Krevní skupina 0. Jsou ženy se skupinou 0 méně plodné?

marbo
25. říj 2010

ahoj, dnes jsem četla, že ženy s krevní skupinou 0 jsou měně plodné, než ženy s krevní skupinou A, B či AB. Jelikož mám krevní skupinu 0, zajímalo by mě zda jste o tom už také někdy slyšely popř. s tím máte zkušenost?

lucija
25. říj 2010

Ahoj, tak já mám 0- a jedno dítě mám. O dvě první jsem přišla a na třetí jsem si počkala 8 let. Ale povedlo se i s jedním vejcovodem 😉 A o té plodnosti jsem nic neslyšela 😕

morgan
25. říj 2010

Já jsem o tom nečetla, ale mám krevní skupinu 0+ a otěhotněla jsem hned jak jsem chtěla 🙂

bufina
25. říj 2010

Ahoj, to je nějaká blbost, taky mám nulu, mám dvě děti. Na první sem čekala půl roku, to sem přikládala tomu že sem brala dlouho HA, tak to nepůjde hned a druhý sem ani nechtěla a přišlo hned poprvé co jsme si nedali pozor 😀 , takže to je nějaká hloupá fáma.

ducky
25. říj 2010

Ahoj, tak to jsem teda nikdy neslyšela, ale podle mě je to pěkná blbost. Na první dítko jsem sice čekala 13 měsíců, ale bylo to o hlavě 😝 Jsem chtěla dítě tak strašně moc, až to nešlo. Druhé dítko jsem čekala po 2 měsících. Ani jsme ho takhle rychle nechtěli, jen jsme si říkali, kdyby to trvalo tak dlouho jako první, tak ať to vyjde do konce rodičáku 😀

ladybugie
25. říj 2010

ahoj, to je pěknej nesmysl. Já mám 0 a otěhotněla jsem na první pokus, moje máma zrovna tak.

leny86
25. říj 2010

Také si myslím, že je to nesmysl. Mám krevní skupinu 0+ a otěhotněla jsem na první pokus 🙂

kiara81
25. říj 2010

tak já jsem měla problém s prvním početím a nyní i se druhým jsem O-

kikimaruska
25. říj 2010

Tak já tedy 0 nemám, ale moje mamka ano. Tenkrát s prvním manželem - který měl též 0 měli problémy s těhotenstvím...ale tedy ne s otěhotněním. Bohužel tam byly ze strany manžela genetické vady vázající se na mužské pohlaví a mamka 3x potratila (kluky). S druhým manželem (s taťkou) přišla do jiného stavu okamžitě a bezproblémově...a má 2 zdravé děti s ročním odstupem (mě a bráchu). Ta´tka má AB. Takže podle mě to moc vliv asi nemá, tam byly opravdu genetické vady ze strany partnera...

pehaka
25. říj 2010

to je teda pěkná blbost mám nulu a ještě ke všemu negativní otěhotněla jsem hned po 10 letech co jsem brala prášky v záři jsem je vysadila a malej se nám narodil v červenci... 😀 😀 😀 je zdravej krásnej a moc šikovnej! 😀 😀 😀 😀 to by mě zajímalo jakej blbeček to psal... 😝

mmmk
25. říj 2010

Mne by zajimalo, kdo s tim prisel. Proc by nejaka krevni skupina mela byt min plodna? 😅 Plodnost je vec uplne jinych faktoru nez krevni skupiny. Mam 0+ a otehotneni trvalo tri roky, coz bylo ale mym PCOS nez krevni skupinou. Tu nikdo ani nezkoumal, az mi ji pak napsali do tehotenske prukazky 😎

lukza
25. říj 2010

já si taky myslím že je to blbost sice mám 0,a 3roky sešm čekala na těhu,ale byl v tom jiný problém proč to nešlo.

comra
26. říj 2010

já mám O+ a pokaždé jsem otěhotněla hned první měsíc...manžel A+

artuse
26. říj 2010

já mám 0 Rh faktor negativní a otěhotněla jsem ihned první cyklus 🙂 podle mě je to nesmysl...

sambucca
26. říj 2010

Jsem 0+ a otehotnela jsem na prvni pokus 😝

alcatko.j
26. říj 2010

kravina, mam nulu a tehotna jsem byla 3x, prumerna delka otehotneni byla 2,5 mesicu🙂

jarpal
21. led 2014

hmmm, jestli to není tím, že jste byly mlaďulky....

mylady13
23. čer 2015

holky všechny se mýlíte, ženy s krevní skupinou 0 jsou skutečně méně plodné, ALE až ve vyšším věku. Během života jim totiž dozrává více vajíček a rychleji se tak vyčerpají. Z toho by se dalo usuzovat, že v mládí je pro tyto ženy velmi snadné otěhotnět, ale s věkem se tato schopnost zhoršuje.