Kouř z trouby, nemohla jsem ublížit mimískovi v bříšku?

mimi001
25. led 2016

Zdravím všechny těhulky (popřípadě maminky),
mám takový menší dotaz. Dnes jsem na uhel spálila chléb v troubě, obrovský kouř se vyvalil a v kuchyni nebylo skoro vidět. Hned jsem začala větrat, ale v kuchyni je to pořád cítit. Mohla jsem ublížit mimískovi v bříšku (i když jsem dýchala přes kapesník a snažila se co nejmíň být v kuchyni), když jsem dýchala ten zamořený vzduch? Je to možná prkotina, ale tím, že jsem už 32. týden a máme to za pár, tak možná víc přemýšlím nad takovou věcí, nad kterou většina mávne rukou s úsměvem. Moc děkuji za odpovědi a přeji krásný zbytek dne.

kocour1
25. led 2016

Myslím, že to miminku nějak neublíží - tvoje plíce to přefiltrovaly...je to podobné, jako by jsi byla v létě u táboráku a šel na tebe kouř🙂...spíš ten smrad v celém bytě, to bude horší vyvětrat🙂

mimi001
autor
25. led 2016

Děkuji moc za odpověď. Vyvětráno je už snad dostatečně 😉 . Jinak celé těhu v poho, ale teď ke konci mi příjde, že řeším úplně snad vše (nevím, jestli za to můžou hormony 😎 )... Ještě, že mám úžasného manžela a rodinu, kteří mají pro mě pochopení...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru