Kurz na modeláž nehtů a pedikúru. Jak probíhá?

micanek
22. dub 2009

Ahojky Holky. 😵

Potřebovala bych radu. 😅

Jelikož je to u nás s prací doost špatný, tak bych si chtěla udělat kurz na modeláž nehtů a pedikůru. Mohly by mi některá z vás napsat, jak to probíhá, co je potřeba, kolik to stojí, jak často se kuz navštěvuje , kde se dělají ..... prostě vše ...vůbec nic o tom nevím .... moooc děkuji.

micanek
autor
22. dub 2009

Prosím, prosím ..... 😅

naty
23. dub 2009

Moje ségra chodila sem do Brna...až bude na icq, dám ti podrobnější správu....předběžně tuším, že to stálo 6000,-, ale od pracáku na to nějak přispívají, to by ses musela zeptat, trvalo to zhruba 1, 5 měsíce s tím, že to bylo v týdnu, ale ne pořád...nepotřebuješ na to nic, kromě nervů do začátku, když ti to nepůjde...ale ségra měla kurz: manikúra, pedikúra, modeláž nehtů - vřele nedoporučuju, pokud se modeláží chceš opravdu zabývat...většina času byla strávena na pedikúře, asi 3 dny na manikúře, ale tam není moc co zkazit...a asi 16 hodin modeláže - na víc prej není čas ani peníze 😕 , takže si zkusili gel, akryl a porcelán - vzhledem k tomu, že jim to každý trvalo asi 6 hodin, dokážeš si představit, jak moc si to potrénovali...no, příští den ségře nehty upadaly...takže já bych doporučila kurzy dva - jeden manikúra, pedúra, druhej modeláž, jinak to fakt nemá význam...zkouška byla z teorie - nemoci, postupy, dezinfekce atd. (to je v rámci kurzu - teorie) a praktická pouze z pedikúry...
Tak snad ti to trošku pomohlo... 😉

janulle22
23. dub 2009

micanek zkus napsat do ip adelince ted si delala modelaz... nebo ju sem poslu az dojde k nam na diskuzi...

micanek
autor
23. dub 2009

Hoky ..moc vám děkuji, že sem písáte 😀

jak budete teda něco vědět víc, tak sím, sím a dejte mi vědět, joo 😅

Bydlím teď na vesnici a tady nic takvého není ..takže převážně si myslím, že by valila pedikůra ..manikůra jen uplně dodatečně a pek ta modeláž. Taky mám s toho strach ...a el na zadku doma sedět nechci ... no i když tohle je blbě vystiženo ... měla bych to doma a na prdeli bych seděla taky 😀 😀 😀 😀

Potřebuju fakt hlavně něco takového, abych zvládala při tom kzryu se starat o mého Mišiška ... tak aby to bylo tak 1 za týden.

Vím, že pracák dělá různé kurzíky ...MD mě taky vyplácí pracák ...myslíte, že i při MD by mi to proplatil? ..to asi ne, co?

sisstin
24. dub 2009

micanek: čauvec, být tebou..tak se zaměřim jenom na jednu věc..a to modeláž... 😉 tři druhy se nenaučíš nikdy kvalitně...ty kurzy na modeláž netrvají dlouho..ale počítej s vysokou stupní investicí v podobě veškerýho náčini( gely, štětce, pícka, tipy atd.) 😉 mě by to taky strašně bavilo, bohužel jsem levá jak šavle 😒

janulle22
24. dub 2009

mic ty uz jsi na RD ne...?a to uz vyplaci socialka ne,....?pokud jsi na RD tak by to nemel byt problem, ale tak daleko nevidim...

