Kto tu dokáže robiť výklad aj na dialku?

rybuska
13. zář 2010

ahojky...vcelku sa zaujimam o vyklad kariet a aj ho sama robim, ale sebe si karty vylozit neviem...proste to nejde...je tu niekto kto dokaze robit vyklad a robi ho aj na dialku?...dakujem 🙂

trexx25
14. zář 2010

Ahojky, tak s tím ti bohužel nepomůžu, znám sice jednu velmi dobrou kartářku a myslím, že i na dálku věští, ale bohužel na ni nemám kontakt, jezdím k ní vždy osobně a vysedím si řadu, na objednání stejnak nebere, takže by mi byl tel. na prd. 😒

rybuska
autor
15. zář 2010

ahoj...no nevadi...ale aj tak vdaka za zaujem...tak nejak mam teraz dost blbe obdobie a neviem sa hnut z miesta jedine tak dozadu :P ak nahodou by si zistila nieco ine, daj vediet budem vdacna...pa

janaelka
20. zář 2010

@rybuska ahojky, tak já čtu z karet a taky hodně používám kyvadlo. Většinou čtu jenom pro známé a pro sebe, mám i své web stránky, jestli budeš mít zájem, tak mi napiš do IP. Jinak co mohu doporučit, je opravdu velice dobrá pani Wahlgrenis 😉

243
14. říj 2010

Mám otázku. Asi pred siedmimi rokmi som bola u jednej veštici v Bratislave v Rači. Viem, že si hovorila Eva. NEVIETE NÁHODOU KDE JE TERAZ? Ak áno napíšte mi na meil 243@post.sk. Ďakujem Gabi

jitus9362
9. lis 2011

Velmi scháním kontakt na veštici Tamaru .Na tv8 má pořad ezoterická poradna s Tamarou.Prosím moc nemáte někdo kontakt? děluji

werminka
16. pro 2011

Věštbu na dálku jsem vyzkoušela. Kartářku jsem našla na "mimibazar.cz" a stačí si zadat do vyhledávání většba nebo výklad karet 🙂 hodně štěstí

tarra27
3. bře 2013

holky, také vykládám karty po emailu....kdo by chtěl, ozvěte se.

olina45
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blanina12
27. črc 2013

@olina45 zkousela jsem poslat email,ale vraci se mi zpet. Nez jsem mela miminko, tak jsem davala dost energii z rukou,ale ted mi to zmizelo asi to potrebuje malicky

lenka1974
30. črc 2013

Dobrý den, máte někdo zkušenost malování na textil ? A kde bych sehnala v Praze šablony?
Koukala jsem se v Pompu a tam to nemají. Děkuji Lenka

vykladzkaret
23. pro 2014

také vykládám karty přes email nebo skype.

adrusenkaaa
11. únor 2016

@tarra27 dobry den,vyklasare jeste karty po emailu?

monikasaurus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monika35a
16. srp 2019

Ponúkam výklad kariet a poradenstvo. Lenormand karty, tarotove karty, kipper karty. Viac info do OP

terezap5
3. čer 2021

Ahojky. Holky já také vykládám karty. Kdyby byl zájem stačí napsat zprávu nebo na Facebook na Messenger Výklad karet Tes

wildflower8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz