Krevní skupiny dětí a vše kolem jejich zdraví

denber
28. únor 2008

ahoj, zdravím všechny! chtěla sem se zeptat, nevíte podle čeho se liší kr.skupina miminka, když rodiče mají každý jinou? děkuji

jabber
28. únor 2008

Moje kolegyně v práci otěhotněla i přes postinor, takže on taky není všemocný 😒

denber
autor
28. únor 2008

kacko.va - myslím , že právě do těch 3dnů. že to zlikviduje ty spermie, jak dojde k příp.oplodnění tak je postinol malinko

denber
autor
28. únor 2008

jabber- to není. vemese a chvilku se čeká než testy ukážou jak to je. což trvá taky chvilku

jabber
28. únor 2008

ona pak měla chudák hrozný strach, aby mimi nebylo nějak postižené, ale dr jí uklidnila, že ne

kacka.va
28. únor 2008

no ale postinor je údajně docela driják, takže doktorka volila raději tu HA. 🙂

denber
autor
28. únor 2008

je asi nejznámější. teď mě tak napadlo, A- přebije A+? teď mi psala, že to našla někde na netu, či co

bihan
28. únor 2008

A- neprebije A+ ani naopak - dieťa zdedí jedno alebo druhé, ale vzhľadom na to, RH- sa vyskytuje len u 15% populácie, je oveľa väčšia pravdepodobnosť, že dieťa zdedí RH+

denber
autor
28. únor 2008

bihan, moc dík. sice sem jí tím asi neuklidnila, ale co se dá dělat. může mít malé nemocnou krev, nebo nějak nemocné díky ni. myslím něco s čím by mohlo třeba už narodit. a jak se to řeší?

adela27
7. črc 2010

ahoj holky, chtěla bych se zeptat, když mám kr.sk. A+ a manžel má také A+ nehrozí nějaké poškození plodu? A také jsem se chtěla zeptat, dítě by mělo zdětit skupinu A nebo 0, může se stát, že bude mít faktror negativní? děkuji moc za odpověď Adéla