Psala jsi te adelince???... mohla by ti rict co jak delaly atd...

naty
24. dub 2009

Otázka zas je, jestli o modeláž bude na vesnici dostatečnej zájem, tam spíš letí pedikúra, bych řekla...a pochybuju, že by ženský z města jezdily na modeláž do vsi, to by musela být sakra dobrá, levná a nevím, co ještě a to na začátku prostě nejde...jo počáteční investice do modeláže taky není levná záležitost...ségra se jí teď učí doma, na nás, kámoškách a tak...počítám tak kolem 10 000,- za kvalitní materiál, zvlášť ze začátku to poletí... 😒 ...ale ona ta investice do manikúry a pedikúry taky není nejlevnější....ono se to zdá, jen si udělat kurz, ale to je opravdu jen minimum...

ygreen
24. dub 2009

mic: projeď si pak aukro, tak se občas vyskytnou věci na manikůru (UV lampy...atd) za dobrý ceny

A na vesnici - no šla bych do pedikůry a manikůry a modeláž k tomu. Myslím si, že na pedikůře toho není moc co se učit, a manikůra a modeláž jde ruku v ruce ne 😉

Ale nevím jestli a kam chodíš na nehty ty Mic, ale já chodila do Nail studia ve velkém nákupáku a sice byli hodně drahý, ale luxusní a nehty byly překrásný. Tam člověk lecos okouká 😉

wsmoulinkaa
24. dub 2009

ahoj ...... já ho dělala u nás za 7800kč a dělala jsem ho měsíc - každý víkend a nekdy i v týdnu!!
vždycky jsem si myslela že to nic není a opak je pravdou, byl to záhul. Bolely mě záda, krk, ruce a nohy taky-člověk do toho dá všechno!! Byl to kurz, kde nás naučila gelovky, acryl a manikůra!! Sama řekla že to je jen na měsíc, že učí jen základy, páč už je to pak jen o praxi a měla pravdu! Jsem ráda, že ten kurz mám-dělám je od listopadu-mám tak 10lidí jen, páč jsem otěhotněla tak ani víc nechci....až pak někdy 😀 doufám, že to půjde!! 😅

micanek
autor
24. dub 2009

Určitě do pedikůry chci jít ...jelikož pedikůru potřebuje více lidí, než gelovky ..a za další tak vesnice ..takže se musím zaměřit na více věcí, abych neseděla doma anečekala, až se nademnou někdo s´miluje a příjde 😀

Ygr: ..já vím ..už jse i na aukro čučela 😀 ...a zas tak Stráášně drahý mi to nepříjde ..nemůžu počítat s tím že půjdu do podnikání z 0 v kapse.

Co se týče malování a zdobení nechtů ..v tom probhlém nevidím ..kamarádky si ke mně choděj malovat a zdobit nehtíky, takže to si myslím, že zvládnu. ...hlavně se naučit ty nehty pořádně přidělat a suprově doplnit.

Na pedikůru toho moc nepotřebuju ... umejvadlo, dezonfekce, ster. přístooj anějaké ty strouhátka na nožky 😀

nevíte teda bzda se to dá dělat i 1 za tejden a (kurz) ale třeba delší dobu ..nebo nějaké www. stránky ...nejsem moc zdatná v hledání věciček na netu 😀

wsmoul: ... tak nějak asi počítám, že by to mohlo stát 😅

Jinak přeji hoodně zákazníčků. 😀

naty
24. dub 2009

A taky potřebuješ místo, kde to dělat, kde ti to schválí hygiena.....on jen tensterilizátor stojí kolem 16000,-, a to je z levnějších...
Ty kurzy nevím, jestli jen jednou za tejden, to se budeš muset asi přizpůsobit ty jim, kdybys tam chodila jen jednou za tejden (za předpokladu, že bys dělala všechny tři věci), tak si spočítej, jak dlouho bys ho dělala...tak dlouho asi žádnej kurz netrvá...nevím, no... 😒

micanek
autor
24. dub 2009

Jé jen 16 000,- já ho viděla za 35 000,- tak to je super. prostory mám, které by hygiena schválila , to taky není problém ... jen prostě potřebuju řešit to, že mám malí dítě a nemůžu na měsíc od něho odjet ...to bych nikdy neudělala .... nepíšu, že se má mně někdo podřídit ...pouze jsem se ptala, zda někdo nevíte, zda jsou i kurzíky, který jdou i natáhnout.
Teď mi psala jedna paní ..ale dělá kurzíky jen v Praze ... já potřebuju Brno ...a ta mi žekla, že ze skript se dá naučit doma a k ní jen na praxi ... to by bylo super , ale potřebovala bych to v Brně 😒

naty
26. dub 2009

aha, tak o tom nic nevím, jak a kde se dají natáhnout, já znám jen ty "klasický"... 😒

