Kramický nůž. Jaké máte zkušenosti?

jirule33
13. říj 2010

Ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti s keramickými noži.My je doma nemáme ale napadlo mě pořídit je prarodičům z obou stran jako vánoční dárek.Ovšem dnes jsem sledovala pořad prostřeno a paní tam na kuřeti vylomila dva kousky z čepele nože, tak teď jsem na vážkách jestli je pořídit nebo ne?děkuji za vaše zkušenosti Jiřina

helcah
13. říj 2010

No pokud s tím to kuře porcovala, tak se nedivím. Nože jsou v první řadě určeny na ovoce a zeleninu. On je hodně ostrý, ale pokud spadne na zem, tak náraz většinou nepřežije - zlomí se. Krájet s ním jde dobře, ale ne zmrzlý maso nebo kosti.....

baru7
13. říj 2010

@jirule33 já si keramický nůž nemůžu vynachválit...je vážně úžasný...hlavně jak píše helcah na ovoce a zeleninu, navíc podle některých výzkumů kov likviduje vitamíny, takže je ideální, když ovoce a zelenina při krájení nepřijde do styku s kovem....ale to bych brala s rezervou nic se nemá přehánět. Já používám keramické nože na všechno, i na to kuře a jsou stále jako nové...samozřjemě s nimi zacházím opatrně, netřískám s nimi o zem 😀 , ale běžné zatížení snašejí celkem v klidu, a to včetně mytí v myčce 🙂

berenika39
13. říj 2010

ahoj, taky jsme je zkusili. jeden mám menší, byl dražší, a je fajn, vydržel mi už skoro rok ostrý, ale nepoužívám ho na žádné zmrzlotiny,kosti a tak 😉 . jen zeleninu, ovoce,pečivo, čerstvé maso.
druhý jsem dostala takový levný, a ten odešel za dva týdny, otupil se a není k použití.
vyber určo značkové, kvalitní, ne někde z tržnice, a budete spokojeni.

luci_enka
13. říj 2010

ahojky, mamka taky dostala k narozeninam od tatky... stal kolem 400,-, byl takovy stredni... ovsem mamka se s nim jala otevirat kostku spenatu (zmrzlou) a nejak ho tam zabodla, spicka byla fuc...
tak si koupila jeste jeden, ten ji za spadl na zem, spicka zase fuc - a bez tech spicek uz je to nuz na houby...
jinak kraji dobre, ale musi s nim byt clovek opatrnejsi a poradne si precist, co se s nim muze delat + davat pozor, at nespadne (jsou totiz docela krehke).. 🙂

dzej
13. říj 2010

ahoj
@jirule33 my máme ty nože už přes rok doma, kupovala jsem to v akci jako sadu 2 velký a 1 malý nůž za 1500Kč a k tomu škrabka zdarma. Krájím s nimi pouze ovoce a zeleninu..na to ty nože jsou..jak psaly holky. V myčce je dávám samostatně, aby se o sebe nepoškodily a musím říct, že jsem hodně spokojená. Maso a další tvrdé věci krájím normálním nožem..když jsem viděla tu paní v Prostřeno, tak jsem nechápala.... Ze začátku jsem měla strach, že se otupí a budu je muset vyhodit, ptz mi výrobce říkal, že se brousí jen někde v Německu a teď jsem už viděla nějaký inzerát i tady, že ty nože brousí, což je dobrá zpráva. Ale zatím jsou jak nové. Takže si myslím, že prarodiče budou spokojeni 😉

jirule33
autor
13. říj 2010

holky děkuju za postřehy, já je chci koupit na mimibazaru, čepel 15cm cena 310kč nebudou to ale ty levné? http://i.mimibazar.cz/h/bc/2/100624/21/b3516597... zn. smart cook

jirule33
autor
13. říj 2010

jinak paní má i ty sady za cca 1600kč ale já zase myslím že prarodičům bude stačit zatím jen jeden kus /aby to nakonec neleželo ve skříni/

vendulka
13. říj 2010

já se dívala na keramické nože v Brně v Olympii a tam mi říkala paní co je rpodávala, že se dělají nože i na maso...měli tam zrovna akci myslím dvou nožů (malý a velký) a k tomu škarbka něco kolem1100,-...uvažuji, že bych si je koupila dom a s broušením říkala, že není problém, že je na to záruka dva roky a když s e ztupí, že mi je zadarmo nabrousí a pak, že se takové nože normálně brousí v každým nožířství a tak....

baru7
16. říj 2010

@jirule33 ja mam noze dva..jeden drahy a druhy levnejsi, prave smart cook...ten smart cook je trochu mene kvalitni, jednak se s nim i hur pracuje, nema tak dobre tvarovanou rukojet a jednak ta cepel uz je trosicku opotrebovana...drazssi je stale jako novy. Oba jsem ale dostala, takce cenu neznam...