Laserová operace očí. Máte zkušenost?

dasap
5. črc 2007

chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s "opravou" očí laserem, pozitivní i negativní. Přítel si to chce nechat udělat, ale já k tomu nějak moc nemám důvěru.

blanka.k
25. zář 2010

Ahoj, chtěla bych se zeptat těch, co si nechali odstraňovat krátkozrakost (běžné , ustálené dioptrie dioptrie, žádná jiná vada,...), na kterém druhu zákroku byli. Loni v Brně měli dobrou akci, ale už jsem to nestihla, tak chci jít příští rok, co nejdřív to půjde, samozřejmě nabízí několik typů laserů za různé ceny, určitě si nechám poradit hlavně na místě, ale tam zajímalo by mě, jaký druh jste zvolili vy. Konečně jsem se dokopala po asi 6 letech k očnímu, dioptrie mám už 3 roky stabilní, porod taky za sebou, atd., tak není na co čekat, hlava mě prý bolí spíš od toho , že mám na pravém oku 2x větší dioptrie než na druhém. Předem díky za odpověď.

bobulle
25. zář 2010

Ahoj, byla jsem na Lasiku. Je to ale už 6 let zpátky.
🙂

denna7
23. dub 2013

Dobrý den,
minulý týden jsem podstoupila laserovou operaci očí na klinice Duovize NeoLasik HD.S dioptriemi na každém oku -5.50. Asi jako každý jsem před operací hledala informace a diskuze na internetu a každý psal něco jiného. To mě dost odrazovalo, jelikož někdo psal, že po 3 měsících stále nevidí ostře a někdo zase že viděl krásně ještě v ten den operace.Takže to bylo 50 na 50! Ale i tak jsem se odhodlala a šla na tu operaci.Před 3 lety jsem prodělala velký zánět rohovky a tak jsem ani nečekala, že moje rohovka bude tak silná, že mě na operaci pustí, ale vše dobře dopadlo a mohla jsem jít na to. Týden po zákroku mohu jen děkovat a děkovat , za to, jak krásně vidím a jak se mi ulevilo. 5 hodin po zákroku bylo teda hrozných, oči mě pálily a řezaly, nemohla jsem je ani otevřít, takže doporučuji všem jet hnedka domů a nechat si oči zavřené a vyspat se z toho. Po těch 5 hodinách jsem oči otevřela a od té doby vidím krásně, ani na sluníčku mi to nevadí, pracovat na počítači také můžu a opravdu žádné omezení nemám. Takže ti co váhají, jako jsem váhala já, tak to opravdu zkuste a rozhodně i doporučuji Duovizi, je sice dražší ale zas oči máte jen jedny a do toho bych se investovat nebála. Pokud budete mít někdo zájem , mám k dispozici 2 slevové vouchery v hodnotě 2 500kč na laserovou opecaci NeoLasik a Neo Lasik HD s doživotní zárukou. Pokud chcete, pište na denna.stepanova@gmail.com

ssan
27. kvě 2013

Ahoj všichni,
hledám lidičky na Lasik party do Prahy na kliniku Duovize. Když nás bude osm, máme prakticky operaci jednoho oka zadarmo. Jedná se o metodu Neolasik, nebo Neolasik HD. Sleva na jednoho člověka je až 18000,–. A to stojí za to.
Operaci by jsme si představovali někdy na podzim.
Máte-li vážný zájem, piště na jola.voborilova@sez­nam.cz

sarka49
21. led 2014

Ahoj holky. jsem ráda, že jsem narazila na tuto diskuzi. Řadím se do skupiny silně krátkozrakých a přemýšlím o odstranění dioptrií. Doktorka mi řekla, že pro mě bude možná i lepší výměna oční čočky. Máte některá s tímto nějakou zkušenost? Popřípadě jak je to s těmi porody. Do roky bych ráda otěhotněla a nerada bych aby mi to pak ještě uškodilo.. Jak jste to měli vy? Bojím se, že když počkám, pak ty peníze investuji do dítěte a na operaci očí nebudu mít peníze..

viskupova
2. bře 2014

Já taky podstoupila laserovou operací očí a nelituji toho. Měla jsem to bez problému a vše proběhlo rychle. Operaci mi dělali v očním centru Ziris. Byla to moje nejlepší investice. 🙂

vitek2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vitek2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
scajus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renny13
11. zář 2014

Dobrý den, zajímalo by mne, jestli některá maminka podstoupila laserovou operaci očí v období kojení. Jestli je to možné? Mám 15 měsíčního prcka, kterého kojím již jen večer před spaním a někdy v noci pokud se probudí a nyní uvažují o laserové operaci očí. Děkuji za názory a zkušenosti 😉