Krémy pro maminky po třicítce. Poraďte

lucie.krajcarova
24. bře 2010

ahoj, jsem mamina na rodičovské, je mi přes třicet. všimla jsem si, že mám vysušenější pleť než dřív.. na kosmetice mi říkali, že používám špatné krémy a nabízeli mi jiné. ovšem nemůžu se zbavit dojmu, že je to jen reklamní trik a stejné krémy nabízejí všem, bez rozdílu. Takže bych se chtěla zeptat na vaše zkušenosti s krémy a jinou kosmetikou pro "zralejší" maminky.

martinka79
24. bře 2010

dobrá je mary kay je dražší,a le na suchou a problematickou pleť moc dobrá...
jinak se ¨mi také po třicítce zhoršila pleť.. 😠 teď přemýšlím nad krémem od amway,ale nezkoušela jsem vzorek.
kosmetička ti nabízela jen ty co používá nebo ti doporučila nějaké značky a výrobce? mě kosmetička doporučila ty co má ozkoušené a jaké se hodí k mé pleti. 🙂 samo používat s faktorem pleť už vážně trpí a asi se o ni starat jak se má. tonikum, pleť mléko krémy.

editah222
24. bře 2010

Já jsem dlouho střídala různé krémy (i drahé od Lancome nebo Dior) a nic mi nevyhovovalo ☹ Mám smíšenou pleť a po ošetření jsem ji měla úplně suchou nebo naopak pořád mastnou. Před měsicem jsem náhodou narazila na kosmetiku s konopím a nemůžu si ji vynachválit. Mám obličej jakej jsem neměla ani nepamatuju. Můžu jen doporučit.
Mám odličovací mléko, vodu a balzám. No a když jdu ven tak ještě použiju Daylong opalovací krém na obličej a make-up SPF15, aby byla pleť řádně chráněna. 🙂

lucie.krajcarova
autor
24. bře 2010

Marti, kosmetička mi nabízela konkrétní značky prý přesně pro moji pleť, ale nevím.. Kolik tak stojí krém od mary kay?
Edit, jaký je název té kosmetiky?

martinka79
24. bře 2010

edit hoď do IP značku...
luci krémy asi 800,ale dá se sehnat i za 600 dává se malinkaté množství.. 😉

lucie.krajcarova
autor
24. bře 2010

Marti, díky. jsem asi škrt, nikdy jsem si nic tak drahého nekoupila. lákali mě na Jafra, slyšeli jste o tom něco?

martinka79
24. bře 2010

já ne. Luci já ji používala, když jsem pracovala potom jsem ji dobrala, vypustila, uvažuji se k ní vrátit, ale fakt je to mazec, písni o tom víc.

editah222
25. bře 2010

Martinka - já mám značku Belea. A není to ani drahé, navíc je to český výrobek.

martinka79
25. bře 2010

díky za typ kouknu se... 🙂 už jsem na jejich web.

lucie.krajcarova
autor
30. bře 2010

Edita, je to belea nebo Balea?

editah222
30. bře 2010

Luci - Belea 🙂

lucie.krajcarova
autor
25. dub 2010

tak co, ještě mi někdo napíše zkušenosti se svou kosmetikou?

lucie.krajcarova
autor
4. črc 2010

Halo halo poradí mi někdo?

drago
4. črc 2010

Mě nejvíc mi vyhovuje bioderma. Nejlepší ze všeho co jsem kdy měla. Používám ji už hrozně dlouho. Doporučila mi ji i kožní doktorka i kosmetička ke které chodím. 🙂

korticka
25. dub 2013

Ahoj holky…z Ostravy pokud by jste měli zájem…mám nejlepší úžasnou kosm. poradkyni Lucinku MK, moc mi dobře radí co s pletí…mívala jsem problémy-ekzém, šupinky červenání atd…co používám Mary jsem uplně bez problémů 😉

korticka
21. srp 2013

Ahoj holky...měl by někdo z Ostravy zájem o Mary Kay...vzorky, zkoušení kosmetiky líčení a prodej. Sháním někoho kdo se podělí se mnou o část objednávky (cca jednou za půl roku aspoň). Pište mi do zpráv díky.. 😉