jednou přijde 😅

Monkulo - Revalid je fakt super, to mám taky vyzkoušené. Já po porodu koupila ty Vichy ampule a ještě jsem měla Redken - Vivagen a docela to bylo nakonec v poho, je hrůza, jak to tělo dostane zabrat porodem, těhu a vším, ty chlapi se tak mají 😠

Wali - moc dobrý krém je od Lorealu Derma Genesis - ten nejnovější, obsahuje kyselinu hyalurovou a prý je to stejný patent, jako používá Loreal pro dražší brandy, jak jsem psala a je ji proti kruhům pod očima.

sisstin
12. led 2010

čauvec, tak nehty mi udělala paní pěkný, ale jinak jako vostrá 😝 nejdřív mě zprdla, že je mám nalakovaný..pak, že mám šílenej tvar a nakonec, že neumím držet ruce rovně v peci 😅 😅 😅 ale asi tam zůstanu, má fakt neskutečnej výběr gelů a všeho, a je hodně pečlivá, byla jsem tam skoro tři hodiny 😕

zanett: to sáčko vypadá super, já mám smůlu s kozama, většinou to nedopnu ani omylem 😝

zanett
12. led 2010

sis - a jakej je ten 'silenej' tvar? 😀 Mas nekde fotky novych nehtiku?

sisstin
12. led 2010

zanett: jsem se snažila, ale ty gelovky nejdou vyfotit, jak je to třpytivý..tak se to vůbec nezaostří 😕 mně jdou fotit jenom nalakovaný nehty 😝 no musím uznat, že ten tvar mám ted fakt hezčí..od tamtý manikérky se mi jakoby rozšiřovaly trošku - dle paní rozplizlé bambule 😅 😅 😅

sisstin
12. led 2010

holky, neměla by jste některá zájem o pár Opi laků? Ta moje nová nehtařka dělá barevný gely po celým nehtu, a laky teda nemá ráda, jak se včera vyjádřila 😝 takže mi budou k ničemu..a pak budu mít pár laků NYX, úplně nové 😉

lendy1
12. led 2010

Mě dnes taky přišla várka Opíků a CHG a totál jsem se netrefila 😖 Tak půjdou dál...

zanett, ta pinzeta opravdu stojí za to 😉 Ono tam k tomu není, co psát, můžu ji vyfotit v reálu a poslat odkaz na foto, ale v podstatě je to klasická pinzeta, uprostřed je to světlo, do očí to nesvítí, jen to osvítí tu potřebnou část pro vytrhávání. A opravdu to bílé světlo je úplně jiné než klasické a vidíš v něm to, co jinak v klasickém světle lampy nevidíš. Dobře se drží v ruce a je přesná a ostrá.

arvetka
12. led 2010

lendy jaký ti došly barvy? nemáš tam nějakou červenou nebo frackovsky růžovou?

lendy1
12. led 2010

arvetko, tak to bohužel 😒 Na růžové barvy se teď chystám, vezmu si jich víc a co mi zase nepůjde, tak půjde z domu.

andira001
12. led 2010

Lendíku - co choroba, jsi ok?? Já se dneska taky cítila celý den jak na praseční a ptačí chřipku dohromady 😝
Jaké barvičky ti přišly, které se ti nehodí??

Holky, co máte nejraději za nad-lak?

Siss - taky mi moc nesedí, když někam přijdu poprvý a hned mi zkritizujou, co všechno mám blbě. Ale hlavní je, že jsi spokojená, já asi tuším, co měla ta paní na mysli, určo to máš teď lepší, kór jestli máš drobný tlapky.

Já jdu konečně v sobotu na melír, po megadobě neskutečný, tak se těším jak malej Jarda. Já si teda melír dělám sama, ale jen kde vidím a už to potřebuju jako sůl dodělat všude.

Nemáte někdo zkušenosti s vlasovými přípravky Alterna???? Je to prý lepší ještě než Kerastase, ale ceny jsou fakt hustý, asi bych do toho nešla, bez vyzkoušení.

zlatickoo24
12. led 2010

Ahojte kocky,neviem ci som na spravnej stranke ale nic ine som nenasla....som v 7.mesiaci tehotenstva a zaujima ma,ci by som si mohla dat urobit pernamentny make up obocia alebo ci to robia tehotnym,lebo dnes som bola v jednom kozmetaku,vraj ako tehotnej mi to kozmeticka neurobi,ze si to nevezme na triko,ma niektora z Vas podobnu skusenost???dakujeeem 😉 😵

sisstin
13. led 2010

zlaticko: zkušenosti nemám, ale rozhodně bych do pernamentního make-up nikdy nešla 😉

zuzka11
13. led 2010

Ja se priklanim k siss - osobni zkusenost nemam, jen jsem videla kamaradku, ktera sla do opravdu renomovaneho a draheho salonu na rty a vypadala jako k****

Po tehle zkusenisti nenene a radsi stravim tech 5 min v koupelne u zrcadla....leta sviku a praxe 😉

Holky - vcera jsem byla pro tu hydr.masku v lekarne - moc diky Lendy, dneska bude jeji "den" a vzala si vzorky noveho Effaclaru Duo - pry je uzasny, sjednoti a vyhladi plet pred nanesenim make upu.....

nevim kdo psal o tech lacich OPI - nemas tam nejaky lila? Vcera jsem sla kolem OPI - teda spis se brodila 😀 a uplne jsem na ne zapomnela......tygr nebyl v nakupovaci nalade, dovolil mi koupit jen jemu plavky, padouch malej 😉 😀

sisstin
13. led 2010

já jsem viděla i pěkně udělané obočí, ale prostě nevím...to obočí ještě jakž takž, ale do ničeho jiného..např. ty linky jsou děsný...pak to nebudeš chtít, a co s tím? Mizí to tak do 5let až 😝

zuzi:lila zatím nemám, ale přijde mi NYX...jak moc lila to chceš?Tenhle bude spíš fialový 😉

lendy1
13. led 2010

andiro, díky, už je to trošku lepší, vrátila se mi nedoléčená viroza z minula, tak si to teď "užívám", ale ještě pár dnů a budu fit.

Já mám jako nadlak a urychlovač sušení ten OPI Top Coat, jsem s ním moc spokojená, ale nic jiného jsem nezkoušela a asi ani zkoušet nebudu.

Ty láčky, tady je dobrý přehled barev:
http://nailgal.com/
je tam vyhledávání podle názvu nebo se můžou projíždět seznamy dle barev.

Já se zbavuji:
China Glaze Petic
OPI Infatuation
China Glaze Admire - ten zatím nevím, musím ho vyzkoušet
a pak OPI Venus di Violet - ten to samé, musím ho vyzkoušet a uvidím

jsem teď hrozně nadšená z OPI DS Extravagance 🙂