Kupóny do DM. Navrhuju směnný obchod 😉

lenkanemeckova
17. únor 2009

Ahojky... hledala jsem, ale nenašla žádné téma, které by se hodilo... tak jsem založila tohle...

je tu určitě spoustu lidiček jako já... co nakupují v DM a hromadí se jim kupony, které neupotřebí a naopak by uvítali kupony na věci, které kupují... co takhle směnný obchod 😉

Já bych uvítala kupony na
- Babylove pleny Maxi či Maxi+ (jumbopack)
- mléčnou výživu HAMI 2
- příkrmy Sunárek, Frutapura, Hami...
- Babylove vlhčené ubrousky 4pack

Tak pokud se vám něco takového válí doma a jste ochotny měnit, případně věnovat prosím písněte mi do IP... zašlu seznam všeho co mám... kujííí 😉

Lenka

puckal
13. říj 2013

Sháním kupóny na Hipp stavy mam kuponky z knížky od 7. a 13. mes. Díky

petkula
10. lis 2013

Potřebovala bych kupónky na tréninkové kalhotky Babylove - nemáte prosím někdo navíc? Nejlépe z Opavy, můžu nabídnout výměnu.

kami1984
13. lis 2013

Shanim kuponek 50% na airwick svicky,mate nektera na vymenu? dekuji

honeyhoney
19. lis 2013

@muf2x Kuponek na pleny Nature mám.

muf2x
19. lis 2013

@honeyhoney Plenky již nepotřebuju, děkuji.

kazy
21. lis 2013

Ahoj, nabízím 3x dm kupony do CA, 4x slevu 30% na hračku Lamaze, slevu na boty do Victoria Magic a značkového oblečení Mayoral, Pleas, Schiesser a pak klasicky pleny, kosmetika, příkrmy, lahvičky, prkýnka ... já žádné kuponky už nepotřebuji, ale vyměnila bych za kody z kapslí od kávovaru Dolce Gusto, za víčka od jogurtů Hollandia a nebo za Vaše již okoukané, přesto v pěkném stavu tvrdé knížky s tématem mašin nebo zvířátek (nejlépe s otvíracími okýnky nebo posouvacími obrázky) - nabídněte, děkuji.

alyssa.anna
28. lis 2013

Ahojky, Sháním kuponky na Sunar Nutradefense (2) - pište co sháníte vyk iríj C&A mám netknutou knížku

puckal
28. lis 2013

@alyssa.anna mam sunar nd dost asi 9 kousku ja schanim sunar complex a pokud nemate nevadi hodte adresu a poslu 😉

alyssa.anna
1. pro 2013

@petkula Myslím že mám 🙂 Juknu a pokud ještě sháníte, já zase sháním na Sunar ND (2), Sunárek ovocný 4x100g a případně C&A, ale to je sci-fi, já vím 😀

petkula
1. pro 2013

@alyssa.anna děkuji, jste hodná ale už mám a potřebovala bych spíše někoho přímo z Opavy.

lukle
6. pro 2013

@puckal ahoj, mam dva kuponky na masozeleninove prikrmy Hipp 250g, vice druhu - 25 % sleva na všechny kusy v nakupu. Potrebujes jeste? Já nic nesháním, ale mohu poslat za 5kc + posta. Platnost maji do 12/2013, ale neboj, zaslala bych obratem po prijeti platby na ucet. Mam dost kuponku z knizek 19 mesicu (do 12/2013) a 25 mesicu (6/2014), kdyz budes neco potrebovat, staci se zeptat 🙂.

lukle
6. pro 2013

@ppetal ahoj, mohu nabidnout babylove ovocny prikrm 190g nebo 250g, vice druhu - 25 % na vsechny kusy v nakupu - 4 kuponky do 12/2013 a 2 kuponky stejnych ovocnych prikrmu s platnosti do 6/2013. Pak mam jeste 2 kuponky babylove bio napoj 500ml nebo 700ml vice druhu - 25 % pri nakupu 1 ks do 6/2014. Poslu za postovne + 5kc za dva kuponky.

lukle
6. pro 2013

ahoj, kdo budete chtit neco z knizek 19m (do 12/2014) a 25m (do 6/2014) dejte vedet, podivam se jestli mam a za postovne + 5 kc za dva kuponky poslu - obratem po zaplaceni na ucet.

lukle
8. pro 2013

taky mohu nabidnout billa bodiky za postovne + 5kc za jeden bodik... piste 🙂

twistinka123
16. pro 2013

@kazy mam pomerne dost vicek hollandia a mam i kody dolce.sbiram emco body.

hvezdicka07
31. pro 2013

ahojky, neměl by tu někdo kupónek na savičku MAM? Děkuji za odpověď 😉

twistinka123
1. led 2014

nabízím 13 kodů nivea, výměna za bonavitu a nebo emco body

janulaperinova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ladenka
6. led 2014

Sháním kuponky na MAM dudlík, ale ne MAM perfect, ten mi malý nechce. Děkuji.

kratoska
6. led 2014

Maminky, potřebuji kuponky na Nutrilon. Na výměnu mám docela dost kuponků na pleny, na mléka, příkrmy, ubrousky,....... a vše víckrát. Děkuji

kusepa
13. led 2014

Nabízím kupóny platné do 31. 3. 2014:
babylove plenky - jumbo pack
bybylove BIO pokračovací kojenecká výživa
Nuestradefense - Sunar
Sunar complex pokračovací koj. výživa
Nutrilon pokračovací koj. výživa
babylove příkrmy
a další - napište, co sháníte, třeba budu mít. Možné předat v Praze na Národní třídě nebo poštou - poslala bych po přijetí 13Kč na účet.

kusepa
13. led 2014

@kratoska Zdravím, mám 2 kupóny na Nutrilon, kdybyste chtěla, napište mi do zpráv.

kusepa
17. led 2014

@alyssa.anna Jestli ještě máte zájem, mám kupóny na Sunar Nutradefense i C&A.

andreaskod
11. únor 2014

@kratoska Zdravím, nabízím nový kupon s 25% slevou na Nutrilon pokračovací kojenecká mléčná výživa platný do 27.4. výměnou za babylove vlhčené ubrousky.

helcenka
12. únor 2014

Dobrý den, maminky nemáte některá kuponky na mlíčko Hami? Děkuji.

kusepa
18. únor 2014

@helcenka Nevím, jestli je to mlíčko Hami, ale na kupónu je napsáno pokračovací kojenecká výživa 500g.

helcenka
19. únor 2014

@kusepa - myslela jsem tím normální UM od Hami - tak to by mohlo být ono. A co by jste za ně chtěla?

helcenka
19. únor 2014

@kusepa - a je to vůbec teda od Hami?

kusepa
19. únor 2014

@helcenka To mě trochu podceňujete! Když sháníte Hami, odpovím na Hami! Ale raděj jsem vám to vyfotila. O kupónky nestojím, takže když mi pošlete 13 Kč na účet, je to vaše.

helcenka
20. únor 2014

@kusepa - jestli jsem Vás urazila, tak se omlouvám, ale psala jste, že nevíte, jestli je to mlíčko Hami, tak jsme se asi nepochopily, nebo tedy já jsem to nepochopila.
Když mi napíšete do IP číslo účtu, pošlu vám peníze. Díky.