Krém proti vráskám. Poraďte

zuzau2
11. pro 2010

Ahoj všem, vím,že příznakům stárnutí nezabráním, ale potřebovala bych tip na nějaký krém, který by byl šetrný k pleti a zpomaloval příznaky stárnutí. Jaký krém se vám osvědčil? Určitě záleží i na typu pleti. Větší investice se nebojím, bojím se jen zbytečně vyhozených peněz. Díky za jakékoliv info.

elgreco
5. únor 2011

Ahojky, můžete mi prosím poradit nějaký denní nebo i noční krém na obličej. Je mi 27, ale začali se mi dělat po porodu hodně vrásky, bohužel jsem nikdy moc žádné krémy nepoužívala, nevadí pokud bude draží 🙂. Moc děkuji.

mejsa
6. únor 2011

já uvažuju o vichy, cena je tak na mé hranici únosnosti...

kalo
6. únor 2011

Holky, já nevím, Vichy je dobrý určitě, ale za tu cenu mi zase zakový zázrak nepřipadal...Používala jsem ho cca. rok a pak jsem přešla na Lorea´l, dají se koupit normálně v drogerii. Je několik řad podle věku, typu pleti atd. A stoji 200-300,-kč. Určitě znáte např.z reklam 🙂 Jinak mě je 32 let, vrásky mám kolem očí (suchá pleť) a doporučuji na oční vrásky Ophthaceutical (500,-Kč) Používá se 1x denně, vydrží hodně dlouho a pomáhá!!! I Botoceutical je dobrý. Jediné mínus je, že účinky jsou dočasné (když přestanete používat, tak se asi za půl roku vrásky zase vrátí). Ale hold vrásky budou už jen hroší, tak do boje s nima 🙂

ankabatalova
1. bře 2011

@zuzau2 ja som zo slovenska poradím napíš na mail batalovanuskin@gmail.com

kacasim
13. bře 2012

Taky jsem používala Vichy, ale žádná bomba, spíš průměr Teď používám Ecobeauty vyhlazující krém od Oriflame, je to čistě přírodní přípravek s Fairtradovými přísadami. (Bambucké máslo, kokosový olej) a navíc používám navrch Ecollagen pro vyhlazení vrásek a je moc fajn, vyhlazená jemná pleť 😉

aktiz
5. dub 2013

Chcete se zbavit vrásek za 4 týdný ? Všechny potřebné informace naleznete na :
http://homeworksystem.cz/hydroface.html?a_aid=5...

andelasvoboda
7. zář 2016

Ja užvam kolagenový nápoj Collagen Shots od rejuvenated.cz. Fantasticka vec proti vraskam. Je to prasek z mořského kolagenu ktery se zamíchají s vodou a musím říct že mně skvěle zaučinkoval 😎 Plet se krasne zregenerovala, vypada mnohem hezčí a vrásky se vyhladili. Netvrdím, že úplně zmizely ale je vidět že jsou mnohem jemnější. 🙂 Jsem toho názoru, že plet třeba vyživovat hlavně zevnitř, jinak je to beznadějně 😝 😅 Hezky den

hanulaaa1
9. zář 2016

Zdravím🙂 Já jsem napřed proti vráskám zkoušela různé krémy, které pomohly jen neznatelně. Pak jsem spíše přešla na dermaroller. Doporučila mi ho moje sestra, která má bohatou mimiku a to se jí také podepsalo na obličeji. Dermaroller vypadá sice trochu drasticky, ale my jej používáme zlehka a fakt funguje. Jde o to, že drobnými jehličkami se tvoří malé vpichy a ty donutí pleť vytvářet kolagen a elastin. Díky tomu se vrásky redukují. Je dobré, pokud už máte nějaký krém, spojit ho s dermarollerem. S malými vpichy se krém lépe dostane do pokožky. Já si pořídila ten s nejmenšími jehličkami 0,2cm a je to spíš příjemné než bolestivé. Já osobně nakupovala na:https://www.krasaprozeny.cz/Zdravi-krasa/Redukce-vrasek/ nestojí to všechny prachy a vydrží déle než krém🙂

pajsim
18. zář 2016

Ahoj Zuzau2, pokud se chceš správně a účinně starat o svojí plet a tím minimalizovat známky stárnutí pleti, ráda Ti poradím. Jsem kosmetická poradkyně Mary Kay a já sama jsem svoji plet dost vylepšila, spokojené jsou i moje zákaznice. Výsledky jsou stoprocentně vidět. Kosmetické poradenství, kde zákaznici ukážu, jak se správně starat o plet, popř. se líčit jsou zdarma (možnost i minikurzíků líčení), tudíž není co ztratit ;) Simona 🙂

doubrafka
15. dub 2020

Ahoj, zkus se mrknout na plasmacreme je to fakt super krem na vrasky. Já jsem ho vyzkoušela ze zvědavosti a teď na nej nedám dopustit a koupila jsem i mamce a ta je stejně spokojena jako Já. 🙂