Labioplastika. Máte zkušenost?

sssiminka
9. únor 2011

Dobrý večer,
chci se zeptat, jestli někdo z uživatelek modrykonik.cz nemá pozitivní zkušenost s operací malých stydkých pysků-labioplastikou v Brně či Praze? Jde mi o reference. Děkuji moc za jakýkoli přínosný příspěvek.

sssiminka
autor
14. únor 2011

Dobrý večer,
chci se zeptat, jestli někdo z uživatelek modrykonik.cz nemá pozitivní zkušenost s operací malých stydkých pysků-labioplastikou v Brně či Praze? Jde mi o reference. Děkuji moc za jakýkoli přínosný příspěvek.

lucien
2. dub 2011

@sssiminka Taky by mě zajímalo. Klinik a lékařů je moc :-/

lucien
2. dub 2011

@sssiminka Přemýšlím o klinice Laurea - jak jsi na tom Ty?

sssiminka
autor
5. dub 2011

@lucien já procházím veškeré soukromé kliniky i lékaře, kteří provádějí labioplastiku. Asi největším favoritem je pro mě MUDr. David Štěpán z Brna a MUDr. Libor Polák, cena se pohybuje od 7000 do 10000,-Kč, ale sama váhám a ještě vybírám.

lucien
5. dub 2011

@sssiminka Ve čtvrtek jdu na konzultaci k Dr. Hýžovi, klinika Berkova 34, Brno. Na netu jsem na něj četla samou chválu, prý je strašně příjemný, ochotný, šikovný, vše vysvětlí,.. Navíc má tu konzultaci zdarma a mám to k nim kousek. Cena s lokálním umrtvením kolem 9.000,-, s celkovou narkózou max 15.000,-. Má i webovky, tak je buď pohledej na netu nebo pošlu do IP.

sssiminka
autor
6. dub 2011

@lucien Tak Ti přeji, ať jsi i Ty další šiřitelka chvály a MUDr. nezklame. A určitě poreferuj, jaký jsi měla z konzultace dojem! Hezký den přeji!

andrea79
6. kvě 2011

Ahoj, ja zrovna dneska na operaci byla - rozhodla jsem se na doporuceni pro Laureu a Dr. Hrbateho... Zatim naprosta spokojenost - personal mily, pan dr. profesional, operace probehla rychle, odesla jsem po svych 🙂 Dulezite pro me bylo, ze se operace dela v lokalni anestezii - celkova mi prisla zbytecne telo zatezujici - a navic nevis, co to s tebou udelas... Ted lezim doma, chladim.. Po operaci jsem se na vysledek hned podivala, zadne otoky, modriny, krev, cista prace 🙂

svoba
2. srp 2011

@andrea79 a někde v Praze máte zkušenost? taky zvažuju

lucien
21. únor 2012

@andrea79 Jaká ta lokální anestezie byla? Nebolelo to, netahalo,..?

2mili2
8. únor 2013

Ahoj, já byla na labioplastice u MUDr. Miroslavy Průchové. Paní doktorku vřele doporučuji. Pracuje sice v Plzni a to je od Prahy co by kamenem dohodil. Koukala jsem teď na její stránky, abych zjistila aktuální cenu - tak labioplastiku dělá za 15 000 korun. Kdybys měla zájem, mrkni i na její stránky http://www.plasticka-chirurgie-pruchova.cz/labi.... Já už bych jinam nešla. Zkušenost opravdu moc dobrá. 🙂 Držím všem pěsti!

mojsha
1. črc 2014

Má prosím někdo zkušenost v Královehradeckém kraji? dopořučte kliniku nebo lékaře díky

pierrott
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pierrott
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkajindriskova
16. dub 2015

Prý jsou dobří v Gynmedicu (http://www.gynmedico.cz/cz/sluzby/rejuvenace-in...). Vlastní zkušenost ale nemám. Někdo jiný ano?

