Krutý osud. Pomůžete?

gabbi
25. lis 2009

Ani nevim jak zacit...... ☹ ☹ ☹
Na jednom foru (ne tady na koniku - pokud budete chtit znat jmeno fora - piste IP)
je maminka s prezdivkou Diny - ma tezce postizenou holcicku Klarku (spinal muscular arthropy) a jeste dalsi 3 deti.
Tady je jeji blog http://www.klarcinblog.cz/
Bohuzel si osud vcerejsiho rana vybral nejkrutejsi dan - jeji manzel mel bouracku, kterou bohuzel neprezil. Pokud by nektera z Vas chtela Diny pomoct financne na jejim blogu je ucet na ktery je mozno zasilat penize http://www.klarcinblog.cz/category/web-info/

Diny o nicem nevim, a verim, ze sama by si o nic takoveho nerekla. My s holkama s USA jsme loni delali sbirku pred Vanoci, ale dneska jsme zacali sbirat penizky znova, protoze to ted bude moc potrebovat.
Verim, ze i Vy holky tady na koniku po precteni pribehu zjistite, ze ta zenska zakusila jako zvire a zaslouzi si pomoc.
Dekuji vsem, pokud budte potrebovat neco vedet - prosim piste klidne i na mail gabbis@live.com

lada82
25. lis 2009

je to silene, poslu, samozrejme...

makalka
25. lis 2009

Ahoj Gábbi děkuji za odkaz. Zastavila jsem se, přestala dýchat a uvědomila si tolik věcí, na které dost často zapomínám ...
Člověk si myslí, jak se sám pere ze životem a jak je občas krutý a nespravedlivý .... a přitom o krutosti houby vím, když nahlédnu do osudu jiných lidí.
Bulím jak želva a vím, že čas nejde vrátit zpátky ...
Skláním se nad silou Diny, a přeji, aby její pramen nikdy nevyschl a ona měla té síly pořád dostatek. Bude ji hodně potřebovat!
Finančně přispět je asi to nejmenší, co pro ni kdo může udělat.
Snad teď život konečně ukáže tu vlídnější tvář ....

lada82
25. lis 2009

makalka, presne tak... resime malickosti, ale zivot porad visi jen na vlasku 😢
take jsem to obrecela, a ikdyz se tim nic nespravi, rada pomuzu alespon takto...

jen ten ucet je asi pod heslem, musim to prozkoumat

danielah
25. lis 2009

tohle je zrnkové číslo účtu: 3789354028/5500

luciekr
25. lis 2009

Pokud chcete pomoct finančně, můžete to udělat přes účet Zrnek (www.zrnka.cz - finančně pomáhají Klárce a ještě jedné holčičce, mají i jiné projekty):

3789354028/5500

To je provozní účet, nemusíte uvádět žádný variabilní symbol, nic dalšího. Aktuálně u tam jsou nějaké peníze, původně na činnost Zrnek, které jsou k dispozici hned, pokud by bylo třeba.

Je to hrůza ☹

lada82
25. lis 2009

díky moc, holky...

zirafka105
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vitty
25. lis 2009

☹ Pomůžu....
Život si někdy krutě zahrává a zkouší, co člověk všechno vydrží.

vitty
25. lis 2009

Tak já už vím odkud jí znám.....často tam nechodím....dokonce je to i na novinkách. A ta hnusná diskuze lidí, kteří o tom vůbec nic nevědí ☹

jitulinda
25. lis 2009

Holky, jestli chcete pomoct, posílejte peníze na ten provozní účet Zrnek, ne na ten, ketrý má Klárka přímo na sebe. To jsou peníze na její projekt, ale ty co přijdou na ten provozní účet, přijdou přímo Diny.

Tenhle účet je na finanční pomoc pro Diny a její dětičky

3789354028/5500

Jitul

konie
25. lis 2009

Holky, peníze posílat na provozní účet. Zrnka nejsou velká organizace, holky Diny znají. Je to občanské združení, které založily právě holky z BC. Takže se to nikam nerozmělní. Nemusíte mít strach. Penízky, které pošlete přímo Klárce, půjdou sice jí, ale na jinou věc. To co přijde na účet provozní, půjde na pomoc Diny.

konie
25. lis 2009

Aha, Jitulinda už to tam taky napsala...

konie
25. lis 2009

Přeci jen, ještě dovysvětlím.
Účet, který je vedený pro Klárku, je účelově vázaný. Peníze, které se k Diny dostanou z provozního účtu, dostane bez účelu. Jde o to, že účet, který mají, je psaný na jejího muže a ten se teď kvůli dědickému řízení blokne. Diny bude bez koruny. Proto jí chtějí holky pomoci skrz zrnka a jejich provozní účet... Když tak mrkněte na BC.

