Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
17. bře 2008

siss, tam jsem to nikde neviděla, není to toto?
http://www.bourjoisusa.com/lips/pencil/142

zuzula28
17. bře 2008

urea, ma ukludnujuci ucinok na pokozku, pre atopicku plet je to mnamko 😉

sisstin
17. bře 2008

lendy:jj..to je ono..ona mi psala, že mi jí pošlou až za t ýden, že není na skladě..tak ji možná stáhli 😉

lendy1
17. bře 2008

siss díky, tak já se poptám někde v drogerce, kde mají Bourjois, kolik to vůbec stojí...

sisstin
18. bře 2008

lendy: tak už mi napsali, že jim ji dodavatel nedodal..klasika 🙄

elis..
18. bře 2008

Tak holky,taky už mám doma šnečky..teda dneska mi mají přijít,tak je hned ozkouším:D ten krém v tý tubě je vlastně uplně to samý co obsahuje ten kelímek, že?hned jak dostanu další výplatu,tak beru kelímek celej:Duž se těším hrozně moc a doufám že to pomůže! Jinak holčiny,co je lepší sauna nebo pára?myslím na ty pupínky 😠 😉

pusinka11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laola
18. bře 2008

dneska jsem si koupila tu bázi pod make-up od Dermacolu, tak zas budu neodolatelná... 😉 😀
se šnekama jsem spokojená, pěkně to vysušuje příp. beďary a porů se mi už taky pár stáhlo 😀

sisstin
18. bře 2008

elis: ani jedno..sice ti to na chvíli vyčistí černý pory..ale pak budeš mít bedarů ještě víc 😠

elis..
18. bře 2008

fakt jo?tak to teda nejdu,už takhle jsem jak struhadlo! 😀 😀 na šneky se fakt těšim,kééž by mo to pomohlo:D

elis..
18. bře 2008

a ta báze napomáhá vlastně čemu?nemůžu to nikde najít,taky bych jí chtěla vyzkoušet🙂 určitě si koupim i ten make-up Couver,protože po ostatních se mi mastní hubina a tenhle je na pupínky,nebo ne?

sisstin
18. bře 2008

elis: z vlastní zkušenosti..čím víc bedarů a vrstev..tím horší 😉

elis..
18. bře 2008

ach jo ☹ takže kterej make-up je ten nej?.D

elis..
18. bře 2008

no já už jsem byla donucená dojít si i na kožní a dostala jsem mast :D je to možná malinko lepší,ale neni to ono..Nikdy jsem s tim fakt neměla problém,až po anitko... 😠

sisstin
18. bře 2008

elis: já mám ráda bud od Rimmelu nebo od Astoru ty matující..ten od Rimelu je takovej víc tuhej...Astorovej je víc tekutej 😉 pak trošku pudru..a šlus..čím víc to kryješ, tím víc se ti to pak zvýrazní 😉

elis..
18. bře 2008

tak to jsem vůbec nevěděla,já to vždycky napatlám a nazdar:D:Dno už teď jsem na to doplatila tím,že bez make-upu ani ránu..jsem na něm závislá:D:Dno nějakej zkusím:D ale stejně si do tý páry zajdu,je mi pořád hrozná zima a tak se vyhřeju:D

sisstin
18. bře 2008

elis: já na něm byla dřív taky...ale v létě to ze mě furt teklo 😖 ..jinak mně nejvíc pomáhalo solárko..a pak těhu a ted HA 😉

lendy1
18. bře 2008

elis ten Cover jako fakt kryje bezvadně a stačí ho maličko. Za tu cenu (dneska jsem ho viděla za 100,-Kč) ho klidně zkus. Ale pocitově mi vyhovuje víc ten Vichy Dermablend. Tak to míchám dohromady 😀
Jinak čím víc pigmentů v make-upu tím je víc krycí 😉

bázi mají v drogérce např. Rimmel nebo Dermacol-dává se to pod make-up a malinko to zmatní pleť, ale hlavně jakoby zjemní a připraví na make-up.

Já už chci ty šnečky 😀 😵

laola a jak si ty šnečky dáváš? Na noc nebo jak? Ono to prý nenahrazuje normální krém, ale je to jakoby další péče, tak nevím...

musilka
18. bře 2008

elis.. já mám teď taky děsný problémy s pletí a konečně jsem našla make -up kterej ten blivajs schová. Je to sephora make-up. Stál asi cca 350 ale je super. A celej den drží jak přibitej ale neucpává pory 😉

sisstin
18. bře 2008

lendy: s tou konturkou mě pěkně nasr 🤐 🤐 🤐

elis..
18. bře 2008

Musilko,top je super že to neucpává póry..já si koupila nějakej blevajs za 200 a měla jsem ho na sobě tři hodiny a když jsem si šla večer smývat make-up,tak jsem se fakt lekla,co se mi pod nim ukdělalo:Dtakže se s nim brzo rozloučim a hned běžím pro tu bázi - kolik vlastně stojí?prej pomáhá ještě čistící čajík na ty pupence,tak honem pro něj,já už mám doma dva a ještě jsem nebyla schopná si to udělat,,Ted mi psali z domova,že už tam ty šnečky mám,tak jupíí:D

lendy1
18. bře 2008

siss, to věřím a jako naschvál u nás ve stotisícovím městě není nikde celá řada Bourjois 😠 - vždy mají jen pár věcí a na Jahodě to taky nemají. Za to jsem si tam vybrala tvářenku od Bourjois za 185,-Kč 😀

musilka a jak se jmenuje? To zase mají jen v Sephoře v Praze, že jo? 😖

musilka
18. bře 2008

no já nevim jestli tam kolem vás je sephora 😒 leda že bych ti ho koupila a poslala poštou 😉

lendy1
18. bře 2008

elis, tu bázi si kup až to bude lepší, teď ti to moc nepomůže a zbytečně budeš pleť zatěžovat dalším nánosem 😉 Jinak stojí cca od 160-250,-Kč - jak kde...

sisstin
18. bře 2008

lendy: tak ta tvářenka mi přišla..odstín Nude 😉

sisstin
18. bře 2008

lendy: jinak..mně se ty Nyxy furt slejvaj..i když si přepudruju oči..a dám si tý vazelíny..fakt mini pidi..tak se mi to po několika hodinách sleje..já jsem totiž mastnouš 😒

elis..
18. bře 2008

to je celkem rozdíl teda..no už mám ty pupence lepší,jenže když pak jdete naproti někomu v práci,tak na vás kouká,jako když máte lepru nebo něco horšího:Dtak jen make-up..jsem hrozná,chtěla bych,aby už to bylo pryč ale pořád nic:(ať hezky šnečci produkujou slizíkí,ať je ho co nejvíc:D

elis..
18. bře 2008

Holčiny a co řasenky?já nemám skoro žádný řasy a pak si nějakou koupím a stejně je mi to prd platný,protože se mi nezvednou:((teda podle toho co tady o sobě píšu to vypadá,že jsem fakt extrémní případ:D

musilka
18. bře 2008

elis nejlepší pro mě teda je masterpeace nebo jak se to píše od Astoru. Stála 300 a je bomba. Krásně odděluje a prodlužuje 😉

elis..
18. bře 2008

fakt?No to bych potřebovala oddělit a k tomu ještě prodloužit,asi je fakt lepší si připlatit než si pak kupovat víc a víc věcí..už jsem to konečně pochopila 😉