Kuchyňský robot do 4500 Kč. Víte o nějakém?

lukin
26. črc 2008

Chci si koupit kuchyňský robot do 4500 Kč. Původně jsem už měla vybraný Bosch MUM 4655 EU. Jenže jsem zjistila, že tam není nic na tření brambor. Takže teď jsem na vážkách. Jde to dokoupit, ale pak to překročí tuto cenu.
Moje požadavky jsou: mixér, na tření brambor, mlýnek na maso, pěkný vzhled, dobrý příkon, no a pak ta cena.
Víte o nějakém?

lukin
autor
26. črc 2008

Ha, tak teď jsem to vykoumala 😀 Dívala jsem se, kolik stojí samostatné mlýnky na maso a je to záležitost 200 Kč a zase tak nutně ho nepotřebuju. Pro mě je důležitější to tření brambor. Takže si můžu koupit nějaký levnější robot a mlýnek na maso zvlášť. Takže raďte 🙂

nobody
26. črc 2008

Bosch MUM 4655

nobody
26. črc 2008

😀

sakryš 😀

lukin
autor
26. črc 2008

nobody: 😀

androna
26. črc 2008

lukin akurat viem ze moulinex si nekupuj.mam ho doma.na brambory to tam je mam i odstavnovac ale sklamana som z toho,ze ked nieco struham tak mi ostavaju dost velke kusy na konci a nejde to dotlacit.je tam taka blba medzera.stara eta co sme mali doma je super.a myslim ze eta vyraba dalej.alebo este mozno philips cucina

lukin
autor
27. črc 2008

androna: Teda, a já si myslela, že moulinex je jakž takž kvalitní značka. Další, co jsem našla, jako celkem vhodný, je PHILIPS HR 7765/13.

nobody
27. črc 2008

ten philips je celkem slušný ...
jsem si četl manuál 😀

nobody
27. črc 2008

jinak se mrkni na manuál, jestli ti to bude vyhovovat

https://download.eternity.cz/Navody/Philips/hr7...

musím nějak odčinit ten Bosch 😀

aponchie
27. črc 2008
aponchie
27. črc 2008

jinak samozrejme doporucuji Kitchen Aid ,ale to jen mimo..pac tam je v jine cenove hladine..

http://www.kitchenaid.com/home.jsp

scai
27. črc 2008

Bosch MUM 4655 mám doma a jsem fakt spokojená 😉

aponchie
27. črc 2008

jj u kamose v praci ho maji a denne!!!!!!je v zatezovem provozu velkokuchyne!!takze doporucuji

lukin
autor
27. črc 2008

Jako ten bosch, jo? Tak já si ho už asi objednám, ale musím doobjednat i na ty brambory. Děkuji všem za reference.

fiallinka
27. črc 2008

lukin: nechci tě odrazovat, ale před měsícem jsme si koupila PHILIPS HR 7765/13, resp. jsem ho dostala, a jsem naštvaná, že jsem si nekoupila ten Bosch, který mi všichni doporučovali (holt byl v akci ☹)... Protože jestli tím třením brambor myslíš jejich strouhání třeba na bramborák, tak tam bohužel ten philips má vlastně jen jeden nástavec na strouhání a ten je o dost větší, než je na strouhání brambor na klasickém struhadlu... nástavec na protlačování brambor (třeba lisování vařených) ale má. Když jsem ale zkoušela tužší těsto, tak vydržel tak minutu a pak se zapnula bezpečnostní pojistka a robot se na hodinu vypnul.

lukin
autor
28. črc 2008

fiallinka: Děkuju, uvažovala jsem i nad tím philipsem, ale teď do něj nepůjdu, když s ním nejsi spokojená. Už jsem se definitivně rozhodla pro ten BOSCH. Vypadá to, že je z těch "levnějších" fakt nejlepší 🙂

aponchie
28. črc 2008

kup si kitchen aid 😀