lenkavano
25. lis 2009

vitty a kde najdu tu diskuzi?nechápu jak se někdo může chovat jak hyena.

consti
25. lis 2009

Je mi to líto. Člověk nechápe, jak moc krutý může osud být 😔 . My podporujeme psychicky i finančně kluka po bouračce a když jsme se sním setkali, tak nám došlo, jak se zabýváme blbostma a že zdraví je opravdu nejdůležitější. Ten kluk bohužel už nikdy nebude vidět a nejspíš ani chodit, mladý 18. letý klučina... Važte si toho, co máte a doufám, že diny se sejde co nejvíc peněz!Přeji hodně sil! 😔

atreides
25. lis 2009

tak jsem si to přečetla a řvu a řvu a hned si zase víc vážím všeho co mám

samozřejmě, že nějaké penízky pošlu, jen prosím, na který účet, protože jich tu bylo zmíněno víc

jmisa
25. lis 2009

číslo účtu je toto:
3789354028/5500
bez VS, je to provozní účet zrnek a peníze se dostanou přímo k Diny. Účet pro Klárku je účelově vázán.

jmisa
25. lis 2009

Koukám, že už to Jitul psala.

atreides
25. lis 2009

ale žirafka psala, že tady z toho účtu se ty peníze přrozdělují

vitty
25. lis 2009

lenka
http://www.novinky.cz/krimi/185147-srazku-s-nak...

Diny přeju hodně sil tady na koníkovi, na BC chodím výjimečně.

luciekr
25. lis 2009

Rekapitulace účtů Zrnek
http://www.zrnka.cz/?page_id=41

Přímo pro Diny na pomoc v současné situaci je účet, který je normálně na provoz Zrnek - tj. č.ú. 3789354028/5500

Druhý účet je podle variabilních symbolů rozdělený pro jednotlivé projekty.
Nikomu nic nebrání, aby přispěl i na ně...

gabbi
autor
25. lis 2009

Ahoj holky - omlouvam se, ze pisu az ted, ale protoze ziju v USa tak mam ten cas posunuty.

Ucet na zrnkach se deli mezi vice lidi, ale myslim, ze pokud jde nekde dopsat poznamka DINY tak zrnka to budou akceptovat.
Ja moc nevim jak to chodi v CR. My chteli aby se co nejvic vybralo pro Diny, jeji blog je ted absolutne pretizeny - nejde se tam dostat - tak mejte trosku strpeni.
Jdu vsem odepsat na IP - dekuju strasne vsem moc za pomoc 😵

ojika
25. lis 2009

Proč mám kolem sebe tolik zlých lidí, kteří se mají dobře a takováhle krásná rodina ma tolik smůly. Samozřejmě přispěju.

gabbi
autor
25. lis 2009

Holky jste uzasne!!!!
Dekuju vsem, verim ze tenhle dobry skutek se Vam vsem vrati. Diny to manzela nevrati, ale aspon pomuze v tezkych zacatcich - bulim tady jako zelva.
Ano osud je kruty - nekteri hajzlove zijou jak prasata v zite a takovi lidi maji tak moc smuly. Verim, ze se to jednou musi prolomit.

gabbi
autor
25. lis 2009

Rano tady mely holky napad a radily zalozit skupinu na pomoc pro Diny i na facebooku.
Skupina uz je zalozena - takze pokud mate zname, kterym muzete odkaz poslat - je tady
http://www.facebook.com/group.php?gid=187170496842

cernovlaska
25. lis 2009

Ahojky,takže je lepší,jestli tomu dobře rozumím,poslat peníze na ten účet,co sem holky píšou to číslo? Je to strašný,strašný,strašný 😢 😢 😢 a ještě se ta nehoda stala přímo u nás u baráku 😢 😢 😢

gabbi
autor
25. lis 2009

CISLO UCTU, ZE KTEREHO PUJDOU PENIZE PRO DINY
3789354028/5500

brundik
25. lis 2009

Tak tohle nemuze nechat nikoho chladnym 😢 😢 😢 Clovek opravdu kolikrat resi banality a zoufa si a pritom nema sebemensi duvod. Je to tak smutne 😔

pikusa
25. lis 2009

Tak jsem něco málo poslala.....je to tak strašný....
a odkaz dala na naší diskusi jinde....

cernovlaska
25. lis 2009

Gabbi:děkuji 🙂

I já jsem dala odkaz k nám,na diskuzi...