barunakop
4. zář 2015

Ahoj, také jsem byla dosti skeptická s daným problémem. 😒 Asi před 7 měsíci jsem se konečně odhodlala k vyřešení mého nedostatku u MUDr. Michala Otčenáška v Praze. Doporučuji ti ho kontaktovat (http://www.urogynekologie-otcenasek.cz/) - je to fakt odborník a případně má i dobré ceny - labioplastika vyšla na 12000 Kč. 🙂 😉

terizsek21
6. dub 2016

ahoj ja jsem par hodin po operaci a zatim je to hruza, hrozne natelky a strasne krvacim, ale leduji to a doufam ze zitra uz to nebude tolik bolet 🙂

alice999
19. srp 2016

Ahoj, dnes jsem byla na labioplastice v Praze v lokalni anestezii....od puberty jsem trpela strasnym studem za muj rozkrok, prakticky zadny partner me nikdy nevidel nahou mezi nohama za svetla- sex jsem skoro nepraktikovala( pouze tma a v zadnem pripade se nedotykat rukama mezi nohy) .Dnes to mam za sebou damy( mimochodem je mi 29 let😊Takze to rozhodnuti nebylo hned) a zatim mohu jen doporucit!! Na sale jsem byla cca hodinu, injekce na umrtveni neprijemna, ale ne nesnesitelna! Potom uz nic necitite, jen mi bylo na omdleni, ale to bylo predpokladam z nervu a nizkeho tlaku... Cely den lezim, mam lehke prosakovani, po moceni se vzdy sprchnu vodou a hned namazu betadinkou- a zase lehnu-mene to pak krvaci... Vse je dost otekle, hlavne klitoris...citim paleni, trochu rezani, ale nic co se neda vydrzet! Zvladla jsem i cely den bez brufenu- ale v leze... Tak uvidime... Vyfotila jsem se pred a ted mam v planu se fotit kazdy den, abych videla jak se vsechno hoji atd-vubec pro porovnani.kazdopadne zaver po prvnim dnu- i kdyby to zustalo takhle otekle a ja nevim co, ty plandaci usi jsou pryc!!!😊Takze zatim nejvetsi spokojenost! Jdete do toho drzim palce vsem!

kristy31
13. dub 2017

Kamarádka si to nechávala dělat v Praze na plastické chirurgii Aesthevita. Po zákroku byla s výsledkem moc spokojená a nemůže si to vynachválit, předchozí stav byl opravdu špatný, takže pokud nejsi spokojená, tak bych do toho šla 🙂

lenouch23
16. kvě 2017

Mám stejný problém, ale bojím se s tím někomu svěřit :(. Nevíte jaký doktor jí zákrok prováděl ?

peta1003
19. črc 2017

Taky bych chtěla jít...když jsem byla mladší, tak mi to přišlo normální, ale jednou se mi ve sprchách vysmály kamarádky...je to už 13 let, ale od tý doby se strašně stydim...

medikpetr
7. srp 2017

Byl jsem u něj na transplantaci vlasů zákrok mě stál 50tisic sliboval 1000stepu cca 2000-3000vlasu s tím že se povede tak 80procent no povedlo se jestli 80vlasu tak hodně prehanim, kdyby neměl ve smlouvě dodatek že ho nemůžete žalovat tak bych ho nejraději zažaloval naprosto nedoporučuji, pri operaci jsem slyšel jak říká sestřičce co pomáhala čistit odebrané štěpy jak to má dělat tak mi bylo jasné že to dělala poprvé...

thea21
2. lis 2017

Dobrý den všem,

Chci se zeptat, za jak dlouho vám splaskly největší otoky? Mám 4 dny po zákroku a bolest ani krvácení uz naštěstí nemám. Vím, že otok bude splaskavat několik týdnů, ale za jak dlouho byl u vás takový snesitelný? Resp. za jak dlouho se vám už lépe chodilo? Cítím, že mi vadí při chůzi, nemůžu dát nohy pořádně k sobě. Určitě to znáte.

Jinak první den po operaci byl dost bolestivý, ale nyní už je to v pořádku. Snažím se hodně větrat a chladit, aby otok co nejdříve opadl. Vypadá to zajímavě, hraje to všemi barvami 😀

Děkuji.

thea21
6. lis 2017

Ahoj, jsem týden po zákroku a stále si nemohu sednout a chodit můžu jen jako kačer a krátké vzdálenosti. Není tu někdo, kdo by mi mohl poradit?

shadilay
30. lis 2017

@thea21
Obvykle to trvá 6 týdnů, jak se píše zde - http://www.labioplastika-praha.cz/faq/
Jsou tam i odpovědí i na více otázek, zejména ohledně rizik a termínu zákroku