Krevní skupiny dětí a vše kolem jejich zdraví

denber
28. únor 2008

ahoj, zdravím všechny! chtěla sem se zeptat, nevíte podle čeho se liší kr.skupina miminka, když rodiče mají každý jinou? děkuji

jabber
28. únor 2008

denber - váš špuntík bude mít A nebo 0. Zrovna tak u té kamarádky, ale nevím jak je to s těmi plusy a mínusy - jestli dva mínusy můžou mít dítě plus?

stranpa
28. únor 2008

Rh+ a Rh+...dítě Rh+ ale i Rh-
Rh+ a Rh-...dítě Rh+ ale i Rh-
Rh- a Rh-....dítě POUZE Rh-

sasulka28
28. únor 2008

ale neznamená to, že když bude malá Rh -, tak je partnerova, protože i s Rh+ přítelem může mít Rh -

stranpa
28. únor 2008

Těch kombinací je mraky a aby se přesně a cíleně dokázalo říct..to je můj tata 😀 ...tak to by musela být velká náhoda..třeba kdyby matka byla skup.0..partner sk.AB...a dítě by bylo 0, tak to je průkazné...ale je to dost kombinací,takže raději volit partnera dle charisma a výše bank.konta 😀 než dle krevní skupiny 😀

stranpa
28. únor 2008

...ano i když jsou oba RH+ tak můžou mít Rh negativní ddítko...

jabber
28. únor 2008

stranpa - to máme my - já mám 0+, manžel má AB+, ale co má dcera - to zatím nevíme 🙂

stranpa
28. únor 2008

Jabber..museli ji vyšetřovak KS v porodnici,popros Mudr,at Ti mrkne do propouštěcí zprávy 😉

jabber
28. únor 2008

stranpa - myslíš tu zprávu co jsem dávala dětské dr? No to bych mohla.........ale já jsem jí četla několikrát než jsem jí to dala, ale KS jsem tam nikde nenašla 😖

zanetka82
28. únor 2008

určitě tam je napsana...a proč si jí odevzdavala dr. ja mam obě doma schovane v papírech 😉

iza
28. únor 2008

denber tak to má kamarádka blbý..to zjistí jen podle DNA..její malá bude buď A neb 0 a může mít Rh+ i Rh-....
Já jsem A- a Jáchymek taky A-..... 🙂 u manžela nevím jakou má KS a ani RH

jabber
28. únor 2008

zanetka82 - no dostala jsem dvě, s tím, že jedna je pro gyndr a druhá pro dětskou. Ty je máš schované doma? Oni jí po tobě nechtěli? Mě se hned ptala, kde mám propouštěcí zprávu. Ale mohla jsem si jí aspoň ofotit, to je pravda. Tak se jí zeptám, až tam půjdu, no, třeba jsem to fakt přehlídla.........

zanetka82
28. únor 2008

ne nechtěla jí po mě...jenom si jí přečetla....a nebo možna že si jí okopirovala. To už sem nespozorovala 😉

iza
28. únor 2008

jabber já má taky svojí propuštěčku a i malého...mudra si to ofotila a mě nechala originál

stranpa
28. únor 2008

Tak já ji odevzdala u mudr...a ofotit si ji, hmm to mě nenapadlo ☹ ale nebyllo tam moc co ke čtení 🙂

zanetka82
28. únor 2008

Ja si zase měla co počíst 😀

kacka.va
28. únor 2008

já myslím, že automaticky se krevní skupina do papírů nepíše.

zanetka82
28. únor 2008

no nevím jestli automaticky ale ja je mam v obou ..napsane 😉

denber
autor
28. únor 2008

abych pravdu řekla, myslím, že ji nejde ani o to, zjistit kdo je taťkou, ale spíše si nerozbít novou rodinu. byl to pro ni (prý) úlet - což je celkem fuk-vybírá si to svou daň

stranpa
28. únor 2008

kacka.va..spíš se automaticky nevyšetřuje, pokud se vyšetří,do papírů se píše 🙂

denber
autor
28. únor 2008

sranpo: poznámka o vybírání partnera podle charisma a bankovního konta je dobrá 😀 já asi vybírala jen podle charisma, nic víc sem nevěděla🙂 já být v situaci jako je kámoška, tak se asi cvoknu(mám pěkně hnusné svědomí)- když udělám něco co není nejlepší-pěkně hnusně hryže- takže v její situaci už bych zdravila dr. Chocholouška 😉

kacka.va
28. únor 2008

no tak jsem to myslela, že se nezjišťuje automaticky, jen když je nějaký problém. Takže já třeba až do těhu taky nevěděla, jaká jsem krevní skupina 🙂.

denber
autor
28. únor 2008

kacko.va - to jsme na tom úplně stejně. já chodila na krev od mala(měla sem boleriózu), ale jakou mám skupinu-ikdyby mě kopli tak nevím.

stranpa
28. únor 2008

Denber...to věřím,situace nelehká,těžko radit,bohužel ji jedno šlápnutí vedle poznamenalo na celý život ☹ ale pokud si chce být jistá,at si koupí testy na DNA a před večeří at ji partner věnuje něco málo slin..a je to vystaráno 😎

kacka.va
28. únor 2008

no, mně předloni řekli, že jestli mně to hodně zajímá, tak mně odeberou krev na určení krevní skupiny za 200,- a nebo si mám počkat na těhu. Tak jsem řekla, že s mými stavy, co mám po každém odběru, do sebe dobrovolně píchat nenechám a že si počkám na těhu. 😀

stranpa
28. únor 2008

..denber, to bude asi proto,že ti posílali krev na mikrobiologii..ani ji nevyšetřovali..třeba..nebyl důvod 🙂

stranpa
28. únor 2008

Kacka..moje řeč 🙂 v těhu se to zjištuje automaticky a hlavně..mááááš to zadarmo 😀

kacka.va
28. únor 2008

no právě

denber
autor
28. únor 2008

stranpo- to jsem ji říkala taky, ale sama neví zda to chce vědět.... kdysy se nám s přítelem stal menší problém, praskla ochrana, byli jsme na gyn.pohotovosti a tam nám řekla, že spermie cestuje k vajíčku 3dny, takže můžem zajít k normální gyn. a neplatit tam u nich tu pálku. zašlo se k dr. vzal se postinol a žádné mimi. pokud je to pravda(3dny) tak je to přítele🙂 což bych ji moc přála, jsou krásný pár a jedno období menších hádek a ona sklouzla, vzpamatovala se rychle, ale to už je jedno,

kacka.va
28. únor 2008

denber: to se nám taky stalo. postinor jsme nebrali, ten se musí vzít do určité doby po "incidentu" 😉, takže mi gynDr. naordinovala hrozně moc antikoncepce, která mi vyvolala MS a bylo.

denber
autor
28. únor 2008

to je možné, popravdě já po tom ani nepátrala, nebylo to pro mě důležité. a abych pravdu řekla, teď taky moc ne- hl. aby špuntík nebo špuntice bylo zdravé