Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

zlatickoo24
13. led 2010

ahojky,dakujem za odpisanie babenky,ja si to obocie musim dat urobit,bo mi nerastie a uz si ho malujem snad 8 rokov a pri dvoch detoch to bude mazec a nekdy sa mi aj zotrie alebo maly mi ho zotre a co potom na ulici bez polky obocia??? 😀 ja som sa pytala,ci ten pernamentny makeup neublizi mimcu???teda ta mast na umrtvenie,je to blbost,ze?diky a krasny vecer 😉 😵

sisstin
13. led 2010

zlaticko: no já pochybuju, že tě někdo bude tetovat těhotnou 😕

monkula
13. led 2010

zlaticko, nie, iste nie.... ako píše siss, tehotnú Ťa asi nikto nepotetuje...
Skús sa spýtať baby s nickom wladka, ona tetuje, tak sa jej spýtaj

monkula
14. led 2010

zlatičko, ja som akurát teraz čítala v jednom časopise, že jedna pani sa dala v tehotenstve vytetovať perm. make-up a ten jej vplyvom hormónov sčernel. Tak radšej neexperimentuj 😉

zlatickoo24
14. led 2010

monkula dakujem pekne,ze na mna tak myslis 😵 si zlata,dakujem 😉

juliettte
15. led 2010

tak ja uz skusam levandulovy olej od saloosu,
inak neporadite nieco na vlasy? mam ich prirodzene vlnite, tak asi by bodol nejaky kondicioner co sa striek po umyti alebo neviem, v podstate pouzivam normalny zmyvatelny balzam a serum na konceky, podla kadernicky nie su zle len casom mam uplne postiepene konce a vvyblednute, aj by niekto povedal ze boli odfarnene a odrastli a to mi len konce zosvetlia, proste mam na koncoch ovela svetlejsiu farbu ako pri hlave,
nerada skusam nieco nove ak to nemam vyskusane, lebo aj minule ma presviedcali ze pivne vyrobky od manufaktury su dobre a podla mna nic moc, kondicioner je husty, ja mam pocit ze mi skor vyhladi a hydratuje riedsi kondicioner, tak si radsej necham poradit, hlavne by bolo dobre aby to bolo cenovo dostupnejsie,

juliettte
16. led 2010

inak som sa docitala ze aj vody od saloosu sa daju pouzivat na vlasy tak neviem ci s tym niekto mate skusenosti,

zanett
16. led 2010

Takze, zrovna jsem se vratila z toho N-lite laseru. Jsem ovsem dost zklamana, tohle je uz treti rok, co si nechavam delat, ale i kdyz jsem mela naplanovany 3 sezeni za sebou (jako normalne), tak na ty dalsi dve uz nepujdu, protoze ta zenska, co mi to dneska delala, byla tak strasne nesetrna a doslova mi vytahovala oblicej, ze jsem potom zrusila ty dve dalsi sezeni (teda, na konci jsem se ptala, jestli to tam dela jeste nekdo dalsi, ale bylo mi receno, ze momentalne je ona jedina, ktera je kvalifikovana tohle provest), takze jako sorry, tohle teda uz ne. Mam zalusk na salon tady u nas ve meste, byla jsem tam loni na sklerotizaci zil (pani byla velmi setrna a jemna) a tam ten laser delaji taky, takze si tam zavolam s tim, ze jim hned na zacatku oznamim, ze hledam nekoho, kdo bude OPRAVDU jemny, jinak nashledanou 😝

Jinak - prisel mi korektor od Bobbi Brown a byla jsem prekvapena, jak malicky je 😀 😝 , odstin jsem trefila uplne perfektne, ale presto nejsem na tu konzistenci moc zvykla - zda se mi strasne mastna a tezka 😝 , takze momentalne ho pouzivam, ale rozhlizim se po jinem - lepsim...

bellada
17. led 2010

Ahojte, som tu dlho nebola a vidim, ze ste preberali Shiseido vlasovu kozmetiku, ja momentalne chodim do salonu kde robia s Joico (co patri tiez pod Shiseido), davam si farbu a reparacnu obnovujucu kuru K-pak a musim povedat, ze je to absolutne super vec, najlepsie co som kedy vyskusala, kadernicka mi tvrdila, ze znacka Joico uz 10 rokov za sebou vyhrala nejake profi ocenenie za najlepsiu profi vlasovu kozmetiku na svete 😵 😅

mam otazku k pouzivaniu Glyko A - davam si ho na noc, ale mam pocit, ze mi dost vysusuje plet, mozem si nan naniest este olejcek od Saloosu? nestratia sa tak jeho ucinky? ( ci sa nejak nezriedi a v mensuj koncentracii kyseliny uz nebude mat taky vyhladzujuci efekt)

inak este teraz na zimu odporucam aj hydratacne masky od Avene a Biodermy - vyborna je cela rada Hydrabio
http://www.docsimon.sk/tovar/avene-masque-apais...
http://www.docsimon.sk/tovar/bioderma-hydrabio-...

nikolic
17. led 2010

Ahoj,mohl by mi někdo doporučit něco na oční vrásky? je mi 36 a používám od Vichy myokine oční krém,ale přijde mi že nic moc.Děkuju.

lendy1
18. led 2010

nikolic, toto se tu řeší pořád dokola, stačí si projet diskuzi nebo použít vyhledávač a určitě tu nějaké tipy najdeš. Přečti si zpět tak 2,3, str. 😉

bell, já jsem dřív Glyco dávala i na den a přez něj jsem používala ještě krém, takže bych řekla, že klidně můžeš.

