Krémy na celulitidu / zeštíhlení - hodnocení

hlavinka
14. dub 2012

Ahoj holky,

po porodech jsem to vzdy rozjela trochu ve velkem a musim rict, ze nefunguje (temer) zadny. No, otazka je, jak bych vypadala, kdybych se nemazala vubec 😅
A to cvicim, beham, ve sprse se masiruju tou lufovou zinkou, jim zdrave, zadne bramburky a tucna jidla. Vsechny kremy jsem pouzivala dle navodu, po dobu urcenou a 2x denne.
A taky - kdyby tyhle vsechny kremy fungovaly, prece bychom celulitidu nemely, ne? A maji ji i takove hvezdy jako JLo a jine, a ty si muzou dovolit i mnohem drazsi pripravky.

Prosim, pridejte sem take sve hodnoceni - diky. 😉

Takze.
Avon - nektere ne moc hezky voni, vstrebatelnost nic moc, ucinek 0
Nivea - ten vetsi modry voni hezky, ale hur se vstrebava a jsou z toho pak zmolky, kdyz se mate hned oblekat (po cviceni), ucinek 0
ten mensi - 10 denni, se vstrebava dobre, plet je hladka a vypada to, ze celulitida je lepsi, ale je to jen efekt chvili po natreni kremu. dlouhodobe nic.
Skoricovy gel - rekla bych, ze ten jediny snad mozna muze fungovat, nebot pokozka po nem stipe a pali, zcervena. Nicmene po par dnech si zvykne a vysledek ubytku celulitidy taky 0 (mozna jsem extremni pripad a nic na mne nefunguje)
Eveline - tato znacka jich ma hodne, cena je prizniva, ucinek jsem teda nezaznamenala zadny. Nicmene prijemne voni, dobre se vstrebavaji, nenechavaji zmolky a nektere trosku stipou ci chladi, coz teda aspon mne je prijemne
Yves Rocher - Minceur Detox novinka (zlutozeleny), hezky voni, skvele se vstrebava, nenechava zmoliky. Ale ucinek taky 0
Minceur Intensive - drazsi, zanechava zmoliky a spini pradlo do hneda (bile kalhotky). coz vadi, kdyz jdete nekam rano a dodrzujete mazani 2x denne
Minceur Cafe Vert intenzivni s pumpickou - drazsi, nechava zelene flicky, ucinek 0
Minceur Cafe Vert - proti celulitide - hur se vstrebava, nechava zelene fleky, ucinek 0
Minceur Cafe Vert - na ploche brisko - dela zmoliky, zanechava zelene fleky, ucinek 0
Vichy - ucinek 0, hezky voni, dobra vstrebatelnost
Garnier - spatne se vstrebava, dela zmolky, ucinek 0
L´oreal - dela zmolky, hur se vstrebava, ucinek 0
Elancyl - hur se vstrebava, dela zmoliky, ucinek 0
Ryor brectan - dobra vstrebatelnost, vune nic moc, ucinek 0
Dermacol - hur se vstrebava, dela zmoliky, ucinek 0
Kawar - moc hutny, spatne se vstrebava, vune nic moc, ucinek 0

radka155
Odpověď byla odstraněná
Zobraz