Kosmetika zn. Lander (a další výrobky od HWC Club)

nursik
26. črc 2008

Znáte tuto kosmetiku zn. Lander a další výrobky?
Pokud ano - podělte se s ostatními o zkušenosti s jejich používáním.

HWC Club,
který zastřešuje distribuci výrobků zn. Lander (nejznámější je snad Polar Ice gel, 100% vazelína,tělová mléka a krémy,skin cream...)
má v nabídce i další- zajímavé produkty od celosvětově známých výrobců z USA a Evropy- např.:
Daina-Avena (tekutá mýdla,sprchové gely,..),
Codina (super odmašťovač, gely na prádlo,...),
Masterdiet (Artigel, Remodel,…),
Berioska (krémy, roll-on,…)
Shenffield (zubní pasty, ústní vody,…)
Aloe Creme Labs (Aloe Vera gel, krém proti vráskám,…),
Milton Lloyd (toaletní vody),...)

Nabídka výrobků je široká a je určena pro celou rodinu a KAŽDODENNÍ POUŽITÍ.
Výrobky se řadí do tří kategorií: ZDRAVÍ, ČISTOTA a KRÁSA.
Výrobky splňují nejen vysoké požadavky na kvalitu, ale i očekávání příznivých cen.

Ráda uvítám vaše zkušenosti.

aponchie
26. črc 2008

ahoj ja mam vyzkousene polar ice,vazelinu,milton a nejsem si jista tou pastou.. 😀

nursik
autor
26. črc 2008

Pasty jsou výborný, teď jsem zkoušela bělící a mám zoubky jak vyhoblovaný 😀 A strašně se mi zamlouvá novinka - osvěžovač dechu Mojito, to si chodím stříkat ne proto, že bych měla tak nelibý dech, ale děsně mi to šmakuje 😀

aponchie
26. črc 2008

no ja prave uz nepamatuju,ale vim,ze jsem to vsecko zkousela v UK a manza dovezl kybl polar ice z USA na me bolave zadicka 😀

nursik
autor
26. črc 2008

Polar je klasika, moje babča se s ním mazala už někdy po revoluci a fakt je to bomba 😎

nursik
autor
26. črc 2008

Začíná nám konečně svítit sluníčko a s ním spojené opalování.
Každý z nás už má určitě zkušenost s nepříjemným pocitem spálené kůže od slunění.
Pokud se nám tato situace přihodí - je dobré mít doma 100% ALOE VERA GEL!
Nejen, že nám pomůže v tomto případě pokožku zklidnit a zregenerovat, ale můžeme ho využívat při spoustě jiných nepříjemných projevů!

Blahodárné účinky ALOE VERA na naši kůži jsou všeobecně známé. Ve vyšších koncentracích (60, 80 a 90 procent) může extrakt z celolistové Aloe vera zničit mnoho škodlivých bakterií.
Můžeme ALOE použít jako první pomoc na mnoho menších poranění kůže, jako jsou různá
* škrábnutí,
* odřeniny,
* popáleniny,
* spálení sluncem,
* bodnutí a kousnutí hmyzem.
Téměř okamžitě nám poskytne pocit úlevy od bolesti, zmírní svědění a zarudnutí postiženého místa a příjemně chladí, což jsou účinky, které zaregistrujeme běžnými vjemy. Jsou však i takové, které hned necítíme a nevidíme, o to jsou však přínosnější.
Čistý gel z listů aloe a přírodní produkty založené na jeho bázi se doporučují při léčení mnohých kožních nemocí, kde bychom jinak byli nuceni používat různé "dryjáky" s nepříjemnými a někdy i zdraví škodlivými vedlejšími účinky.
Aloe se připisují protizánětlivé, protiplísňové a antibiotické účinky.
Proto ji můžeme často velice úspěšně používat na léčbu neduhů jako jsou:
* akné,
* ekzémy,
* opary,
* lupenka
* plísňová
* zánětlivá onemocnění kůže.

Urychluje hojení postižených míst a zmírňuje nepříjemné projevy těchto nemocí.
Dalším pozitivním účinkem na naši kůži je výrazná schopnost hydratace, čehož se dá využít nejen k ošetření popálenin, opaření či spálení sluncem, ale i za účelem zvlhčení jakkoli vysušené pokožky. Tento okamžitý účinek si můžeme jednoduše vyzkoušet na dehydrované pokožce, například na suchých rukou.
Gel aplikovaný přímo na kůži do ní proniká mnohem lépe než ona postrádaná voda.
Už při prvním použití máme pocit, jako by se naší vyschlé unavené kůži vrátil život, je hebká a příjemná na dotyk.
Aloe gel podněcuje obnovu buněčných stěn a dává kůži jemný, hedvábný vzhled.
Gel má rovněž adaptogení vlastnosti, což znamená, že každý jedinec z něj využívá právě ty látky, které potřebuje.
Proto se i účinky přípravků liší z osoby na osobu.

aponchie
26. črc 2008

ja mam toho polaru celkem dost a jinak ja sem spis na oriflame 😀 a na zuby beru vademecum nebo colgate a pearl shine na beleni,ale pri me enormni spotrebe cerveneho vina cerneho caje a antibiotik to ma vysledek jak pasta 😀 ..ale co je super ,teda pro me na telo je Palmers kokosove mleko 😲 nevim zda jde sehnat v CR..

nursik
autor
28. črc 2008

Tak to ti neporadím 😒