Který holicí strojek dokáže vytrhnout krátké chloupky?

zuzik_p
3. čer 2009

Ahoj maminky, poradite mi ktery holici strojek dokaze vytrhnout jiz kratke chloupky? Mam od rowenty, ten ale kratke nebere, jen delsi a ted v lete je nemozne nechat je dorust do prijatelne delky 🙂

zuzik_p
autor
3. čer 2009

holky, nikdo?? 🙂

mauska
3. čer 2009

myslíš epilační? jako škubací? 🙂

zuzik_p
autor
3. čer 2009

Ano, skubaci, proste takovy, ktery vytrhne i s korinkem. Ja mela totiz za to, ze nevyhoda prave techto strojku je, ze je musime nechat narust do delsi delky, aby je strojek chytl. Ted mi ale kamaradka rekla, ze ma takovy, ktery vytrhne i milimetrove chloupky. Jeden tip tedy uz mam a chtela bych dalsi 🙂

mauska
3. čer 2009

já mám Braun silk epil, už druhý a spokojenost, bere i kraťoučké 🙂

zuzik_p
autor
3. čer 2009

mauska, diky! uz druhy, tz. ze prvni se zkazil nebo tyhle strojky maji jen urcitou zivotnost?

pajmis
3. čer 2009

já mám Braun Silk épil 🙂 a sem spokojená 🙂 má 3 různý hlavice, z toho jedna je masážní, že to ani tak nebolí 😀

mauska
4. čer 2009

ten první byl už hodně starý a hrkal, tak jsem si pořídila nový typ, má tři hlavy (normal, masážní a holící). Tuhle značku má i tchýně a taky je moc spokojená 🙂

zuzik_p
autor
4. čer 2009

Holku, moc dik. Mauska, napsala bys mi jaky je to presne typ? Vcera jsem zbezne koukala a tech silk epil bylo vice od 700kc do 2000.

mauska
4. čer 2009

mám tenhle: http://www.skobchod.cz/braun-er-3370-silkepil-s...
Ty válečky co jsou na tom strojku se dají vyměnit za ten nástavec vpravo, který by měl pomoct brát i ty nejkratší chloupky. Já ho tam mám daný pořád, válečky jsem jen vyzkoušela. A ten vlevo patří na holící hlavu.

zuzik_p
autor
4. čer 2009

Mauska, takze i ty nejkratsi chloupky jsou vytrzeny i s korinkem...Prekvapilo me, ze neni drahy. Muj od rowenty stal okolo 2 tis, mam tam 3 nastavce, jeden na vytrhavani, jeden na holeni a 1, kterym se prejizdi po holeni, aby chloupky nezarustaly dovnitr.

mauska
4. čer 2009

jj, funguje dobře, občas se stane že se chloupek přetrhne, když je hodně tenký, ale nic není perfektní, že jo 🙂

smecka
27. kvě 2011

Obnovuji téma. Poradíte, který je podle vás nejlepší?
A ještě jeden dotaz? Bolí to hodně? 😅 😀 Doteď používám strojky, ale už mi to hodně neba ...
Díky.

smecka
29. kvě 2011

To žádná nepoužívá epilátor?? 😕

vojtisek2007
30. kvě 2011

@smecka mám úplně obyčejnej - braun Silk-épil eversoft
http://www.braun.com/cz/female-grooming/silk-ep...
nepříjemný - ne bolestivý - to bylo při prvním a druhým "holení" - teď už v pohodě, používám víc než tři,čtyři roky určitě, je to otázka pěti minut večer po sprše 🙂

petruna110
30. kvě 2011

Mám také braun-silk-épil a je výborný. Ikdyž na rowentu jsem také četla chválu.

smecka
2. čer 2011

Díky, takže 20 pinzet stačí? Ty dražší dělají se 40 pinzetami. Moc nevím, dle čeho se řídit při výběru... 😕

berenika39
2. čer 2011

@smecka ahoj, neboj. nebolí to, je to jen takový divný, jako to štípe. chce to používat mimo období MS, fakt je to pak o něco horší....mám Philips Satinelle Sensitiv (jsem se musela letět kouknout) , už cca 4 roky, a je to pohoda, hlavně to vydrží hodně dlouho, narozdíl od holení. zkusíš to jednou a nebudeš se už příště bát🙂 Ale nevím jak ostatní, ale já si "dolní partie" holím klasika gel a žiletka.

smecka
2. čer 2011

@berenika39: díky. Upřímně z toho mám trochu děs a hrůzu. Asi v 18 letech, bóže to bylo dávno 😀 jsem to zkusila u kamarádky - zařvala jsem a rychle jí to vrátila. 😀
.... teď to ale vydržím, byť s roubíkem v ústech. Obden si holit nohy je teď příliš velký luxus, to nestíhám. 😀
... dolní partie? To už by bylo příliš silné kafe. 😲

berenika39
2. čer 2011

@smecka neboj, je to o zvyk. vydržely jsme horší věci, ne? 🙂 🙂
Fakt jsem někde vyčetla, že kolem MS je člověk (tedy žena) citlivější, a fakt mi to v tu dobu vadí, ale jinak je to ok. Na nohy naprosto super. Vydrží to dlouho. Chci si ted koupit nový, ale nevím, jaký. Pátrám 😕

smecka
2. čer 2011

@berenika39: mě se zdá fajnový tenhle, ale ještě nejsem rozhodnutá který, moc nemám čas na průzkum.
http://www.eproton.cz/Asp/DescrView.asp?IDArtic...
ten tvůj jsem našla jen bazarový. Ale jak jsme psala, času je pomálu. 😉
.... já už jsem ochotná vydržet cokoliv. Mám pocit, že čím častěji holím žiletkou, tím ty chlupy rostou víc. Za týden bych pravděpodobně mohla plést copánky. 😀

berenika39
2. čer 2011

@smecka ten můj je fakt už out, mám ho dlouho, proto chci nový...lepšejší...
ten co jsi našla vypadá fajn. princip je asi u všech stejný, platí se značka. žiletkou mě to už neba. zkus a uvidíš, to přežiješ🙂))))

dagina
18. led 2013

Bych ráda obnovila téma..jaký epilátor je nyní lepšejší 🙂??? Co AEG? Máte některá?

suzina08
6. říj 2015

@dagina těžko říct, který je nejlepší. Musíš si říct, co od toho strojku očekáváš a potřebuješ. Já mám Braun, už druhý a jsem spokojená. Když jsem teď vybírala nový, tak jsem koukla tady do toho článku https://www.holime.cz/prehled-produktu-braun-zeny a skončila jsem u 5280, protože epilační hlava je stejná jako u vyšší řady a možnost mokré epilace kvůli menší bolesti nepotřebuju, protože se epiluju na sucho už dlouho 🙂