Lázně Klimkovice. Co mě tam čeká?

silver2501
8. únor 2009

Ahojky Holky,

jedu do lázní Klimkovic od 18.2.2009 nejedete taky některá? 🙂

Ve dvou se to lépe táhne 🙂

Vubec to tam neznám a jedu poprve, tak ani nevím, co mě tam čeka 🙂

dorra
14. črc 2010

@eva5 tak ho rychle najdi, bo právě nastal jeho čas, a uvidíš, jak se Ti bude hodit! A nemyslím tím zrovna cvičení 😀 .

dorra
3. zář 2010

@eva5 týkráso, gratuluju ke dvojčatům! To lázně zabraly na 200%, je to možný? 😀

dorra
3. zář 2010

A co nové navrátilky?
Já se tam byla asi před měsícem podívat, navštívit pana "primáře" Antonína, kdysi v pravěku mě dvakrát operoval a ještě nedávno netušil, že můžu být i těhotná. Tak jsem mu chtěla udělat radost, že na tehdejší podmínky to udělal dost cool. Snad se mi to podařilo. Jinak Klimky se skoro vůbec nezměnily, potkala jsem i pana "Pyramidu zlatého vodopáda", byla jsem ráda, že jsem na kolonádě zrovna natrefila na paní šperkařku, bo mi byla inspirací. Ale překvapilo mě, že prodává pořád ty stejné šperky, i v barvě, co jsem si pak na pokoji překreslovala, bo taky mírně korálkuju.

b.e.r.u.s.k.a
13. zář 2010

Holky a můžu se zeptat,zda dělají v Klimkovicích proceduru s bahenními tampony nebo tak nějak?

neiry
14. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a Já tam byla na přelomu ledna/února a bahenní tampony nedělali. Jediné, co mi přišlo jakože fakt gynekologické a mohlo mít nějaký přímý vliv, mi připadaly ty koupele v jodové vodě. Jako že to i ten vnitřek nějak vydezinfikovalo.
Každopádně já jsem za 2 týdny po příjezdu z lázní otěhotněla, sice po IVF, ale přece, tak na Klimkovice nedám dopustit 😉

dorra
21. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a ještě tam je výborná elektroléčba a bahenné obklady. Ale tampony nebo výplachy jako ve Františkách tam nejsou. Já nedám dopustit ani na Klimky ani na Františky!

hexelucka
14. led 2011

@neiry ahojky vím že tvůj příspěvek je už starší ale zeptám se tě po kolikátém ivf jsi byla když jsi jela do lázní nakoplo mě to že jsi psala že jsi po lázních hned na to otěhotněla což se snad podaří i mě též pojedu do klimkovic a pak mě čeká 3 ivf díky za info

neiry
14. led 2011

@hexelucka Ahoj 🙂 . Já jsem za sebou vůbec nic neměla, ani IVF ani inseminaci, prostě nic, jen domácí pokusy a hromadu vyšetření, proč to nejde. Když jsem se dostala tady do toho stádia, tak jsem prostě chtěla udělat pro to IVF maximum a říkala jsem si, že kdy jindy bude tělo v lepší formě než po lázních 🙂. A tak jsem si vymohla lázně a hned po nich bylo IVF. Moje první a hned úspěšné. Možná to byla náhoda a třeba by se to povedlo i bez lázní, ale protože to se už nedozvím, tak si myslím, že i lázně měly svůj podíl 🙂 .
Držím moc palce 😉

hexelucka
14. led 2011

ahojky díky ti moc za odpověd....vidíš taky jsem tak měla postupovat no měla jsem začít laparkou pak lázněmi a pak jsem měla jít teprve na ivf...můžu se zeptak kde jsi jej podstoupila a jak dlouho si čekala na lázně no a to jsi tedy šla hned po nich do ivf vid?snad to taky už konečně dobře dopadne měla jsi štěstíčko opravdu ano jsi ta světlá vyjímka komu to vyšlo hned na poprvé a závidím ti🙂

neiry
14. led 2011

@hexelucka IVF mi dělali v Ostravě v Gyncentru, na které tady, mimochodem, všichni jen nadávají, že jen tahají z lidí peníze a nikomu nepomůžou. Tady za to se já teda postavit nemůžu, jak už jsem psala, bylo to napoprvé a stálo mě to jen 13 tisíc, takže já nemůžu říct jediné křivé slovo proti Gyncentru. 🙂
Lázně mi napsali v tom Gyncentru, pojišťovna to schválila během týdne a nástup do lázní jsem měla za měsíc. Celkově jsem teda od podání žádosti na pojišťovnu do odjezdu čekala asi 5-6 týdnů. A to mi to ještě vyšlo přes Vánoce, kdy byly lázně zavřené, tak nebýt těch Vánoc, tak jsem možná měla nástup ještě dříve.