V so jsme měli spicha s holkama v Praze, šly jsem do MAC a do Douglasu. MAC mě dost zklamal, na každé druhé věci-vyprodáno, obsluha se nikomu nevěnovala, ten ochod je děsně strohý, v podstatě jen regály s kosmetikou, ale asi je to jejich filozofie 😖 Vybrala jsem si tam jen jednu rtěnku. A jinak zlaté e-bay na MAC.
Pak jsem šli do Douglasu, tam měli BB a to byl už přístup úplně o něčem jiném. BB má teda krásné věci-ještě dumám nad jednou paletkou, tvářenky krásný...řekla jsem si o vzorek tohoto make-upu:
http://www.bobbibrowncosmetics.com/templates/pr...
a nechám si ho koupit v plném balení. Je super, skoro není vidět, je lehoučký, mám Ivory odstín a ten je přesně akorát. Cena teda šílená, ale co...

zanett a jak jako vytahovala pleť? 😅

zuzka11
18. led 2010

cauki holky!

tak po male pauze zase "mezi svyma" 😀

zanett - top me mrzi.....ja mam ten v tuzce a jsem strasne spokojena.....treba si zvyknes....ja to mam vzdycky takhle s rasenkou, nejdriv zadne nadseni, rpijde mi nic moc...a pak se naucim ji nanaset a vetsinou super.....
Leni - s BB make upem jsem strasne spokojena, i s tvarenkou, prefektne sedne....

bell - da se nekde ta vlasova kosmetika koupit?

danu
19. led 2010

deniska0704 • Dnes o 09:37
Dobry den!Nepozna niekto nejake stranku odkial by som si mohla objednat trbieltky na oci?Mate s nimi nejake skusenosti?Dakujem

ikke
19. led 2010

deniska0704 • Dnes o 13:27
Mate niekto skusenosti s tymto druhom tienov?Ak ano, tak ake?Su lepsie ako klasicke?Ako vyzeraju na ociach?

deniska0704
19. led 2010

Ake mate skusenosti s kremovymi ocnymi tienmi?Su lepsie ako klasicke?Ako vyzeraju na ociach?Napiste co o nich viete.Dakujem

jakoubka
19. led 2010

deniska-mně se krémové vždy nahromadí na víčku do jedné linky 😝
a to si víčko přepudruji i dám bázi pod stíny

lendy1
19. led 2010

deniska0704, třpytky na oči má třeba Dermacol, jen k tomu potřebuješ i tu jejich bázi na zafixování:
http://www.dermacol.cz/dc/dermacol-internet-new...

deniska0704
19. led 2010

Ake mate skusenosti s vyrobkami SYOSS?

deniska0704
19. led 2010

Aka farba tienov sa hodi najviac k modrym ociam?

majula
19. led 2010

Dermacol má veľmi dobré krémové očné tiene a za rozumnú cenu...a k modrým očiam sa najviac hodia hnedé tiene...určite nie modré tiene, modré oči...hnedé oči zase vyniknú ak sa aplikujú ružové očné tiene 😉

zuzka11
19. led 2010

Syoss - taky jsem se chtela zeptat, nejak tomu neverim.....ale jestli ma nekdo super zkusenost, piste 😀

Kremove stiny nepouzivam, mam rada klasicke, presne jako tu psala jakoubka - nahromadi se do jedne linky a vypadaji mastne.......

Jeste musim podekovat lence - koupila jsem si tu hydratacni masku od la Roche a je super, a dobre je ji dat na noc.....fakt parada, i muj loupajici nos zmizel 😉

monkula
19. led 2010

ja skúsenosti so Syoss mám, ale nie super.... 😝 vlasy som mala suché a spravili sa mi lupiny... 😝
ja mám úžasnú skúsenosť so šampónmi Tressemé, mala som aj kondicionér, vlasy som mala super... 😝
Ale tu sa to kúpiť tuším nedá.. 😝

lendy1
19. led 2010

zuzko, tak to je fajn.

