Lázně Košumberk X Klimkovice při hypotonii? Poraďte

kalo
20. čer 2010

Dobrý den! Ráda bych znala Vaše názory a zkušenosti s lázněmi Košumberk a Klimkovice. Dostali jsme na výběr z těchto dvou...(dcera 3 roky). Vím, že Jánské lázně jsou na pohybové problémy nejlepší, ale na ty se prý čeká až rok, tak abychom jeli ještě letos, můžeme do těchto. Děkuji za vaše příspěvky.

simlenka
20. čer 2010

já osobní zkušenost nemám, ale mamka s bráškou jezdila x let do Košumberka a byla hrozně spokojená, brácha tam pak jezdil i sám, ale teď už dobrý 4 roky nebyl, takže jaká tam je úroveň teď, to nedokážu říct.

kalo
autor
20. čer 2010

@simlenka děkuju za odpověď. Já koukala pouze na stránky a ten Košumberk je určitě hezčí prostředí. Já zase koukala jen na stránky a prý je to spíše léčebna než lázně...Tak nevím...Ale lázeňské procedůry tam bráška měl taky, ne??

simlenka
20. čer 2010

to měl, já se přiznám, že tomu tolik nerozumím, ale vím, že chodil na různá cvičení do bazénu, na koně, pak na nějaký "magnety" atd... - přeptám se podrobněji mamky a dám vědět 😉 a prostředí je tam fakt krásný, pokud se tam pojede autem, tak i okolí je super na různý výlety 😉

kalo
autor
22. čer 2010

Kdyby ještě někdo napsal zkušenost, budu ráda 🙂 😉