Láska na dálku

slunicko.
6. srp 2009

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli má někdo skušenost s partnerem na dálku?Našla jsem si partnera já jsem z jížních čech a on se šumavy.Známe se krátce,ale viděly jsme se dvakrát a jinak se známe po skype.Ale když tu byl tak nám bylo dobře.Dá se zvládnout láska na dálku.

ppperla
4. zář 2009

Ahojky, já mám te dpritele o osm let mladšího. dodelava rok školu. já byldím u Opavy on bydlí na Slovensku v Bratislavě . Bly umě mesíc přez prázdniny 🙂
bud ete djezdit kazd eprazdniny to znamena co dva mesice aspon na tyden. takze se nemuzu dockat. po skole chceme spolu bydlet.
Řeknu to ais tak vztah na dálku muze fungovat kdzy clovek vi ze to neni na věky. Rok s ezvládnout dá kdyz clovek vi ze s euvidime aze je doba kd yje skype a webcamera všechnos e dá. Já na skypu i se sluchatkam aspim . usiname spolu i na skypu. coz e nadhera. chcem byt proa dspolu ale zatim to hold nejde dokud nedodela skolu. Jsm epsolu teprve pul roku. já mám temer tri leteho syna.
Já trnu jestli on treba nemuze chodit za holkam anebo neco a on muze trnout uplne stejne , ale zase si rikam. rok je to nejkrasnejsi obdobi vztahu a pak budeme spolu tak proc se tím uzirat.
vztah na dalku muze fungovat pokud dv alidi opravdu chteji. pokud te miluje nebud enikam za nikym chodit a bude se snazit byt co nejvic to pujd es tebou na dráte .

pensadorcallisto
4. zář 2009

Ja a moj manzel sme na dialku fungovali 2 roky, kym sme sa vzali.
Spoznali sme sa v Taliansku a odvtedy sme si telefonovali, pisali, mailovali atd, jasne kamerka...
V takom vztahu je najdolezitejsia dovera, inak to vsetko padne.
Zelam vela sil, viem,z e je to zlozite, ale da sa to.
😀

ppperla
5. zář 2009

pensa:

děkuji moc. kazdej vztah kteremu to takhle vyšlo mi dodá další silu abyhcom vydrzely dál a adál🙂 a jak casto jste s evídavaly,?

silvik
5. zář 2009

Ahojky... taky mám za sebou vztah na dálku ... manžel je ze středních Čech, já ze severní Moravy..... když jsme se poznali, psali jsme si dopisy, smsky, volali si ... a když měl jeden nebo druhý možnost, přijel za protějškem.... když se zadařilo, bylo to každý víkend, když ne, tak co čtrnáct dní.... Ale je pravda, že takto to nefungovalo dlouho, tak moc se nám po sobě stýskalo, že mě za dva měsíce požádal o ruku, 8 měsíců od seznámení jsme se brali a stěhovala jsem se za ním... vím, že to bylo kapku "riziko", začít spolu žít, aniž bychom si to předem vyzkoušeli, ale my byli rádi, že jsme spolu, milovali se, takže jsme se bezproblémově "sžili" a zplodili dvě holčičky... jsme spolu 5,5 roku..... 😵 😵 😵

Můj názor... pokud má v partnerském vztahu k problémům dojít, tak k ním dojde, ať už jde o vztah na dálku nebo "na blízko", ať už spolu předem žijete nebo ne...... 🤐 Nám to "zatím" vychází....... 😵 😵

Nikdy jsem nelitovala, že jsme do toho "praštili" tak brzy.... nejsem si totiž 100 % jistá, že vztahy na dálku mají nějakou dlouhodobou budoucnost (myslím třeba 3 a více let) ..... 😉

ppperla
6. zář 2009

ahojyk tak to je krásnej příběh, tak hodně štěstíčka přeji🙂 .

ja jsem sam azvědavá jak to bude a doufam ze po roce hne djak dodelá školu spoluzacneme taky bydlet. ono celkove je to riziko vsechno, mladej kluk dálka, tak me to samotnou zajima co a jak dopadne.

máš oravdu taky neverim vztahum na dalku co trvaji dele nez rok. uz ted je to sila, protoze se uvidime co dva mesice :-/

henikav1
6. zář 2009

neboj ppperla rok rychlo ubehne, my takto zijeme s manzelom roky na dialku a funguje to. Samozrejme aj vdaka skypu a hlavne vdaka silnej dovere 😉

mimusa9999
6. zář 2009

Ja mam priatela v UK vidime sa raz za 3 mesiace inak spolu komunikujeme cez Skype a funguje to..je to cele o dovere a laske k tomu druhemu ....slniecko: ak ta ma rad a aj ty jeho TAK TO MA VELKY ZMYSEL!! daj vediet ako sa to medzi vami vyvija!! maj sa a DRZIM PALCE!!

tajuliatko
6. zář 2009

ahojte ja mam priatela na studiach v USA.. vidime sa raz za polroka i ked je to malo al efunguje nam to aspon tak..

slunicko.
autor
7. zář 2009

Ahojky tak jsem tu mněla svého miláčka na víkend vše bylo v pohodě přivezl i svoji dcerku,tak si myslím že si i sní budu rozumnět jen ty mí kluci byly divoký a předváděly se,ale když odjížděly tak plakala tak se jí tu snad i líbilo.Dlouho jsem si s miláčkem povídala o tom vztahu na dálku,když jsem se ho ptala jestli by mi ublížil,tak miodpověděl proč bych to dělal,když je mi s tebou tak pěkně a nemá zapotřebí být s něký jiným.Tak snad to bude nadále dobrý?Zase si říkám že když už mně představil dceři tak snad to bude myslet vážně uvidím? 🙂

ppperla
22. pro 2010

@slunicko. ahojky, tak ono je asi i výhoda,že každej už máte své děti 🙂 takže partner bud ei tolerantnější v tomhle.-) ajak to pokračuje,??