janulle22
26. dub 2009
micanek
autor
28. dub 2009

Dík ..vyskouším ..ale podle mě je to jen na modeláž ..o pedikůře ani zmínka 😔

micanek
autor
29. dub 2009

Tak jsem se byla ptát na pracáku a bylo mi řečeno ... s čímž jsem počítala, že kurz mizaplatí až po MD astojí 13 000,- ...což maj nějak předražený ..já je viděla mezi 7000,-a 9500,- 😅

janulle22
30. dub 2009

a nechces pockat teda az po MD...?kdyz ti to zaplati tak je jedno jestli stoji 9500 nebo 13 ne? 😉

naty
30. dub 2009

Ono právě na MD je výhoda, že když si uděláš kurz a živnostňák, tak nemusíš platit sociální a zdravotní, a než to začneš platit, tzn. až MD skončí, tak máš už nějakou klientelu...

janulle22
30. dub 2009

naty aha tak to sem nevedela... 😅 ... tak to nevim co je lepsi...

naty
30. dub 2009

Jo a ten ségřin kurz stál 10 000,-...a chtěla jít ještě na modeláž za 6000,-, ale učí se to doma sama a moc jí to jde, tak se na to vyprdne...zkus mrknout na dama.cz, tam je o to spousta diskuzí... 😉

micanek
autor
2. kvě 2009

To je právě to ...plánji ještě druhé dítě ..takže pokud vče víjde podle plánu, tak na MD ještě chvilku vydržím 😀 a chtěla bych si to už zajet, než pak si platit veškeré poplatky a začíínat od nul.

kamarádka mi teď poslala nějaké adresky, tak je omrknu ..kdyby toho času bylo o trochu více 😅

micanek
autor
8. kvě 2009

😕

gustinovi
17. kvě 2009

ahojky, já mám udělaný tenhle kurz, je jen o víkendech a naprostá spokojensot, já mám pouze manikůra, nehtová modeláš, super bylo že jsme si jednu rkuna navzájem dělali gelovou a jednu acrylovou aby jsme věděli jak to pracuje a jak se to na nehtech chová, super kolektiv i školitelke Katka, nemůžu si to n´vynachválit, určitě to nebyly zbytečně vyhozené peníze, kurz jsem měla pouze ze zdravovědy, praktické zde nejsou protože jak říká katka, praktické jsou o praxi a ne o pár nasezených hodin taky. Jinak kurz na nehty stál 8000 je to v Ostravě, vím že některé holky tam dojížděli vlakemi z Přerova. Jinak trvá cca 2měsíce

http://nehty-design.ebdistribution.com/?info=kurzy

luciiikkk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kofila77
13. únor 2015

Tak tu ctu nektere vase prispevky a musim k tomu take neco napsat.Ted jsem dodelala kurz v Brne v salonu Nail Expert u Tsonyu Peteva (mistra sveta v nehtovem desingu).Musim rict,ze je sice drahy a trva jen 10 pracovnich dni,ale to co vas nauci i za tu kratkou domu za to opravdu stoji.Se vsim poradi,vysvetli,hlavne nauci,kdyz vy sami budete chtit a navic je to prijemny clovek.Delala tam semnou kurz pani, co ji to proplatil prac.urad cele,ovsem nevim za jakych podminek(co musite splnovat).Ja jsem nyni na rodicovske dovolene,tak se muzu zatim venovat nehtum doma a ziskat tak "praxi",ktera se mi sice nebude zapocitavat,ale aspon to doma dopiluji. 🙂 Jinak po tom co tu ted ctu,tak snad zacnu uvazovat i o tom,ze bych si ten zivnostak udelala.Kdyz pisete,ze na MD pak plati zdrav.,a soc. za vas.Doufam,ze i u rod.dovol.to tak je. 😉 No budu premyslet 🙂 diky a kdo uvazuje o kurzu smele k Tsnoyu Petevovi.Mejte se

77hanivi
10. srp 2019

Ahoj holky, prosím má některá zkušenosti s kurzem modeláže nehtů u p. Hubinkové ve Zlíně? Kamarádka u ní dělala kurz a nebyla z toho nějak nadšená. Ani prostředí ve kterém probíhá kurz se ji nelíbil. Moc děkuji za odpovědi.