Kryolipolýza - máte zkušenost?

hlavinka
3. únor 2012

Zdravim! Mate nekdo zkusenost, pomohlo Vam to? Pokud ano (ne), kde jste toto osetreni podstoupily (nejlepe v Praze). Diky🙂

e295
21. únor 2012

Ahoj.
Omlouvám se Hlavince, že neodpovídám, ale také mě to zajímá a ráda bych se zeptala někoho, kdo s tím má už zkušenost. Jak dlouho by mělo trvat jedno nasátí, aby mělo správný efekt? Viděla jsem velmi lákavé akční nabídky, ale jedno nasátí tam trvá jen 30 nebo 40 min (v ceně je těch 10 min velký rozdíl). V nejmenovaném salonu jedno nasátí trvá 50-60min, ale to je už pořádně drahé . Myslíte, že tyto akční nabídky nejsou jen podfuk a tahání peněz? Děkuji a hezký den.

hlavinka
autor
23. únor 2012

@e295
Tak jsem byla minuly tyden poprve. Zalezi, kam jdes a kolik minut nasati si zakoupis. Rika se, ze aby byl nejaky ucinek, musi to byt minimalne 45 minut, ale spis hodina.
Ja jsem byla na 50 minutach. Nasajou Ti misto o velikosti asi 5x15 cm, zalezi, jak maji velky hlavice. Nekde maji i vetsi, nekdy i mensi (treba na podbradek).
Nasati je neprijemne, ale pak uz citis jen tlak. Lezis, muzes si cist.
Po sundani hadice Ti nasate misto zahreji, to docela boli, neco jako kdyz mas v zime zmrzle ruce a jdes si je umyt vlaznou vodou, tak to stipe.
Muzes tam pak mit modrinu nebo neco jako cucflek.
Mne to misto stale poboliva nebo tak jako stipe, ale neni to nic, co by se nedalo vydrzet.
Jediny co si teda rikam, jak se to dostane hluboko? byla jsem totiz na miste boku na brise, tzn. jakoby ta zadova pneumatika v miste ledvin. Pevne doufam, ze to nejde az do organu! Ale snad to maji overeny.
Koupila jsem to pres slevy, jedno nasati na 50 minut stalo 390,-. Byla jsem ve studiu http://www.bodycalm.cz/akce-novinky v Kunraticich - salon muzu doporucit, slecny byly mile, prostredi pekne, nabizi hodne sluzeb a pres slevove servery maji nabidky docela casto.

Tezko rict, zda je to podfuk nebo ne. Ja jsem byla nasavana strojem FreezeFat a na nej jsem cetla celkem dobre recenze. On ten pristroj je drahy a proto davaji vysoke ceny za nasati. Nicmene muzou dat i velke slevy, holt na tom nevydelaji tolik. http://www.medwell.cz/medwell/eshop/0/0/5/7-KRY...

Vysledek by mel byt videt cca za 6 tydnu. Jsem sama zvedava. Tak vydrz a ja Ti pak napisu, abys zbytecne nevyhodila penize. Tech slev jeste bude hodne, urcite🙂

e295
16. bře 2012

Hlavinko, jsem ráda, že jsi napsala.
Já pořád váhám. A taky jestli mám jít hned a nebo napřed ještě nějaký to kilčo setřást. Já bych potřebovala asi nějaký větší hlavice 😀
Slev je docela dost, ale nejčastěji nabízí jen 30 min. Budu ráda, když napíšeš, co to dělá, jestli se faldík opravdu ztratil.
Nechala jsi si udělat obě strany nebo jen jednu, aby jsi mohla poměřovat rozdíl? 😀
Jaro se nějak rychle blíží, tak držím palce, ať se hubnutí daří 😉

hlavinka
autor
17. bře 2012

@e295 Diky.
byla jsem na bocich - ale spis vyssi boky, v urovni pasu, to bylo, jak jsem sem psala. A ted jsem byla na brise. Tam se zadna modrina neudelala a taky to bolelo mnohem mene, jak tam neni kost.
Porad jsem vlastne v obdobi cekani, jeste to neni 6 tydnu od te prvni.
Nicmene - tezko ale rict, zda vysledek bude po kryolipolize, protoze se snazim hubnout i jinak, nechala jsem si udelat jidelnicek, 3x tydne cvicim.
Samozrejme napisu, zda a kolik jsem shodila na cm. zatim vubec nic.

hlavinka
autor
21. bře 2012

@e295 zdravim. Tak hlasim, ze speky na bocich jsou mene patrne. Na cm teda ubytek zadnej, nicmene po trickem to tolik neni videt . ten spek jakoby pod poprsenkou. Ale tezko rict, zda je to tou kryolip. nebo cvicenim a stravou. Jak jsem psala, rozjela jsem to ve velkem, cvicim a jim stridme.
No, 390 Kc za 50 bylo akorat, vic bych asi nedala, takze tot muj nazor.

nefertitka
21. dub 2012

@hlavinka ahoj, no ako po case? vidno rozdiel?tiez som na to objednana na 11.maja, brucho a boky a neviem, co od toho ocakavat

hlavinka
autor
22. dub 2012

@nefertitka Ahoj!
Tezko rict. Rozdil videt malicko je, ale nevim, zda je to tou kryolipolyzou nebo tim, ze 3x tydne sportuju a jim zdrave podle jidelnicku. Asi jsem mela vydrzet a nedelat nic, abych videla, zda to funguje. Nicmene co jsem se ptala zenskych, co se se mnou mijely, tak ty ten rozdil videly. Ty teda nesportovaly a jedly normalne. Takze drzim palce, urcite to k necemu bude!!!! 😉
Kolik jsi za to dala?

