Krutý osud. Pomůžete?

gabbi
25. lis 2009

Ani nevim jak zacit...... ☹ ☹ ☹
Na jednom foru (ne tady na koniku - pokud budete chtit znat jmeno fora - piste IP)
je maminka s prezdivkou Diny - ma tezce postizenou holcicku Klarku (spinal muscular arthropy) a jeste dalsi 3 deti.
Tady je jeji blog http://www.klarcinblog.cz/
Bohuzel si osud vcerejsiho rana vybral nejkrutejsi dan - jeji manzel mel bouracku, kterou bohuzel neprezil. Pokud by nektera z Vas chtela Diny pomoct financne na jejim blogu je ucet na ktery je mozno zasilat penize http://www.klarcinblog.cz/category/web-info/

Diny o nicem nevim, a verim, ze sama by si o nic takoveho nerekla. My s holkama s USA jsme loni delali sbirku pred Vanoci, ale dneska jsme zacali sbirat penizky znova, protoze to ted bude moc potrebovat.
Verim, ze i Vy holky tady na koniku po precteni pribehu zjistite, ze ta zenska zakusila jako zvire a zaslouzi si pomoc.
Dekuji vsem, pokud budte potrebovat neco vedet - prosim piste klidne i na mail gabbis@live.com

sonoio
25. lis 2009

boze,to je strasne nespravodlive..ako sa da zvladnut tolko nestastia 🤐 ☹ 😢

marecek4
25. lis 2009

fuj,tak toto nikomu nepřeju,mladej zdravej táta od rodiny,přečetla jsem si i diskuzi a myslím že někteří pisatelé by se měli zamyslet a nepsat to co napsali,navíc to Dina nebude mít obzvlášť teď lehký,jak asi jim bude za měsíc,bohužel,těch pár korun jim pomůže jen materiálně,doufám že má u sebe taky někoho,kdo jí pomůže i psychicky,korunky samo pošleme,aspoň malá náplast na nespravedlnosti na tomto světě

tiburcia
25. lis 2009

život je nespravedlivý....snad jim ty penízky pomůžou aspoň do začátku.... ☹ ....budu se za ně modlit 😔

bublinkags
26. lis 2009

Po té co jsem včera pročetla http://www.klarcinblog.cz/, si dovoluju posunout tohle téma výše. Netušila jsem, že se mně takhle dotkne osud naprosto neznámé rodiny, ale od včerejška každou chvilku bulím a jsem šťastná za to co mám. Mají můj obdiv za to co dokázali až do teď a doufám, že najdou sílu do nadcházejícíh dnů.

megee
26. lis 2009

bublinka já to taky do včerejška netušila..že se mě dokáže tak moc dotknout osud naprosto neznámé rodiny, ale stalo se a já od včerejška nemyslím na nic jiného...

jinak se pro Diny za včerejšek vybralo 13000,- a to v tom nejsou započítané peníze poslané z jiných bank kde to pár dní trvá 😉

zirafka105
26. lis 2009

Na svem "domovskem" serveru pise Diny nasledujici vzkaz pro vas vsechny 😉:

"Chtěla bych vám moc poděkovat a jestli můžete, není v mých silách i jinam do diskuzí, ... tak já nemám čas a sílu psát všude, ale vyřidte kdo můžete všem, že jsem v šoku z toho, kolik vás je, kolik vás nám chce pomoci ..."

gabbi
autor
26. lis 2009

Holky jak pise zirafka - Diny neni schopna psat do vsech diskuzi a tak Vam hrozne moc dekuje takhle hromadne.
Ja prisla jen rict, ze castka k dnesnimu dni je 154,477.30 CZK
Pro nektere je to mozna hodne moc, ale tak nejak tajne si preju, aby castka narostla aspon jeste jednou tolik.
Dekuju Vam vsem za to, ze umite byt tak empaticke a stedre 😵

slunickooo
26. lis 2009

Bože ten os ud může být tak nesprav edlivý, tu řvu jak želva, velde mě tu běhají 2 krásně zdravé dětičky.... holky nějak ne neorientuju v těch č. učtu.. pošlu něco, ale prosím napiště mi aktuální číslo učtu tak poslat korunky... děkuju... rodince přeju jen to nej... i když já sama nevím jak bych se s tím vším vyrov nala. maminka musí b ýt moc silná osobnost.. drž se... vzkazuju

zirafka105
26. lis 2009

3789354028/5500 😉

slunickooo
26. lis 2009

dwkuju 😉

cernovlaska
26. lis 2009

Pořád na Diny a její rodinu myslím,je to fakt smutný a nepravedlivý 😢 co jsem mohla,poslala jsem a pokud to půjde,pošlu další a podle toho,co jsem četla,tak má Diny u sebe i na netu spoustu dušiček,které jí psychicky podporují a to je dobře,musí zažívat něco nepopsatelnýho ☹ ☹ ☹ je mi to strašně líto ☹

