Láska alebo pretvárka. Stále ho ľúbim

fialka0703
2. únor 2009

☹ mala som priatela viac ako rok kratko na to ako sme sa spoznali som odisla na 2 mesiace na brigadu myslela som ze tym to skoncilo no nie pisal mi kazdy den kolko sms len mohol a ked som sa vratila zacali sme spolu chodit velmi som sa do neho zalubila a on posledne 2 mesiace nasho vztahu bol dost casto chladny ako by ho nieco trapilo a po rozchode som to olutovala ze som s nim nebola aj v tych tazkych situaciach je mozne ze ma stale lubi je to viac ako 2 mesiace co nie sme spolu no ja sa z toho nejako nemozem dostat nejem je mi stale zle a ked som doma tak iba placem ☹

mikalove
2. únor 2009

tak mu zavolaj,možno aj on sa trápi 😉

sasanka78
2. únor 2009

suhlasim s mikalove..

fialka0703
autor
3. únor 2009

no ja som to aj skusala ale on je teraz nejaky mimo tak ja neviem aj keby som mu zavolala neviem co mu mam povedat ☹

fejusa
3. únor 2009

tak jednoducho vytoc cislo 😉 ostatne pojde samo

denduska
3. únor 2009

noo...ja som mala podobny problem...a dumala som co je s nim, co s nim bolo a lutovala som ho.... a nakoniec vysvitlo ze v tom case este ked sme boli spolu, si nasiel inu! sviniar...
ale dufam ze to nebude tvoj pripad 😉

zdenallicka
3. únor 2009

fialka: Zavolej mu a rekni vse, co citis.. Bud to skonci nadobro, nebo se neco stane.... 😉

geminis
3. únor 2009

nebo mu napiš, když to nechceš řešit přes telefon. dopisy se dnes už nenosí, ale já myslím, že je to velká škoda.

kotenko
4. únor 2009

tiez si myslim, ze by si mu mala napisat list. listy su osobne, maju v sebe skrite caro... Ale uprimne, tazko sa radi, ked neviem kvoli comu ste sa rozisli. Viem, ze je to pre teba tazke, ale ako mi hovorim ocino "pre jedno kviti slunce nesviti".... Je toooolko inych muzov, kotri maju o teba zaujem a ty ich odmietas.. skus chodit von a rozptylit sa... z babami si sadnut na kavu... alebo na diskoteku... ale myslim si, ze by ste sa mali porozpravat.. Ja som mala tiez jeden "nevyrozpravany" rozchod a trvalo mi to vyse roka, kym som sa z toho dostala...

fialka0703
autor
4. únor 2009

juuuuuuj sttrasne sa bojim ale asi mu napisem ten list co mi radite aj ked mi asi neodpise ale aj mi to hra do karat lebo robim na poste..........je to zvlastne no listami sa to zacalo ked som bola v cechach na brigade bud mi odpise a naozaj sa vsetko skonci alebo budeme aspon kamarati dost mi to pomahalo aj ked mi vela ludi povedalo ze mozno je to osud a caka na mna niekto kto si ma zasluzi dakujem vam kocky a drzte mi prsty aby to vyslo.......

monika0123
4. únor 2009

aj ja suhlasim s napisanim listu tam mozes napisat vsetko co citis a on si to vsetko precita a nebude ti moct skocit do reci alebo mu napis sms ci si nechce pokecat alebo sa prejist alebo ci nezajdete pizzu.ty vies nejlepsie aky je a co je najlepsie urobit.ak si myslis ze ste sa rozisli kvoli hluposti a stale ho lubis stoji to za to onho zabojovat kym nebude neskoro a preto smelo do toho 🙂

kocurik16
5. únor 2009

súhlasím s tými listami aby ste si všetko vyjasnili.

držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!

mikalove
5. únor 2009

aj ja a potom nam napíš...

monika131
5. únor 2009

Tiež súhlasím s tým listom. Nemáš ním čo pokaziť. Vyjadri svoje city ale úprimne. A keď Ťa ešte stále miluje, tak zareaguje a bude všetko O.K.
Držím Ti palce.

danciacik
5. únor 2009

fialka skús to s tým listom - taký list veľa dokáže ak ho napíšeš úplne úprimne.
Ja som takéto veci riešila sms-kami a tiež pmohlo. 😉

fialka0703
autor
5. únor 2009

noooo tak som mu ten list nakoniec aj poslala a som zvedava ale nedavam tomu ziadnu sancu 😢

babatko88
5. únor 2009

skús veriť, možno to bude znova dobré

fialka0703
autor
5. únor 2009

ani si nevies predstavit ako si zelam aby to bolo dobre...........

