Kupóny do DM. Navrhuju směnný obchod 😉

lenkanemeckova
17. únor 2009

Ahojky... hledala jsem, ale nenašla žádné téma, které by se hodilo... tak jsem založila tohle...

je tu určitě spoustu lidiček jako já... co nakupují v DM a hromadí se jim kupony, které neupotřebí a naopak by uvítali kupony na věci, které kupují... co takhle směnný obchod 😉

Já bych uvítala kupony na
- Babylove pleny Maxi či Maxi+ (jumbopack)
- mléčnou výživu HAMI 2
- příkrmy Sunárek, Frutapura, Hami...
- Babylove vlhčené ubrousky 4pack

Tak pokud se vám něco takového válí doma a jste ochotny měnit, případně věnovat prosím písněte mi do IP... zašlu seznam všeho co mám... kujííí 😉

Lenka

stares
27. dub 2013

Sháním 50% slevový kuponek na fotodárek-hrníček Latté. Nemá někdo na výměnu za jiný kuponek? Děkuji

rory_g
27. dub 2013

Ahoj, poradil by mi někdo, co znamenají v babybonusu ty kupony na webu? Jsou za 0 bodů, od 1 do 4 a nevím, jaká sleva a na co se vztahují...

anina32
27. dub 2013

@rory_g Nevím jak na na webu ale na prodejně na terminálu jdou tak vytisknout slevové kupony, je tam kosmetika nivea sleva 25% na všechny kusy v nákupu, nějaká opalovací kosmetika a myslím že výživa, a ještě něco.

jananova77
27. dub 2013

Kdo vymění kupon na 25% na 1 výrobek do DM? Výměnou poskytnu celou novou knížku za 150 bodů (je tam vše včetně slevového kuponu 15% na celý nákup).

jaya
27. dub 2013

@stares Mam kuponek na ten fotohrnek. Vymenim za ty kocici granule Purina ONE.

stares
27. dub 2013

@jaya A v jakéyA jsou knížce? V té poslední? Já mám pouze knížku,kde jsou granule pro psy Frolic. Ale pokud jsou v té nové,tak tu si budu příští týden pořizovat, tak bych Vám ho pak výměnou poslala.

jaya
27. dub 2013

@stares Jj, to je v te nove. Tak ja vam ten kuponek pohlidam a az budete mit, dejte vedet do IP, napisem si zpravu 😉

stares
27. dub 2013

@jaya OK, budu s tím počítat. Díky moc.

rory_g
27. dub 2013

@anina32 díky, na webu je právě jen "kupon 1" a tak, ale není vidět na co je, tak mrknu na prodejně 🙂

jaya
27. dub 2013

@stares Tedka koukam, ze ten kupon Puriny je ve stejne knizce jako ten fotohrnek. Takze kdyz si vyzvednete ten brezen, dubne, budete mit i ten fotohrnek... Mate o to i tak zajem?

stares
27. dub 2013

@jaya Aha,tak to asi ne. Bude mi stačit jeden.Ale děkuji za nabídku.

hannulka
30. dub 2013

Nabízím 4 kuponky Beba HA 2 (25% na všechny kusy v nákupu). Chtěla bych na oplátku kuponky na slekničky Babylove 🙂. Máte? 🙂

twistinka123
30. dub 2013

@hannulka ja mam ale schanim nutrilon 25%

folki
30. dub 2013

mamči,nemáte prosím zbytečný kuponek na nutrilon-pokrač.mléko 25%-platnost do září 2013,který nevyužijete.Pro mou vlastní potřebu,mám nějaké kuponky na výměnu,popřípadě se pozeptám po kamarádkách.Díky 🙂

lojal
3. kvě 2013

@stares chcete ten kuponek na hrnicek Latte-daruji 🙂

lojal
3. kvě 2013

@jaya mam kuponek na kocici jidlo-daruji

lojal
3. kvě 2013

@lenkanemeckova mam mlicko hami 2 a sunarek

lojal
3. kvě 2013

Maminky,mam pleny 1,2,3, spostu kosmetiky,UM,vlhke ubrousky,podlozky pod mimco atd....piste-Daruji

stares
3. kvě 2013

@lojal jéé, tak ten bych si určitě vzala. Mám si poslat obálku se známkou?-Prosím o Vaši adresu do IP.Moooc děkuji.

pajenka
3. kvě 2013

@lojal Ahoj, měla bych zájem o kupony na plenky č.3 a kosmetiku Weleda nebo Alverde, jestli máš, klidně za něco vyměním 🙂 mám jich taky hodně a nevyužiju je

pajenka
3. kvě 2013

Maminky, mám spoustu kuponků platných do 30.6., pokud byste měla některá zájem, napište, pošlu, ale spíše více ks nebo všechny, po jednom kuponku se to nevyplatí 🙂

twistinka123
4. kvě 2013

@lojal nemáte nutrilon 25%?

lojal
4. kvě 2013

mam 6 knizek,ale tahle sleva neni ani v jedny.....

twistinka123
4. kvě 2013

Nabizim 50% na persil gel do 13.5 vymenou za kupon na nutrilon 25% nb 15% na nakup.

limonada
5. kvě 2013

Mohu nabídnout celé kupónové knížky za 50 bodů ze kterých si beru jen toho prvního jokera. Zatím jednu, časem více.

petit.a.nge
8. kvě 2013

Holky mám spoustu kuponků, které nevyužiji z knížečky pro těhotné, novorozence a 150 bodů. 😉

petit.a.nge
8. kvě 2013

@jaya: já mám ještě kupon na Purina one, jestli zájem ještě trvá 😉

twistinka123
8. kvě 2013

@petit.a.nge nemate nutrilon 25%?

petit.a.nge
8. kvě 2013

@twistinka123: jenom obilno mléčnou kaši, to je ono? 😅

jaya
8. kvě 2013

@petit.a.nge Jj, zajem trva, Napisu do IP. Diky.