Jojo, v lázních jsem skončila 17.2. a bylo v tom Gyncentru domluvené, že hned, jak po lázních dostanu menses, tak tam přijedu a dostanu léky na stimulaci a celé se to rozjede. No a já menses dostala hned další den, 18.2., tak jsem hned ten den začala brát léky, 1.3. jsem měla odběr vajíček a 3.3. už v sobě zavedené jedno embryjko. 🙂
A v půlce března, měsíc po skončení lázní, už jsem věděla, že jsem těhotná 🙂.

Asi jsem fakt měla více štěstí než rozumu, hlavně když to tady všude čtu, jak holky mají za sebou x-IVF a KETů a pořád nic 😖. Já si zase ale myslím, že to je jak hokej, čím častěji budeš střílet na branku, tím je větší šance, že se konečně trefíš 🙂. Hlavně se to nesmí vzdát, pokud je člověk v nějakém normálním věku a není mu už třeba přes 40. Tam bych si už třeba řekla, že to tak má být a mimi mi není souzené, ale jak koukám, tak jsi mladice (stejně jako já 🙂 ), tak to by bylo, aby nebylo 😉

hexelucka
14. led 2011

@neiry máš pravdu musí se to zkoušet dál a hlavně se jim musí věřit...holky vždy budou chválit to kde jim pomohli a nadávat na to kde jim nepomohli...je to i o psychice jakmyle jim přestaneš věřit je to v háji takže tím že změní centrum vlastně docílí jen toho že získají novou důvěru a tím pádem jim to výjde aspon tak si to já myslím psychika je mocná čarodějka🙂uvidím jak to zvládnu a hned po lázních tradá do dalšího boje tak nějak tajně doufám že tíky té čistce co mi dole udělali to už musí vyjít tak snad to tak bude cítím že to musí vyjít a to je asi nejdůležitější pochybnosti mám jen tehdy když mě někdo začně odrazovat a říkat že mám jít jinam tak najednou se mi vše sevře a jsem v háji a mám strach zda dělám dobře jsi moc hodná a díky za tvou podporu i názor do lázní se moc těším tak snad to tam bude tak fajn jak mi říkáš ty i moje kolegynka pak ti dám vědět🙂

1miska
10. zář 2012

holky, zkusim obnovit tema - nechystate se nektera do klimkovic?

pajushe
5. čer 2013

V lázních jsem byla asi před čtyřmi lety, hned po příjezdu jsem poznala, že s tím místem není něco v pořádku, zvlášť s dětskou částí lázní. I ostatní si stěžovali na noční můry a špatný pocit. Dokonce jsem tam byla i svědkem toho, jak se samovolně pohyboval stůl v jedné ze školních tříd. Nedávno jsem se dozvěděla, že právě v této části lázní mělo v nedávných letech dojít k sebevraždě. Víte o tom někdo něco víc nebo popřípadě mátě někdo podobné zkušenosti jako já?

lenca1212
27. bře 2016

ahojky Holky ..nevím zda jet do Klimkovic a nebo do Františkových ,,nikde jsem se nedočetla o Klimkovicích co je tam za procedury na neplodnost ..poraďte holky
díky

kokos111
1. dub 2016

Ahoj slečny, chtěla jsem se zeptat jestli někdo nepojede příští měsíc do Klimkovic.

janulienkav83
14. pro 2016

Ahoj holy jede,nektera,zze vas pristi rok v breznu so klimkovic?

ivulkaaaaa
24. led 2017

Ahoj holky, taky by mě zajímalo, jak to je v klimkovicích s neplodnosti a hlavně, když má někdo endometriozu, zdali se dělají ty bahenní procedury. Ve františkách se např. u této nemoci slatinné tampony a zábaly nedělají, aby se endoška nerozšířila. Tak nevím jak je to v klimkovicích, je tam jiná přírodní léčivá voda. Nevíte někdo jak to je? Mám mít lázně, tak uvažuju, zda jet do františek nebo do Klimkovic. Děkuji.

biedronca
30. kvě 2019

Obnovuji téma:
mám schvalné lázně,ale kdyz jsem tam volala řekli,že prost týden před nástupem mi zavolají,že mam nastup.
Jsem pracujícíc, za mě takhle ze dne na den nemá kdo pracovat.... odhlásit si pacienty, volat jim,at nechodí.
Jak to probíhalo u vas?