Holky,děkujeme za vzkaz a Diny vyřiďte,prosím,že tady na ní myslí a v duchu jí podporuje spousta lidiček 😵 😵 😵

katarina82
27. lis 2009

Ahoj Gabbi,
tak jsem taky něco poslala, snad to dorazí přímo k Diny, i když finanční pomoc asi teď není to, co by potřebovala nejvíc. Pročítám ten její blog...je to hrozný, prostě hrozný...obdivuju ji, že to dokáže takhle psát, nevím, já bych byla asi v p.deli, neschopná se postarat sama o sebe, natož o děti a ještě k tomu se z toho vypsat na blog. Musí to být strašně silná holka.
Fakt až na tohle člověk narazí, tak si uvědomí, co vlastně všechno má, jak jsou jeho problémy malicherné a jak by měl být šťastný, že jsou všichni jeho blízcí živí a zdraví 😔 a né řešit prkotiny 😔

zuzana.79
28. lis 2009

Holky,
udělala jsem stránku na Facebooku.. s názvem: Prosba o lidskou účast ( http://www.facebook.com/pages/Prosba-o-lidskou-... )....
Napsala jsem jen pár řádek a okopírovala Dinin příběh tak, jak ho popsala jedna holčina u nás na foru..A mám k Vám prosbu. Které jste registrované a Facebooku, staňte se "fanoušky" této stránky a navrhněte ji svým dalším přátelům.. Ať se o Diny a jejích dětech dozví co nejvíc lidí, kteří by jim mohli pomoct...

Děkuju a doufám, že nikomu nebude vadit, že jsem to udělala..
Zuzka

marinka
28. lis 2009

Holky, je to šílené, já znám Diny z baby-cafe, je to úžasná ženská a její děti taky, Klárka je neuvěřitelně statečná holčička a moc obdivuju i její nejstarší dceru Zuzku, jak moc mámě pomáhá a jakou jí je oporou..Dozvěděla jsem se až včera co se stalo, dnes jsem si četla články na blogu a celé dopoledne jsem probrečela ☹ ☹ 😢
Nejsme teď na tom finančně nejlíp, ale něco pošlu, i kdyby to mělo být pár korun, budou to hodně potřebovat..

gabbi
autor
28. lis 2009

Holky vsem moc dekuju za prispevky pro Diny,

Momentalne je na uctu 363402.30 KC s tim, ze 100 000 slo uz na pomoc na pohreb.

Mam takovou prosbu - na facebooku uz stranka pro Diny je - jestli muzete lidi smerovat tam at je to na jednom miste. Jsou tam Diny kamaradky - jak virtualni tak osobni a ta sbirka je grantovana zrnkama. Tady je odkaz
http://www.facebook.com/#/group.php?gid=1871704...

Jinak Diny moc dekuje za pomoc, neni ted schopna vsem odpovidat, ale je hrozne udivena z toho jak lidi pomahaji,.

Diky

zirafka105
29. pro 2009

Ahoj kocky /a kocicaci/,
posilam takove povanocni podekovani pro vsechny, kdo prispel - uryvek z Diny blogu:

"Kolem práce na zahradě a domu je to pro mě dost citlivé. Neumím si o nic konkrétního říct a radši si to popravdě udělám sama a na co nestačím, to na jaře radši zaplatím … (v plánu je celá revize elektřiny, ta je asi v nejhorším stavu, a není to sranda … díky Zrnkům a tak díky vám, kdo jste přispěl, budu moci celou práci kolem zadat najednou a ubyde mi velká starost … děkuju …)"

Vsem jen to nejlepsi do noveho roku!
Zirafka

gabbi
autor
29. pro 2009

Holky takze na Diny se k dnesnimu dni vybralo neco malo pod 1.300.000 KC.
Jak psala Zirafka - Diny to aspon trochu usnadni na zacatku zivot.
Jeste jednou moc dekujem a prejeme krasny rok 2010 bez takovych tragedii jaka se stala Diny a Dinatkum.