Syossu nějak taky nevěřím asi jako všemu v drogérce 😅 I když je fakt, že jsem si koupila v nouzi největší DM šampon a byl bez silikonových sr... a jsem s ním spokojená, ale je to jen nouzovka, když mi dojde šampon a nový je na cestě.
Dneska jsem si koupila šampon a kondiš Sebastian Laminates - už jsem ho měla na zkoušku ze vzorků a moc mi vyhovoval, tak se těším, až přijde 🙂

krémové stíny jsem měla od Lancomu a i když psali, že se neslévají a dala jsem pod ně bázi, tak.....se prostě slili
😀

andira001
19. led 2010

Zdárec fintilky moje 🙂 , jsem nemocná, tak jsem vás trošku zanedbávala 😅 😅 Beru atb a mám ksicht jak po bombardování, dokonce jsem dneska musela začít s Eryfluidem 😒
Lendy - vidím, že jsi měla bezva výlet do Práglu, ten Mac je takhle minimalistický po celém světě, v jednoduchosti je sice krása, ale taky si tam trošku připadám jako v "metru" 😀 Tu zkušenost, že každou druhou věc nemají ve zboží, mám taky a většinou je to pokaždý, když tam jdu pro něco konkrétního.
Douglas je fakt super - před pár dny jsem tam byla pro vzorky make-upu a báze od Armaniho a jsou fakt famózní 🙂 Teda ten Face Fabric je slabota, ale Lasting Silk a rozjasńující báze se zlatem jsou skvostný, i když teda nechutně drahý 😠

Holky super stíny, takové polokrémové v tužce, s pěnovým aplikátorem, jsou od Artdeca, prodávají se v Douglasu hlavně a nejsou vůbec drahé, ten jejich odstín č. 17 si kupuju už 6 let, tak snad ho nepřestanou vyrábět 🙂

andira001
19. led 2010

Ikke - nejlepší efekt dosáhneš, když základ stínů uděláš pudrovými a přes to dáš (ale jenom někam jako detail) trošku těch krémových. Taková kombinace je fakt hodně přirozená, podle mne, musí člověk sice vědět, co kam máznout, ale to je jen cvik, zvládne to každý podle mne.

Monkulo - Tressemé znám z usa, je to tam úplně levná značka, jakože drogérková varianta salonního prodeje, ale souhlasím s tebou, že jsou fakt super a za ty peníze už vůbec 🙂 Měla jsem od nich Heat Protector a dokonce několikrát a byl fantastický 😉

monkula
20. led 2010

andira, mne ten šampón kúpila švagriná v UK, a máš pravdu, ten obal mi pripomína Syoss, teda Syoss mi pripomenul tressemé, ja som mala šampón a kondicionér na suché vlasy s vitamínom E a vlasy sa mi po ňom krásne opravili... 😵 😵
A nejaký dobrý šampón, odporučíte? 😉

rimmel
20. led 2010

ahojte napisem moje vychytavky

riasenka define a lash volume od maybelline

a pletova kozmetika simple a burts bees 🙂

zuzka11
20. led 2010

Taaak, na vasi radu jsem dneska sla do Douglasu, cekala jsem na mamku v shopping centru, tak proc nevyuzit cas? 😉 A vzala jsem si vzorek toho Armaniho, podkladove baze a make upu, ceny teda des bes - mimochodem, neda se to sehnat nekde levneji? Nenarazily jste na to? A zitra vyzkousim......

Andir - ta baze se pouziva asi na denni krem vid?At si ten svuj vzorecek neznehodnotim....uz ji dochazel origos, tak toho mam malinecko ☹

A ptala jsem s ena Shiesido, vlasovou kosmetiku nemaji....nevote, kde na netu se da koupit?

Rimmel - holky tu chvalily prave Shiseido a pak Toni Guy na tmave vlasy, nevim, jakou barvu mas ty....a tusim Kerastase, mrkni par stranek dozadu.....

andira001
20. led 2010

Zuzi - to jsi dobře udělala 🙂 , záleží na tom, jakou tu bázi jsi si vzala, já mám č. 2, tj. zlatá a nanáším ji až na make-up jako rozjasňovač na hranu nosu, lícní kosti, bradu a oční oblouky. Určitě se dá ale třeba přímíchat do make-upu na celkový rozjasnění. Levněji to myslím seženeš na "jahodě" , ale nevím, zda-li to tam mají teď ve zboží, ještě jsem se nedívala. Je fakt, že je to drahota, ale vydrží to dlouho a používá se to každý den a za boty člověk dá majlant a pak je vezme párkrát na sebe, známe to, že jo 😅

Rimmelko- tu řasenku jsem zkoušela a byla dobrá, nejraději ale používám Loreal - Intensifique, zatím jsem nenašla nic lepšího, ještě tak možná někt. řasenky Lancome, ale ani ty mi nepřišly lepší. Burt´s Bees mám taky ráda. Mají super krém na kůžičku nehtů - citronový a ten miluju, krásně voní 🙂

pimpulka
21. led 2010

caffte baby...syoss neeee...aj ked robim pre tu firmu co ho vyraba...mne pride ako uplne obycajny sampon, netreba od neho cakat zazraky....
lendy videla som ze mas zalusk na make-up Bobby Brown...vsimla som si ze si sa pytala na ten Dior, tak uz to bude asi bezpredmetne ze? 😉
ja nic nove, stetec kupeny...a straaaasne pokukujem po MAC lickach....ak sa nemylim tak v Eve jedna z tych poprednejsich vizazistiek pisala ze broskynove licka robia divy...hmmmm neviem ci to risknut a objednat si ich takto naslepo...co vy na to? ja mam len take ruzovkaste licka doma, broskynove eee