Kozačky na silná lýtka. Kde seženu?

mijunek
7. lis 2008

Ahoj děvčata, můžete mi prosím některá poradit, kde seženu - za kolik je mi už celkem jedno - jsem zoufalá - vysoké kozačky na moje silná lýtka - obvod 49 cm, dneska mi v jednom obchodě oznámili, že si je mám nechat ušít na míru, ale kde neví a v druhém jsem se dozvěděla, že jsem patrně jediná tlustá bab v ČR, která chce vysoký kozačky ke 3/4 kalhotům - že tlouštíci si prostě vysoké kozačky nekupují ☹ ☹ díky moc, za každou radu

jarcaskal
6. bře 2013

ahojky holky žádný stres stačí sehnat obuvníka který vám vedle zipu našije ještě kus kůže a rozšíří vám kozačku a nebo kousek od paty směrem nahoru našije gumu já mám 46-48 obvod lýtka a už jsem si nechávala takhle rozšiřovat tak 15 párů bot cca cena rozšířšní 400 kč ale ta paráda v nich. Jezdila jsem na koních a hodně v práci běhám tak co mám dělat lýtka těžko zhubnou tak držím palce at si také uděláte radost.PS: rada nejdříve si kupte někaé botyk bud v sekáči nebo na mimibazaru za pár kaček a podle toho jak vám je udělá tak si pak koupit jiné a nechat udělat každý obuvník nemusí být šikovný papa Jarca

ratatooy
13. lis 2014

@jarcaskal supeer,děkuji za radu,už jsem myslela že snad kozačky nebudu mit nikdy

duro15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
duro181
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ala1970
4. pro 2014
Uživatel ala1970 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ala1970.

Nezoufej... ono v kamenných obchodech je ten výběr dost omezený. Hledej na internetu. Já osobně sháním kozačky i jinou obuv viz. http://www.obuvhulman.cz/category/damske-boty:1/ . Já tvoji velikost lýtek nemám, ale vím, že když si vybírám, tak těch čísel tam mají hodně. Snad ti to pomůže 🙂

vanoce14
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ednet
30. zář 2015

holky já jsem nadšená musím se vámi o tu radost podělit...sehnala jsem konečně vysoké kozačky na moje obří lýtka 🙂 mám obvod 49 cm a tyhle jsou mi parádně,mám ty XXL...sice jem byla dost nedůvěřivá,většinou z těchto obchodů (magnet,bonprix apod.) mi nic nesedělo a vše jsem vracela,ale riskla jsem to...cenově super,ještě jsem uplatnila nějakou počáteční slevu za registraci,takže vyšly na 1438Kč..tady je odkaz http://www.otto-shop.cz/d-16771546-kozacky.html... 🙂

puclik88
13. lis 2015
Uživatel puclik88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od puclik88.

ja si kozacky moc nekupuji radsi davam prednost tem kotnickovym botam 🙂 ted leti hodne lesklejsi boty. nevideli jste nekde takove leskle kotnickove boty prosim?

kamila336
20. lis 2015
Uživatel kamila336 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kamila336.

@puclik88 ja jsem videla jen na internetu ale nekde v kamenne prodejne to budou mit urcite taky 🙂 je to tedka moderni tak to budou mit asi vsude

nase_ema
25. lis 2015

Omlouvám se, že mám příspěvek trošku mimo téma, ale tak s nohama to souvisí... 🙂 Koupila jsem si podle typů tady v diskuzi kozačky a teď bych potřebovala koupit silonky, prostě punčocháče (ne punčochy samodržky), silné, na nošení v zimě, ale nemůžu se svou velikostí žádné najít. Nosím zhruba velikost 50, měřím 175 cm. Vše mi končí v půlce stehen... Kdyby měl někdo nějaký tip, tak klidně i do zprávy, ať tu neplevelíme. Moc díky♥

lti
5. led 2016

@nase_ema v c&a maji dlouhe puncochace.