Kuchařová vs. Brzobohatý. Co si o tom myslíte?

23. kvě 2023

Holky! Omlouvam se za anonym, ale nechci, abyste vedely, ze jsem takova drbna 🙏🏻😅
Asi jste si vsimly kauzy kolem zverejneni te cirkevni zaloby. Ja chci vykricet svuj nazor!! Vsichni desne podporujou Ondreje a hejtujou Tanu, jaka je to svine, ze to zverejnila. Ale ja jsem presvedcena, ze to opravdu nezverejnila. To by musela byt vysinuty magor (a ja verim, ze neni, magora poznam). PROC by to proboha delala? Podle me to musela udelat naka kamoska, nebo blizky tech pravniku, ktery zneuzil situaci a prodal to Blesku.
Vubec nehodnotim, co mezi nima bylo a nebylo. Urcite to neni jednoduche a Tani se vlastne ani nedivim, kdyz v 35, kdy cekate, ze uz konecne zalozite s manzelem tu vytouzenou rodinu, tak najednou konec! To je strasna zrada v tomhle veku… a ja bych to asi taky nesla tezce…
Nicmene, ted mi prijde strasne ale opravdu strasne nespravedlive, ze se ji upalujou jako carodejnici, pritom ona sama za to zverejneni treba fakt nemuze…
A co vy? Jste tabor Tana nebo Ondrej? 😃

mateees
23. kvě 2023

mám stejný názor. Vydala i nějaké prohlášení, že s tím nemá nic společného. Asi se nikdy nedozvíme, kde je pravda, ale jestli to udělala, tak je opravdu magor.

rikatoka
23. kvě 2023

Já nejsem tábor ani jednoho, ale vnímám to stejně. Co když to nezverejnila (jakoze si myslim, ze ti nezverejnila ona) a teď je na ní takový hon! Musela by být fakt úplně blbá, pokud by to poslala ven ona. Každopádně Ondřeje je mi v tuto chvíli ale líto. Asi nikdo by nechtěl, aby se intimní záležitosti z ložnice dostaly na veřejnost.

autor
23. kvě 2023

Ja verim, ze se to casem vysvetli, z ktere strany to letelo ven. I kdyz, kdo vi.

autor
23. kvě 2023

Mam nekolik pratel, kteri jsou ve velmi blizkem kontaktu s par slavnyma. Kamaradi si take obcas pousti pusu na spacir. Kdybych byla svine, tak ty informace take muzu preprodat bulvaru a vlastne by se to nikdo nedozvedel, protoze by nikoho nenapadlo, ze to byla naka anonymni kamoska kamose. Ja to samozrejme nedelam. Ale tak nejak si myslim, ze to mohlo byt.

autor
23. kvě 2023

Jeste me napada dalsi konspiracni teorie - treba to mohlo byt pubertalni dite, ktere doma na tajnacku vyfotilo svemu otci pravnikovi materialy, a ted si prislo na slusny balik 😅🤷‍♀️

rebe
23. kvě 2023

Co si budeme povídat, on to úplně klidně mohl být i ten Ondřej...

te_reza
23. kvě 2023

Taky mě to baví číst 🤣 a jak mám u řitě oba, tak si myslím, že to ona nebyla. Ten hon na čarodějnice mě přijde až přehnaný a zajímalo by mě, jestli se opravdu ukáže, že ona to nebyla, jestli se jí někdo omluví.

treasurka
23. kvě 2023

Mně příjde mnohem větší sviňárna, než drby pro bulvár to, že jí zahýbal. Nedivila bych se kdyby byla zhrzená. A v tom "odhalení" neni nic až tak převratnýho. Převlékat se za ženskou je dneska ve věk fluidních sexualit spíš in., takže mu to nijak ublížit ani nemohlo. Jestli on si, hošík, neudělal reklamu...
Jinak víc mě zajímá Kolečko a jeho slečny 🙂

autor
23. kvě 2023

@treasurka jo, akce Kolecko byla taky dobra 😆

autor
23. kvě 2023

@te_reza neomluvi. Vsad boty.

smajlinka
23. kvě 2023

Když tehdy vyhrála Miss a byla tak krásná, tak jsem si říkala, tyjo, ta má štěstí, celý život před sebou... atd. Pak jsem si přečetla někde, že nějaká astroložka jí v horoskopu našla, že nebude mít štěstí na partnerský život. Tak jsem si říkala, to nemůže být pravda! Taková krásná ženská! Když pak měla Ondřeje, tak jsem si říkala, nojo, zase to byl špatný odhad astrologa. A když se pak začali rozvádět atd. tak jsem čuměla, jak to vyšlo... názor na církevní žalobu nemám, ale tohle jsem k tomu musela říct. 🙂

veronicka89
23. kvě 2023

Jako do ted vypustila hodne 💩na jeho adresu ...

A je mi uplne jedno jestli vypustila tohle ona nebo kdo 😀 ...

Ani si nemyslim ze by on byl uchyl nebo gay...

Jsou lidi co se prevlikaji do komiksovych postav a on za babu... je herec...umelec zpevak... ti jdou vetsinou trošku prasteni vsichni...

