Kryolipolýza nebo injekční lipolýza? Máte zkušenosti?

veronika2610
5. bře 2015

Máte prosím někdo s těmito procedurami zkušenosti? Která je podle Vás nejlepší a nejúčinější? A hlavně jakou kliniku v okolí Plzně by jste doporučily 😉 Díky díky díky moc 🙂 Omlouvám se má tam být tvrdé y a nevím jak to už tam opravit :/

martaska78
6. bře 2015

Za mě kryolipolýza úplně k prdu - vyhozené peníze , o tom druhém nevím, neznám 😉 , ale už jsem zkoušela i myostimulátor, plošiny atd. a opravdu bez normálního cvičení to nejde 😠

veronika2610
autor
6. bře 2015

Já cvičím, jen to prostě nejde shodit :( a proč myslíte že kryolipolýza je k ničemu?

martaska78
6. bře 2015

Chodila jsem na ní a bez efektu (žádného), po myostimulátoru se břicho zatáhlo ale jen na chvíli. Někdo si chválí lymfodrenáže, ale nebyla jsem a nemohu hodnotit

veronika2610
autor
6. bře 2015

A kam jste prosím na ní chodila? Jsem četla že je přístroj a přístroj :/ neznáte značku toho přístroje?

martaska78
6. bře 2015

Tak to opravdu netuším, ale v cenzurách na netu to byla špička. Možná se vám někdo ozve, že to pomohlo, ale upřímně mě ne, ale za zkoušku nic nedáte 😉

akirchnerova
6. bře 2015

Tak já jsem byla v Brně na té kryolipolíze a teda taky mám pocit, že to byly spíš vyhozené peníze..☹

veronika2610
autor
6. bře 2015

Prý jediný certifikovaný a opravdu účinný přístroj se jmenuje Zeltiq Coolsculpting. Ostatní v kosmetických salonech jsou jen levnější napodobeniny. Proto bych ctěla raději na kliniku a ne do salonu.

veronika2610
autor
6. bře 2015

A kolik vám prosím stála ta kryolipolýza?

martaska78
6. bře 2015

mě stála po slevě 800,-/1 zákrok, byla jsem na 10.

veronika2610
autor
6. bře 2015

Aha, tak to jste byla si v salonu a ne na zeltiqu že?

klaaaara
6. bře 2015

Taky jsem byla na kryolipolíze v Brně asi na 10-ti kůrách a bez výsledku. Opravdu vyhozené peníze. Raději si zaplatit pernanentku do fitka.

veronika2610
autor
6. bře 2015

No tak já Vám nevím píšete že jste obš byli na 10 kůrach.....neni to moc? U jedné kliniky píšou že stačí 1-3 návštěvy i ceny jsou jiné než tady píšete...tak to jsem z toho jelen 😕

kh
6. bře 2015

Teta byla na kryo a zadny efekt

veronika2610
autor
6. bře 2015

klaaaara
6. bře 2015

1-3 kůry 😄😄😄 jasně to urcite nebudete vidět výsledek, když mi ho neviděly po 10-ti. A ja cenu nevím, dostala jsem to jako dárek.

veronika2610
autor
6. bře 2015

Ano 1-3 kůry.....jedno nasátí 3000,-

klaaaara
6. bře 2015

Tak to je asi nějaká hodně dobrá nebo spis známa klinika,ne? Ja uz bych za to nikdy nedala ani korunu.

veronika2610
autor
6. bře 2015

Je to plastická klinika ne salon a dělají to tím jediným certifikovaným přístrojem. Tak fakt nevím zda toho jít nebo ne. Když říkáte že u vás to nezabralo a nevím jakým přístrojem Vám to bylo děláno. 😒

martaska78
6. bře 2015

Tak to zkuste a uvidíte, stejně jste už nejspíš rozhodnuta to zkusit. Podle mě je zaručená jen liposukce. Já bych do toho už nesla a zatím jsem nepotkala nikoho komu by to pomohlo. Nevím kam chcete jít ale určitě bych si přímo na tu vaši kliniku a na tento zákrok našla recenze mimo jejich webovky a uvidite.

veronika2610
autor
6. bře 2015

Já se liposukce bojím....chtěla jsem něco bez řezání 😀

veronika2610
autor
6. bře 2015

nebo spíše bez toho aby do mě nějak zasahovali 😀

martaska78
6. bře 2015

Jo tak to chápu, já jsem na to taky poser, proto jsem zkoušela všechno možné a bez efektu 😉

luu25
23. dub 2015

@veronika2610 Doufám, že to nebude bráno za reklamu, ale tou klinikou s tím jediným certifikovaných přístrojem na kryolipolízu myslíte Yes Visage? Koukala jsem k nim na web http://www.yesvisage.cz/liposukce-zmrazenim-kry... a dělají to právě tím přístrojem Zeltiq Coolsculpting. Kamarádka byla právě tam na nějakém zeštíhlujícím zákroku, ale nejsem si jistá, zda to bylo přímo kryolipolýza....každopádně mi to popisovala jako "neinvazivní liposukci"....výsledky ale znát byly (nechávala si dělat břicho po porodu), prý se to ale projeví hlavně až s časem...kdyžtak se jí ještě zeptám. můžete mi pak napsat zprávu 😉

luu25
23. dub 2015

@veronika2610 každopádně v Plzni to neprovádějí, kamarádka byla v Brně, tak nevím, jestli myslíte zrovna tuhle kliniku 🙂

hankawk
16. únor 2016

Vyhozené peníze. Byla jsem na tom ve jmenované klinice a vůbec nic se nestalo. Jo, vlastně stalo...měla jsem hubenější peněženku!☹ Kryolipolýza je velký podvod...☹

zusu1
17. dub 2016

@luu25 No já myslím, že s tou liposukcí zmražením je to vždycky tak, že si k tomu musí člověk upravit jídelníček, pravidelně sportovat a k tomu ještě přidat nějakou tu bezbolestnou liposukci, která mu ten proces hubnutí a tvarování postavy rozjede. Mám takovou zkušenost, že to pak funguje, ale samozřejmě nejde dolů 15 cm, ale spíš to bývá tak do těch 5 cm, záleží na tom, jak moc to člověk bere vážně a fakt se drží v jídle. Na tu kliniku jsem se dívala a ještě tam nabízejí laserovou liposukci, tak je prý na větší úpravu tvarů kolem břicha lepší - http://www.yesvisage.cz/laserova-liposukce-slim...

whitechocolate
17. dub 2016

Injekční lipolyza za mě neeee, k ničemu a škoda peněz.

evca84
22. dub 2016

Mamka byla na krypolíze, žádný efekt. Akorát byla smutná. K té liposukci, byla jste na konzultaci? Já na plastice byla. Liposukce se dělá dvěma dírkami. Já si vybrala kombinovaný druh operace, k liposukci i zpevnění břišní stěny. A tam řežou 😀 Ale jizva není nic hrozného, je schovaná v kalhotkách. Horší byla bolest po zákroku, najednou jsem cítila, že každičký pohyb jde přes bříško.

zusu1
15. kvě 2016

@evca84 Kombinovaný druh je určitě velmi zajímavý. Můžu se zeptat, proč jste se pro něj rozhodla. Já myslím, že každý se toho řezání bojí, právě kvůli tomu, že to potom bolí. Tak pak člověk zkouší by bezbolestné liposukce, ale ten jejich efekt je určitě menší, než když se jde na takovouhle větší operaci. Jak dlouho to trvalo, než to přestalo bolet?