Koupila jsem neupečený dort, paní nereaguje. Co s tím?

1983hr
20. led 2012

Ahoj holky,nechala jsem si od pani co měla inz.na netu že peče upect dort. Byl krásně nazdobený,rozkrojila jsem ho a těsto uplně syrové. Nedá se jíst. Psala jsem pani a ta nereaguje ,co stím?

hanka.
20. led 2012

@1983hr a ty si ho rozkrojila hned za 15 min, co ti ho donesla. taky peču a je od ní opravdu nezdvořilé, ti nevrátit peníze a už vůbec nechápu, že nepoznala nedopečený dort při plnění. já třeba prokládám dort ovocem, aby byl vláčnější. tak není třeba jen rozmočený?

reruna
20. led 2012

@1983hr no už jsem pár dortů taky upekla, sice ne na zakázku, ale pro rodinu a když ho rozkrojím a plním, tak přece vidím, jestli je korpus v pořádku nebo ne.... paní to asi dělala na rychlo a doufala, že to snad nepoznáte, já nevím, kdybych to dělala na zakázku, tak bych se bála, jestli je všechno tip top a jak znám holky z diskuze o dortech, tak žádná by si tohle nedovolila....příště si raději vyber prověřenou cukrářku, např. na dortyodmamy.cz, kde máš její práci zdokumentovanou a jsou tam hodnocení od zákazníků atd. nebo nějakou prověřenou tvými známými apod.

1983hr
autor
20. led 2012

@hanka. Nebyl dopečený bylo syrove těsto-nedopečené.

1983hr
autor
20. led 2012

@reruna Jo jo už jsem poučená,sice kč vratila ale jaky keci. A výmluvy

hanka.
20. led 2012

@1983hr tak hlavně, že máš peníze zpět, i když nemáš dobrý dort ☹

1983hr
autor
20. led 2012

@hanka. Tak mě to mrzelo kvuli manžovi byl k výročí .

hanka.
20. led 2012

@1983hr to chápu, to by mě taky mrzelo. ale jestli má paní někde svoje stránky a možnost jim přidat hodnocení, tak napiš, že si nebyla spokojená....a s manželem si to vynahradtě jinak 😉

1983hr
autor
20. led 2012

@hanka. Stránky nemá...jo jo určitě si to vynahradíme

hasky24
20. led 2012

škoda že nejste z Prahy dala bych Vám tip na super paní co nám peče 🙂

1983hr
autor
20. led 2012

A zná tady někdo spolehlivou osubku co peče v Čb?

ciernavila
20. led 2012

@1983hr teda mne by si mohla doniest len suroviny a ja ho upeciem aj zadarmo.... mna by to bavilo.