A jinak jsem dpis na heho strane

Ptz tomuhle verim :
Na vině jsou vždy oba partneři. Bohužel jsme se začali časem stále více hodnotově rozcházet. Z mého pohledu se Taťána začala výrazně povahově měnit pod vlivem sociálních sítí, a především instagramu. Dá se říct, že tomuhle iluzornímu světu zcela propadla. Velmi rychle zjistila, že právě skrze sociální sítě o sobě může navenek modelovat přesně takovou osobnost, kterou si přála, aby v ní ostatní viděli. Nějaký čas jsem s ní tuhle hru hrál, fotil ji, sdílel to či ono, ale jakmile ona měla pocit, že ji svým chováním, názorem či přístupem jejího instagramového avatara ohrožuji, byl oheň na střeše. No a místo toho, abych se ozval a diskutovali jsme o tom, sklopil jsem uši a byl poslušně tím, koho si ona přála mít. V tom byla moje slabost a chyba. Jak jsem řekl, vinu za to neseme oba. Čí podíl je větší, to bude vždy subjektivní tvrzení proti tvrzení.“

autor
23. kvě 2023

@smajlinka husty 😳

veronicka89
23. kvě 2023

@smajlinka muzes mi rict jaka miss ma uplne extra stesti na partnersky zivot ? 🙂 🥰 krom pestove treba 🙂

Ta astrolozka to muze rict kazde a u 4 z 5 to vyjde 😀

autor
23. kvě 2023

@veronicka89 to napsal kde? 🤔
Jinak ano, urcite si za to mohou oba. Ale to je holt zivot…

autor
23. kvě 2023

@veronicka89 treba Gabina Laskova - alespon to tak vyzera. Jsou spolu 10 let, dve deti…

veronicka89
23. kvě 2023

Ale spise vyjimka to je ;)

zelenaesmolda
23. kvě 2023

Jsou trapni oba dva.Stejne jako Zilkova nebo Agata.Se jim divim,ze maji za potrebi se takhle zviditelnovat...

autor
23. kvě 2023

@veronicka89 na druhou stranu, i obycejnym lidem se rozpada kazde druhe manzelstvi, ze.. jen oni jsou proste vic videt..

ai30
23. kvě 2023

Muj nazor je, ze kdyby on byl takovy sileny psychopat a manipulator, tak by ona byla rada, ze se ho zbavila a vyhnula se jakemukoliv dalsimu kontaktu, ne delala divadlo s cirkevni zalobou. Je jedno, kdo to ted zverejnil, ji muselo byt naprosto jasne, ze pokud neco takoveho poda, driv nebo pozdeji se ten obsah provali.

dandaa
23. kvě 2023

Ona to prý opravdu neposlala do světa. Přeci jen od právníků se k tomu dostane dost lidí. Stačí když rekne doma co četl a už to jede, bohužel no . Je mi ji líto jal teď dostává čočku. On byl prvotřídní kurevník a dost ji i ublížil ,teď chce být ten chudák on ...

jane46
23. kvě 2023

@ai30 Ale vzdyt ona se jen chce rozvest i pred cirkvi. Tam jsou porad svoji. Mohli se na tom domluvit a zadny cirkevni soud by nebyl potreba. Tenhle rozvod neni tak "snadny" jako civilni...

ai30
23. kvě 2023

@jane46 No tak budou no, to je ale risk cirkevniho obradu, nebudou prvni ani posledni. Prakticke ani pravni dusledky to myslim nema, ne?

jane46
23. kvě 2023

@ai30 Jo to nevim. A ani nejsem verici, abych mohla posoudit, jak moc je to pro ne dulezite.

petramana
23. kvě 2023

@rebe spatna reklama taky reklama... uz po nem ani pes nestekl, tak se zviditelnil, aby se vedelo, ze jeste brzobohaty existuje...

autor
23. kvě 2023

@ai30 souhlas. Asi to nebyl tak spatny manzel, kdyz to citi jako zradu a je ji to lito. Kazdopadne rozvod neni nikdy hezky, bohuzel…

ai30
23. kvě 2023

@petramana Ty tak to ale hraje spis na druhou stranu, Tatana tu sockovou publicitu potrebuje k praci mnohem vic, nez ondrej.

ai30
23. kvě 2023

To jednoznance, v zadnem pripade jim neni, co zavidet. Podle me maji maslo na hlave oba, ale proste v tomto pripade mi ona neprijde jako obet. To pohorsovani se nad tim, ze se to dostalo ven? Jaka byla sance, ze tato obvineni probehnou a nikdo se o tom nedozvi?

aktakd
23. kvě 2023

@ai30 Pro zivot v katolicke cirkvi to dusledky ma. Je rozdil byt stale vdana (cirkevne) a nebo by ten svazek byl anulovany, tudiz jakoby neprobehl.

ai30
23. kvě 2023

@aktakd Jak to potom prakticky funguje, kdyz jsou manzele civilne rozvedeni, ale cirkevne svoji? Ma potom ten expartner nadale nejaka prava, nebo je to jenom o statusu?