Kuchyňská linka. Máte zkušenost s obchody?

honzulka
31. črc 2009

Ahoj holky.. 🙂
Plánujeme pořídit novou linku a nevím,pro jakou se rozhodnout.. ☹ Nechci Ikeu,jelikož by se nám nehodila ale spíš by mě zajímalo,zda máte někdo zkušenosti např.s Askem a jinými obchody?Děkuji za každý příspěvek.. 😵

agatka77
31. črc 2009

ahoj Honzi, s Askem zkušenosti nemám, ale do Ikei jsem nakonec taky nešla.Máme z Oresi, ale je ještě ve výrobě, hotová bude koncem září,tak se pak připomeň na ústeckém foru a já ti napíšu,jestli jsme spokojení.Zatím teda ano,ochota,slušnost,nabídka...Máme vybranou Samoa Latea

honzulka
autor
31. črc 2009

Agatko-děkuji a budu se snažit nezapomenout a zeptám.. 🙂 Mně se líbí i z těchto stránek,ale ty ceny jsou takové poněkdu vyšší.. 😔 http://www.zadaranabytek.cz/detail/368-kuchynsk...
No a do paneláku jsme si pořídili ze Spectra,ale nemají moc velký výběr.. ☹ Na Orsi tedy mrknu taky.. 😉 Zatím děkuji..

mimmix
1. srp 2009

honzulko, kuchyň z Aska má moje ségra rok a je spokojená.
prodávají kuchyně Decodom, to je zavedená značka a vždycky mívají akční ceny - 30% slevy, pak se to vyplatí, jinak mi přišly stejně drahý jako ze značkovýho studia.
namontovali jí i spotřebiče, pomalé dojezdy, vnitřní uspořádání, všechno.
my jsme teď zařídili dům kuchyní iod Hanáka a taky spokojenost, i když jsem jí ještě moc nestihla vyzkoušet.

honzulka
autor
1. srp 2009

mimmix-děkuji za názor... 😉 Teď v tom Asku ty slevy mají.. 😉

moniska24
2. srp 2009

Ahoj
já měla z Jamalu než sme se stěhovaly.Měla sem jí přes dva roky a byla sem moc spokojená 🙂 .Paní na prodejně byla moc ochotná,skoro dvě hodiny snáma procházela katalog a pak to házela do počítače,přes nějaký program a vytiskla nám to jak to bude vypadat 😉 A cena byla taky moc slušná.

daisy1
2. srp 2009

mame Decodom z Aska a pro 30 procentech dolu je to za slusnou cenu a jsme s ni spokojeni 😉

honzulka
autor
3. srp 2009

Ahoj holky.. 😉 Děkuji Vám moc za příspěvky.. 🙂 Akorát teď nevím,jakou tedy koupit.. 😢 Ale mám alespoň přehled kde ještě hledat.. 😉 Mně se jen nechce dát za čistou linku 30 tisíc.. ☹ Můžu se zeptat,ještě do kolika jste se vešli do linky bez spotřebičů?Spotřebiče bude kapitola sama o sobě.. ☹

mimmix
6. srp 2009

nás stála bez spotřebičů 80.000,- a to není nijak velká.
jestli ti jde hlavně o cenu, šla bych do toha Aska se slevou, levnější asi neseženeš, možná ještě Oresi, ale to není taková kvalita.
jak velkou kuchyň plánujete?

danae
6. srp 2009

My jsme si nechali udělat linku na míru a moc doporučuju. Nechala jsem si třeba udělat skříňky až do stropu, což je naprosto super - žádné utírání prachu a více úložného prostoru. Kuchyň jsme měli dělanou před pěti lety a vyšla nás na 60tis. Zkuste se taky poptat v těhle firmách, případně si udělat kalkulaci. Nevyjde to o moc víc a máte to, co chcete.

jaspina
6. srp 2009

Taky hlasuju pro tu na míru. Třeba bude o trochu dražší, ale když zvolíš dobrého stolaře..My právě teď čekáme na návrh a rozpočet - ale předběžný odhad byl 45-60tis + teda dřez a spotřebiče.. Aska bych se bála - přijde mi tam všecko takové rozhrkané a s Oresi měla kamarádka docela problémy a moc spokojená nebyla.. Druhou kuchyň - po přestěhování už si taky nechala radši dělat od stolaře.

miran.da
23. srp 2009

Ahoj holky, mam doma moc sikovnyho stolare, takze pokud jste z okoli Brno, Brno-venkov a mate zajem tak se na me muzete obratit, delame nejenom kuchyne ale i jiny nabytek na miru 🙂

miran.da
31. srp 2009

jeste vam sem hodim odkaz kde je par fotek nasich vyrobku
http://inzerce.zacatek.cz/prodam/nabytek/kuchyn...

honzulka
autor
31. srp 2009

ahojky.. 🙂 Tedy teď jste mi tak zamotali hlavu,že vůbec nevím,jakou si tu kuchyň pořídit.. 😢 Já potřebuji do L a to 250x140(cca) ale těch 250 je i se sporákem.. 😉 TAk teď vůbec nevím,od koho si jí pořídit,ale děkuji za názory a zkušenosti.. 😉

binki
31. srp 2009

mirando🙂 zeptej se, prosím, na kolik vyjde 1bm linky bez spotřebičů...
původně jsme chtěli jít do Koryny, nelíbily se nám návrhy, pak jsem šla do Oresi, tam to taky nebylo úplně ono, přemýšlela jsem o nich jen do chvíle, co mi sousedka řekla, že nebyla moc spokojená - hlavně s montáží, takže Oresi taky NE...mám tady nějaké italské výrobce, ale linka vyjde docela na dost

niebau
31. srp 2009

honzulka- pokud můžu poradit, tak si obejděte truhláře ( v místě kde bydlíte), určitě je to lepší než od velké firmy ( některé kupují materiál nekvalitní a dělají to jak na "páse" - tak že kvalita 0,
co se týká té ceny, tak bud můžeš mít levnou která se ti do pár let rozpadne a nebo ji zafinancujete a vísledek bude stát za to, tak jde o to co si od té linky slibuješ jaký tam chceš použít materiál, nebo doplnky ( např. samozajíždějící šuplíky, či drátěný systém, je to ho moc) , můj muž je truhlář, a u něj metr linky vyjde cca 10 000.

miran.da
31. srp 2009

binki: ahojky, cena se pohybuje od 10 az 16 tis. zalezi na tom z jakeho materialu jsou dvirka, jestli lamino, folie, lakovana MDF, masiv atd...korpusy se delaji z lamina...a taky zalezi jestli se jedna o skrinku s policama nebo se suflikama kde jsou plnovysuvy s dotahem, nebo dratenym programem...do rohove skrinky se da poridit "kolotoc" za 15 stovek a taky za 15 tisic, takze ta cena je opravdu hodne individualni...asi by bylo lepsi kdybys nam poslala navrh a manzel by ti to spocital a udelal cenu vcetne dopravy a montaze

ilonik2
15. srp 2014
Uživatel ilonik2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ilonik2.

Taky jsme se rozhodovali, co, jak, kde. Nakonec jsme stejně skončili u kuchyně na míru, jako skoro se všemi věci, co jsme do domku potřebovali, o to to ale pak dýl vydrželo, za nás jaros-interiéry.cz, na kuchyň, stůl, nábytek, fakt super.