nefertitka
23. dub 2012

@hlavinka budu mi to robit v ustave lekarskej kozmetiky a mali akciu za 3 nasatia 99eur...
dam si brucho a boky a chcu mi to robi v jeden den vsetko, ale postupne, najprv brucho, potom jeden bok a potom druhy bok, tvrdia, ze sa to moze naraz, no len ja neviem, vcelku sa toho bojim, a da sa to osetrenie vydrzat?neboli potom nejak vela z toho brucho?dokedy ti zmizli modrinky?

hlavinka
autor
23. dub 2012

@nefertitka Tak to je super. 😵 Da se to najednou, kdybych mela cas 3 hodiny, taky jsem to mela najednou. Ale takhle jsem mela najednou jen ty boky.
Nemuzu rict, ze to boli, spis je to takove neprijemne. Kdyz to nasaji, tak je to v pohode, to lezis, ctes si. Pak je zase neprijemne to, kdyz Ti to misto zahrivaji masazi, to je jako bys mela v zime ledove ruce a dala si je pod vlaznou vodu, pali to a stipe. Ale da se to vydrzet.
Pak to celkem poboliva cca 3 tydny, ale zalezi jak koho. Spis je to taky jen takove neprijemne, nekdy svedeni, nekdy ůboleni" kuze....
Modrinky na brise jsem nemela vubec. Modriny na bocich jo, protoze to bylo nad kosti. Ale zmizely asi za tyden.
Tak drzim palce, at jsi velka kocka a pomuze to!!!! 🙂

nefertitka
23. dub 2012

@hlavinka tak dakujem pekne🙂
ja na to idem 11.maja a 6.juna ideme na dovcu, tak sa bojim, ci to tam nebude mat nejake dozvuky, ale podla toho, co pises, uz by nemalo... 😉

hlavinka
autor
23. dub 2012

@nefertitka ne, to urcite ne. To uz spis budes o nejake to procento tuku lehci🙂

nefertitka
24. dub 2012

@hlavinka tak to sa tesim teda;)

hlavinka
autor
18. kvě 2012

@nefertitka Ahoj, tak jak? Ja vim, ze je to teprve par dni, ale jak jsi se citila a citis? Pak dej vedet, urcite nejaky vysledek videt bude.

hlavinka
autor
24. čer 2012

@nefertitka Zdar! Nejaky vysledek?

misicka455
25. čer 2012

Holky tak co už jste hubenější? Taky o tom uvažuji a pořád váhám.

hlavinka
autor
29. čer 2012

@misicka455 U mne teda vyhozeny penize, ani tuk☹

copa
3. kvě 2013

@hlavinka skoukla jsem teď diskuzi a nakonec bys teda kryo nedoporučila?
mě to taky láká na slevákách, ty bys do toho napodruhé nešla? plánuju i sport a rozumně jíst, ale chtěla bych tomu ještě trochu napomoct
myslíš, že to nemá vůbec žádný efekt?

hlavinka
autor
5. kvě 2013

@copa ne, za mne vyhozeny penize, bohuzel. Sice teda to nestalo zas tolik, kolik by to bylo bez slevy, ale nedoporucuju.

hlavinka
autor
5. kvě 2013

@copa sportovala jsem a rozumne jedla taky a stejne nic.
Ted cvicim Jill kazdy den nebo to strifam s behanim venku cca na 20 az 30 minut a hubnu 🙂

copa
5. kvě 2013

@hlavinka dík za info
a nebyl teda zakopaný problém někde jinde, když jsi i předtím - při kryo - cvičila, jedla rozumně a nic, žádné hubnutí a teď to najednou jde i bez kryo?

hlavinka
autor
6. kvě 2013

@copa ja jsem cvicila vzdycky celkem dost, mela jsem i jidelnicek na miru a nezhubla jsem nic.
Jedina Jill a kazdy den pohybu asi 30 minut zabralo. Holky tady na konikovi, co cvici Jill, maji podobne zkusenosti, jako ja. asi je to tim, ze se clovek hybe kazdy den. Nevim.....

renttka
29. lis 2013

ahojky chtěla bych to taky vyzkoušet, už o tom nějaký čas uvažuji, mohl by mi tu někdo k tomu něco říci bližšího? Za každou radu a doporučení kam bych měla zajít budu velice ráda.

olinkaol
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavlinkapav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
olinkaol
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moravkaa
18. lis 2014

Jj prave maji jedinou v Praze.🙂 Me tam manzel bude kupovat na Vanoce proceduru s chemickym peelingem, ale co jsem koukala na jejich www str. tak tam toho maji hrozne moc, uvidim jak budu spokojena a treba se stanu i castym navstevnikem.:D (fitandbeauty.cz/kontakt/kontaktujte-nas) ...Koukni jim tam maji tam dole napsanou celou adresu i hodiny jak tam jsou...🙂

uzivatelkalucie
18. lis 2014

Byla jsem několikrát s mamkou a naprosto k ničemu.

editmu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jankpa
23. črc 2016

Kryolipolýza je podle mě docela účinná. Kamarádka na tom byla a úbytek tuku je u ní na zadku docela znatelnej 🙂 Já mám takový obtloustlý břicho, tak o tom taky uvažuju a dávám si peníze do štrozoku. Kamarádka říkala, že jí to trochu štípalo, ale tady jsem si o tom četla a píšou, že je to nebolestivý. Tady https://cs.wikipedia.org/wiki/Kryolipolýza třeba nebo tady klinikakrasyandel.cz/procedury/kryolipolyza/#sc329

Jaký máte vy zkušenosti? Díky moc za každou radu