3558
5. únor 2009

cakame co na to povie on 😵

fialka0703
autor
7. únor 2009

hm...?list nelist nic sa nezmenilo asi je najlepsie uplne zabudnut ☹ no co zivot je taky musim zit dalej aj ked sa mi samej nejako nechce 😔

fialka0703
autor
7. únor 2009

no tak je to vyriesene ododnes viem ze laska neexistuje ☹ je to iba moj vyplod clovek ktoremu som verila viac ako sebe ma sklamal na plnej ciare uz ma inuuuuu ☹ dakujem vam za

bolulka
7. únor 2009

fialka, nepadaj na dusi.. laska existuje..

monkula
7. únor 2009

fialka...
netráp sa, nestojí za to.... ak Ti ani nebol schopný povedať, že má inú, ke to chrapúň 😝 😝 😝

Laska existuje, len si ju hľadala na nesprávnom mieste 😉

sirinka
7. únor 2009

fialka laska existuje...nezavrhuj ju kvoli omylu 😉 raz som citala...zanevriet na lasku kvoli sklamaniu, je ako ked si blazon necha zotnut hlavu iba kvoli tomu, ze si zle nasadil ciapku...drz sa

maca793
7. únor 2009

skús poslať sms, a ak neodpíše a nezavolá, tak to nemá zmysel ☹

fialka0703
autor
8. únor 2009

no ani vlastne neviem ci ma inu bol to vyplod jeho"super"kamaratky ale v noci som pochopila vela veci aj ked som povedala ze v zivote sa zalubim len jeden jediny krat tak teraz to bolo........sklamala som sa a uz viac krat tak neverim nikomu a je po probleme..........a viem ze vsetko co som urobila bola xyba a nemalo to zmysel od zaciatku o lasku sa neda bojovat ak niekto chce lubit tak lubi a ked nechce tak nelubi........aj ked mi povedalo vela ludi nech to uz neriesim tak som riesila len to co mi povedal ako posledne ked sme sa rozpravali o rozchode a to je ze ma lubi ale nemozeme byt spolu a je tam stale to PREČO ale on to neriesi tak aj ja prestanem a bude pokoj......

astrane
8. únor 2009

Tohle mi jednou jeden řekl taky.Přesně takhle.A pak jsem se dozvěděla,že už má jinou,tedy že se kvůli ní rozešel se mnou:zbabělec-ani nedokázal říct,mám tě sice rád ale zamiloval jsme se do jiné 😠
Za pár měsíců jsem poznala někoho jiného a výsledek je u mé fotky-teda nefotky a v abu 😉

fialka0703
autor
8. únor 2009

preco som si myslela ze je to naozaj laska a ze ma lubi?? ☹

astrane
9. únor 2009

Já si to myslela tenkrát taky...To už tak v životě chodí...
Neboj,všechno zlý je pro něco dobrý,tak teď je řada na to dobrý 🙂

fialka0703
autor
11. únor 2009

astrane...........no a to babo mas s tym co ta oklamal alebo si nasla stastie s niekym inym?

astrane
11. únor 2009

Ježíši s tím ne!Obě děti mám s manželem 🙂 Poznala jsem ho pár měsíců na to.(Už je to skoro 12 let...)A po 4,5 letech známosti jsem otěhotněla a měla Petříka a Za dalších 5 let Staníka.Momentálně rozmýšlíme,kdy si pořídíme třetí 😀
Neboj,ten pravej na tebe už někde určitě taky čeká... 🙂