Kozačky na silná lýtka. Kde seženu?

mijunek
7. lis 2008

Ahoj děvčata, můžete mi prosím některá poradit, kde seženu - za kolik je mi už celkem jedno - jsem zoufalá - vysoké kozačky na moje silná lýtka - obvod 49 cm, dneska mi v jednom obchodě oznámili, že si je mám nechat ušít na míru, ale kde neví a v druhém jsem se dozvěděla, že jsem patrně jediná tlustá bab v ČR, která chce vysoký kozačky ke 3/4 kalhotům - že tlouštíci si prostě vysoké kozačky nekupují ☹ ☹ díky moc, za každou radu

kitty68
7. lis 2008

no tak to jsou pekni debili v tom obchode, vim kde by se dali sehnat u nas v uk 😉 , ale v cr nevim, zkus obchody s nadmernyma velikostma jestli tam nemaji i boty v nekterem, nebo na internetu

mijunek
autor
7. lis 2008

kitty68: no tak tady v Olomouci máme slovy jeden obchod pro nadměrky jen s oblečením, tam naštěstí zatím nakupovat nemusím, se mi podařilo shodit asi 25 kg, jen moje silná lýtka jsou beze změny, že 😒 jinak dneska brouzdám po netu jak šílená, dokonce jsem si v obchodě zkusila jejich velikost XL, i přes můj operovaný kotník OK (mám tři šrouby a otíká), ale to lýtko ne a ne a pak mě dorazí baba co sotva váží 50kg, že ona taky měla co dělat, aby se do nich narvala a pak mi oznámí to o těch tlouštících, no děs 😀

cherub
7. lis 2008

ahoj, tak já mám obvod 39cm a kozačky taky nemůpžu sehnat... když už je tak tak dopnu, tak řežou jak blázen a u kotníku jse mám strašně volné, tak se to nedá nosit 🙄

taky budu vděčná a tip na obchod, kde nějaké koupit 😉

bibula
7. lis 2008

ja mam 41cm toiez mam problem veru s lytkami. jedny cizmicky inac teraz predavam-nie su to zrovna kozacky,ale bola som rada,ze ich obujem.-) 😖 a su na nizkom 😅 😔

susik77
7. lis 2008

mijunek: ne zase hovorili v tehotenstve, ze 44-rku skoro nikto oblec. nekupuje v Prahe. Ze najcastejsia je 38-cka 😎

kitty68
7. lis 2008

cherub ja mam to same, osvedcily se mi natahovacky 😉

ikke
7. lis 2008

napr. zn. gabor ma urcite aj tzv. xxl lytka...
inac tuto zimu v NL vidim vsade same xxl alebo potom s-lytkove... s 38cm lytkom mam smolu 😝

kili
7. lis 2008

mijunek, a nemôžeš si proste vybrať kozačky podľa vlastného výberu a v oprave obuvy tam dať všiť len taký klin? ono by to mohlo vyzerať aj dobre, keby sa to zapracovalo do dizajnu

majkeela
7. lis 2008

mijunek - dělají teď kozačky s přezkama... Teď si je kupovala tchýně v Opavě v silesea center a já jsem si je koupila loni u bati. Prostě na kozačce je všitý úplně volný klín, přes který jsou 3 spony a ty si utáhneš jak potřebuješ... Stály asi 2500,- byly prošívané, nižší podpadek, fakt hezké...

mijunek
autor
8. lis 2008

No holky, budu muset zkusit vyrazit ještě do města a něco poohlídnout, snad najdu, ale přece to není možné, teď na dušičky jsem viděla na hřibotvě jednu paní, ta měla nožky ještě širší jak já a kozačky pomalu pod kolenem - k sukni - tak vysoký ani nechci, asi to bude troška horší - dneska jsem v práci, ale hned v pondělí hodím oko po městě a jeslti se něco pozitivního dozvím, dám vědět - jinak zrovna u Bati mi řekli, ať si je nechám ušít na míru - takže tak 😒

aponchie
8. lis 2008
nensy
8. lis 2008

pěkný botičky a který máš ty apíí 😀

aponchie
8. lis 2008

ja mam jezdecke hnede kraaasne kozene,ale nejsou nikde na obrazku kupovala sem je v humanicu asi 2500a chci jeste jedny aspon na podpatku at jsem za damicku 😀

nensy
8. lis 2008

tak na to nepotřebuješ boty já si taky musím koupit nemám na zimu ani jedny

bibula
8. lis 2008

ja predavam taketo hnede - teda su v aukcii,aj s inymi,ktore nedopnem-sakris 😠 .- http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=548647 ,ak chcte zmeram lytka .... 😉

mijunek
autor
8. lis 2008

aponchie: tak jsem mrkla na tvoje odkazy a hned jsem poslala u jedněch dotaz prodavači, tak uvidíme, co mi odepíše - už to vidím v barvách - kup si důchodky 😀

