Lázně Klimkovice. Máte zkušenost?

fajn
12. únor 2010

ahoj,máte někdo zkušenosti z lázní klimkovice? Jedu tam s dcerou asi v půlce března děkuju

mery.luu
12. únor 2010

Ahojky,
já byla v Klimkovicích 2x jako náctiletá a moc se mi tam líbilo. Lázně leží až nakonci vesnice mezi lesy. Jen jediná negativní vzpomínka se mi uchovala na tamní vařené = nesolené brambory 😝 Ale od té doby už uběhlo řadu let, tak i jídelníček je tam určitě chutnější a pestřejší 😉 V té době se tam natáčel pořad ČT Neváhej a toč! tak jsme tam povinně dělali diváky a nuceně se smáli každému "vtípku" Eduada Hrubeše 🙄 😝 Tak vám přeji příjemný pobyt 🙂 😵

fajn
autor
13. únor 2010

děkuju moc

andtka
14. únor 2010

Já byla v lázních Klimkovice po operaci sl. střeva a super.
Procedury, sestřičky, ubytování, strava, prostředí super. A taky jsme tam byli bezvadná parta holek. Fakt kvělé 4 týdny. Strašně ráda na to vzpomínám. 🙂

hexelucka
14. led 2011

holky halo halo najde se některá co se chystá do Klimkovic?

mima2011
14. led 2011

Ahoj,
já byla v Klimkovicích v loni březen/duben a bylo to naprosto super. Nemělo to chybu. Sestřičky vstřícné, ubytování i prostředí pěkné a strava pestrá a moc moc dobrá a to já jsem docela náročný člověk. Tak jako andtka strašně ráda na Klimkovice vzpomínám a můžu jen doporučit

1miska
12. zář 2012

holky, zkusim obnovit tema, nechystate se ted nektera do klimkovic?

someli
13. únor 2014

Chystáte se některá letos do Klimkovic???

keba
14. únor 2014

@someli ...ahojky..my se tam sice nechystáme ale byla jsem tam s dcerkou loni...měla 4 roky,byli jsme tam 4 týdny a také jsme si nemohli stěžovat,pokoj jsme měli společný ještě s jednou maminkou a holčičkou,záchod a sprchový kout ,lednice za poplatek televice+internet.Byli jsme tam v lispopadu takže vyžití venku už nic moc...ale děti měli divadlo,mikulášskou....o víkendu kdy nebyli procedůry jsme si zajeli do ZOO doOV nebo do města..takže nám to v celku uteklo...co se týče jídla tak žádná sláva,spíše klasická jídelní strava,ale sníst se to dalo..a kupovali jsme si i na co máme chut...tak asi tak......

someli
16. únor 2014

@keba
děkuju za odpověď..takže je tam nějaký obchůdek kde si můžu koupit něco na mlsání? 🙂
a co denní tisk??

keba
16. únor 2014

@someli Ano ,přímo na hlavní budově(kde jsou ubytování dospělý) je obchod s tiskovinama,obchod s potravinama,cukrárna,v prvním patře restaurace......večer tam hraje hudba k tanci i poslechu(spíše ale pro starší)Je tam teda o něco dráže,ale jezdí co chvíli dolů do Klimkovic autobus - linka,kde je možnost nákupů,,,,,,,,,,

someli
17. únor 2014

Tak pokud nebudou chtít přehnané peníze za něco na zub tak v pohodě..
a nebo jak píšeš přinejhorším si sjedu busem do Klimkovic..
a nebo zaměstnám mého drahého 😀 aby dovezl nějakou dobrotu

biedronca
30. kvě 2019

Obnovuji téma:
mám schvalné lázně,ale kdyz jsem tam volala řekli,že prost týden před nástupem mi zavolají,že mam nastup.
Jsem pracujícíc, za mě takhle ze dne na den nemá kdo pracovat.... odhlásit si pacienty, volat jim,at nechodí.
Jak to probíhalo u vas?