Která místa na koncertě jsou nejlepší?

aponchie
7. říj 2008

Mate nekdo zkusenost,ktera mista na velkejch koncertech jsou brana jako nejlepsi??Chceme jit pristi rok na Depesaky do Edenu a marne premyslim pac v Edenu sem nikdy nebyla a na DM taky ne takze bych ocenila kazdou radu..btw kukala sem na stranky DM fanklubu a lide resi stejnej problem,nekdo tvrdi,ze nejlepsi je uhel 8hodiny to je ,ze podium je cela a ty jsi ten co ukazuje 8hodku..anebo nekdo rika,ze je dobre misto i na sezeni..kazdopadne chci videt jak sou tak i kapelu ,alespon castecne..dikes

aponchie
autor
7. říj 2008

show ..sorry 😀

ivousek
7. říj 2008

Tak na DM sem nikdy nebyla jen na The Cure ,ale DM zboznuji.Manza je depesák se ho ptám a on ze je to nejlepsí za klávesama a nebo za kitarou a já ze jako myslí pred a o ne ze jako by bylo nejlepsí být cle kapely 😀

Ale ,vázne kvuli poslechu je to nejlepsí uprostred v kotlu aspon já kdyz jsem byla na The Cure tak to bylo bozí muzes se super vyrádit já bych teda rozhodne nesedela to si podle me neuzijes.Ale DM koncert to bude nátresk jako vzdy.
Preju super zábavu bych jela taky.

kangaroo
7. říj 2008

naj je státie pod pódiom

naty
8. říj 2008

Když chceš slyšet co nejlíp, natlač se ke zvukařům...i když u DM...to je spíš u těch menších koncertů, nevím, jestli i ti je budou mít hozený v hledišti... 😒

nobody
8. říj 2008

záleží, jakou budou mít aparaturu, jaký rozestavení, zvukaře, ... netuším vůbec

kristi
8. říj 2008

to prave neni nikde napsany, ani rozmisteni sedadel apod. Takze ja beru listky Platinum, snad to bude stat za to

kristi
8. říj 2008

ja teda stat nejdu, ja se nerada cpu mezi lidma a jelikoz jsem mala, urcite uvidim houbelec....

nobody
8. říj 2008

kristi, no právě..nevýhoda koncertů špičkových skupin (teda aspoň podle lidí) v nějakým uzavřeným prostoru..a zvlášť na Edenu (nikdy jsem tam nebyl) je v tý neschopnosti se hýbat ..stejně to budou mít nejspíš celkem slitý zvukově, ať se ty zvlášť jiný místa zdají podobně prokreslený (myslím třeba protor před podiem vs třeba levá strana)
no snad postaví trochu inteligentně aparaturu

je to nevýhoda takových prostor, zlatý fesťáky 😝 😀

gangulienka
8. říj 2008

baby a tie co idete na Depeche do Ba na Inter....ktore listky kupit ??

kristi
8. říj 2008

nobody, ano to mas pravdu. Myslim, ze to bude ale dobre rozmisteny, stejne jde o zazitek a to oni umi.

nobody
8. říj 2008

jo, umí ..ale stejně si myslím, i kdyby měli špatný zvuk, tak je to pro fanouška vcelku jedno asi 😀
no pokud budou zvučit třeba hodinu předem .. tak by to mělo být supr ... i blbí Tatabojs zvučili v Tasově snad 40 minut .. ale tam zas byl suprově inteligentní stage

já moc Depeche mode neposlouchám, ale tam jsou pojmem ... takže asi tak
nevím, netuším 🙂

kristi
8. říj 2008

jsem na to sama zvedava

Gangulienka: ja bych si do BA koupila ty VIP 😀

nobody
8. říj 2008

ty VIP jsou, že hraješ s nima? 😀 😀

kristi
8. říj 2008

nehrajes, zpivas..to by mi slo 😀 😀 😀

nobody
8. říj 2008

někdy předvedeš 🙂

kristi
8. říj 2008

apiii, tak jsemt o nasla:

http://www.depechemode.cz/clanek/depeche-mode-v...

my budem v tom cervenym

aponchie
autor
8. říj 2008

A2 a 115 bych to videla

kristi
8. říj 2008

ja to vidim na 114, rada a sedadlo mi je jedno

aponchie
autor
8. říj 2008

ja bych se uplne nejradeji chtela dostat na nejakej klubovej koncert kde je omezenej pocet lidi nekde v baru na Dejva a na jeho album Hourglass ,ale to je ve hvezdach pac on vystupuje jen v USA 😝

lyly
8. říj 2008

tak ja som bola na DM 3x.
2x v prahe, z toho jeden krat sa mi podarilo dostat skoro az pod podium, ale ten dav ma skoro udupal a ja som na chvilu odpadla, museli ma vyniest, potom som bola uz len na boku ☹ .
druhyx som si v prahe utekala sadnut, ale bolo to tak z boku.
v ba na interi som bola niekde v strede, ale strasne ma utlacali, som mala, vyliezla som parx na taku ohradu, ale vzdy prisiel ochrankar a musela som dole. ja sa strasne nerada tlacim, ale asi ani tentokrat neodolam a zas na nich pojdem, lebo su uuuuzasniiiiiiiiiiiii 🙂

vydrusa
26. únor 2017

@aponchie @kristi skusim po rokoch ozivit temu 🙂 Chcem kupit manželovi listok na koncert Dm do Edenu a tiez neviem že ktoré miesto je najlepsie.Poradite ktore ste nakoniec mali vy a ako ste boli spokojne? Dakujem

vydrusa
26. únor 2017

Tak nic, uz som zistila ze je vypredane, asi som trosku mimo realitu.Muz ma smolu že o tom koncerte zacal hovorit az teraz.Tak niekedy nabuduce.Ale tip na dobre miesta mi kludne napiste, vyuzijem to neskor.Vdaka