mijunek
autor
9. lis 2008

Tak holky, hlásím pozitivní zprávu, v Humanicu jsem dneska koupila kozačky skoro až po koleno za 999,-- Kč, sice musel manža odpárat vrchní přezku - bo tu jsem tak 1cm nemohla dopnout - spodní jde, ale jsem spokojená, i přes to, že mi díky kotníku oteče celé lýtko, tak to obuju, holt na levé noze (bez úrazu) mám přezku doplou normálně, ale co se dá dělat, takže díky za Vaši pomoc 😵

aponchie
10. lis 2008

mijunek a co ti rekli teda??spis odepsali.. 🙂

mijunek
autor
10. lis 2008

aponchie: zatím mi bohužel neodepsal nikdo, ikdyž teda, pro mě je to už bezpřednmětné - už jsem sehnala, ale i tak by mě to zajímalo, tak uvidíme, ještě jsem zkoušela psát do jednoho výrobnýho podniku v Prostějově - taky prodávají nadměry, ale spíš to vidím tak, že velikosti pro ženský od 43 výš - ne obvodově, jinak jsem ještě byla v azaleia a tam mě teda dorazili cenově, nejlevnější, které by jakž takž byly stály skoro 3500,-- a teda s mojí představou obyč. kozaček se nějak neztotožňovaly - ty co jsem si včera koupila v tom humanicu vypadjí spíš jako "jezdecké boty" na mírném širším podpatku, což vyhovuje i těm mým 3 šroubům v pravém kotníku 😵 jsem maximálně nadšená i z přístupu prodavačky 😵

aponchie
10. lis 2008

no jasne,ze zajimalo treba do budoucna a hlavne aby nemeli trebas spatnou reklamu,ze se neozvali a pritom se treba ozvali a uz ti to bylo fuk 😀 😀 jestli chapes
btw rikala jsi ,ze at to stoji co to stoji.. 😉 😀

cherub
10. lis 2008

mijunek, tak super, že jsi senala 😉

taky už mám kozajdy 😀 Sice ne pod kolena, ale tak do půlky lýtek, ale zapnu je až nahoru, nic mě neřeže, kolem kotníku mi to neplandá, prostě bájo 😵

Obchod: John Garfiled - Olomouc City 😉 Cena: 795 Kč 😉

mijunek
autor
10. lis 2008

aponchie: já vím, že jsem byla ochotná dát takřka cokoliv, ale ten vzhled botiček se absolutně nedal ztotožnit s tou cenou - tak jsem to myslela. Jinak se mi dneska ozvali, že velikost 39 má okolo lýtka 40cm, ale je tam všitá guma, tak nevím, jestli by to povolilo na mých 49cm - těžko říct. Jinak v Garfieldovi jsem včera byla taky, paní ochotná, ale musela mě zklamat, že ty větší nemají - loni jich prý bylo více, zboží vozí každý týden, tak se mám stavit, že mi nějaké odloží, tak tam zítra skáknu, že děkuji - ikdyž teda jestli tam budou nějaké, které obuju a budou se mi zamlouvat, tak jak se znám, neodolám 😀

binki
11. lis 2008

Gabor má kozačky i na širší lýtka, vloni jsme koupili super kozajdy pro tchýni a byla z nich úplně nadšená

r123
12. lis 2008

miju.tchýně má podobný problém a a k tomu chodidlo děsně malý kupuje si číslo 36 nebo 37 takže sehnat malý dole a široký na hoře je umění 😀 ale vím že ted skusila boty objednat z quelle a seděly jí dobře! 🙂 a nic si z toho nedělej lidi sou dneska praštění!!!!a až seženeš pěkný kozajdy i na tebe tak jim to běž všude předvést ať vidí že nejsi mimozemštan 🙂 ale normální baba!!!co máš z toho já maám zas opačnej problém.chci kozajdy,ale všechny mi sou děsně veliký kolem lýtka.mám přes lýtko sotva 30 cm 😀 .takže na mě zase koukaj jako jestly třeba nemám anorexii či tak 😀

bobika133
3. lis 2011

já mám obvod lýtek 47 ☹ takže chápu!!!před třemi lety jsem sehnala ve vistu v olympii s Oliver a natahla jsem je 😀 tak jsem si vzala dvoje hnědé a černé,už dosloužily ☹ ale letos je maji v renu,tak mám černé 😵

lanterna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sonjjja
27. pro 2011

Holky tak koukám, že nejsem sama co se týká kozaček.Ale taky koukám, že jsem asi jediná, kdo tu má nejširší nohu.Já na sebe neseženu kozajdy nikde i kdybych se měla rozkrájet

roofie
2. led 2012

Tamaris dělá kozačky na širší lýtka - měla jsem před třemi roky, teď mám od Riekeru (nebo jak se to píše) a v pohodě. Lýtko mám silnější a do těchto kozaček nacpu i rifle 🙂

katy510
15. lis 2012

@mijunek Ahojky.objednala jsem si elasticke kozačky natahovací v inter.obchodě HALENS za 1199kc.mam je 14dni a jsou super.Třeba si šiknou.měj se Katy