Lázně Kynžvart. Jak to tam chodí?

motol
9. led 2010

Ahoj,ráda bych se zeptala,zda ste někdo nebyl v těchto Lázních,jedu tam s 2letým synem,který má astma,tak bych ráda věděla jak to tam chodí,jaká je strava,pokoje atd... děkuji 🙂

kikimaruska
9. srp 2017

@vwild na termin rijen/ listopad i teple obleceni. Kolem 10.10 neni vyjimkou snezeni a teploty minus v noci a rano. 😉. Naopak odpoledne muze byt i pekne, ale celkove je tam dost vlhko a hodne prsi. Urcite detem holinky a nepromokave obleceni ( ja beru vzdy vse dvoje a maji jak gumove kalhoty, tak bundy, aby mohli kluci litat v lese, na zahrade, na pisku...- kdyz hodne prsi, je to vse promocene, kaluze...).

vwild
15. srp 2017

Holky, moc děkuji 🙂 A jak je to tam s hlídáním dětí? Je tam nějaká možnost jako např. dětského koutku, kde dítě třeba hodinku - dvě pohlídají?

losova.n
15. srp 2017

@vwild Akorát tu se synem jsem a nic takového tu není.

vwild
15. srp 2017

@losova.n To je škoda, zrovna to bych tam očekávala. Jsem zvyklá mít občas čas pro sebe, jít si zaběhat apod. A co nějaké výlety či program? Máte?

kikimaruska
15. srp 2017

@vwild bohužel není. Před lety byla možnost při předem objednání v Šárce asi za 85 Kč na hodinu, ale už od loňska to nebylo. Já třeba jela občas do Mariánských Lázní něco pokoupit sobě i maminkam a detem a ony mi pohlidaly tu hoďku dvě kluky...Různé jsme se dohodly vždycky, ale na 99 % tam hlídání není. Je to náročnější třeba pro maminky se dvěma malými dětmi bez střídání a bez návštěv....Ale vše se dá. Já jezdím pokaždé sama. Programy jsou vyvěšené na nástěnce LD a každý týden se odpoledne něco deje- tvořivé dílny, zumba,divadlo, výlet,soutěže...Vše se absolvuje s dětmi a je nepovinné. Něco zdarma, něco se priplácí- třeba pískování. Kdo má auto, je to plus. My byli pořád na Kladské a v okolí, na víkend jsme jeli i dál. Jinak moji kluci denně na zahradě na písku, v lese si stavěli domečky atp.

losova.n
17. srp 2017

Program tu je. Já jsem tu sama (26 tt) a syn 2,5 roku) a většinou to je tedy pro starší děti. Zrovna včera bylo to pískování, tak to ho chvilku bavilo. Ale teda režim tu maminky moc nedodržují, není tu chvilku klid, děti i maminky furt mlátí dveřmi, syn dnes 4x přes oběd vzbuzen s brekem, co to je za rány. Děti lítají a dusají po chodbě a za zdí máme schody a to je super děs, naproti hned ošetřovnu a tam se taky furt někdo courá a sestry třískají dveřmi tak, že už jsem dnes vyběhla a po sestře vyjela, ať se naučí používat kliku a klíč. Už jsme oba totálně nevyspalí a vycukaní.

kikimaruska
18. srp 2017

Ano, programy jsou spis az pro vetsi deti. Loni sem s 3 letym byla jen na piskovani, detskem dni, karnevalu a turistickych vychazkach. Zumba, dicadlo, pohadky- to mi nevydrzi sedet a koukat, tak chodil jen starsi s jinyma maminkama a kamaradama ( vzajembe jsme si pohlidaly). O tom rezimu- vse je o maminkach take, vim, ze treba LD Orlik, Zaboj, Vysluni...tam kde nejsou dopkatky za pokoje a sejdou se maminky z tuznych vrstev, byva to problematictejsi ( stezuji si i sestry na Balneu kolikrat). Ja treba v Trianonu nikdy takove problemy neresila, sesterna je uplne dole u jidelny...jen po svacine a pred nektere deti olravdu delaly binec- ty vetsi, co nespi, ale sestry si vzdy zjednaly poradek. A papirove steny bohuzel- kdyz breci v noci mensi ditko, je to slyset na cele patro, ale i tak v noci se dba, aby nikdo nikam nechodil po chodbe, kdyz je treba- volat sestru tel.a ona prijde, donese co je treba- opet beru LD s vlastnim soc.zarizenim, je hasne, ze LD bez nej myze byt problem s tim nocnim korzovanim na wc...

kikimaruska
18. srp 2017

Ooj, omlouvám se za překlepy, píšu z mobilu a koukám, že tu již není možnost editace...😝

lucinka0803
11. zář 2017

Ahojky maminky,chtela bych se zeptat zda jste nektera byla v laznich Kynzvart a jak jste byli spokojene?Jedu ted poprve s 5letem synem.Mame nastup uz ted 13.9. nejede nejaka maminka take v tuhle dobu😉 Moc děkuji

paulastefi
11. zář 2017

@lucinka0803 ahojky..my byli taky poprve letos v cervnu..a za me I za malickou velika spokojenost.moc se nam libilo..byli jsme ubytovani v tom nejvyssim dome.v Trianonu.sice jsme porad slapali nahoru ale paradicka

glimmer
11. zář 2017

@lucinka0803 manžel byl s dětmi na přelomu února x března a maximální spokojenost ... dceři 6 let a synkovi 4 roky ... docela hodně aktivit pro děti, nejvíc se jim líbilo pískování a bazén 🙂 kam chodili skoro denně ... pěkný výlet je na Kladskou po té naučné stezce a i do okolních lesů ... do města krok a skok 🙂 příští rok chceme jet znovu ... bydleli jsme na Libuši, náš pokoj a ještě jeden měl společnou sprchu a WC, ale v poho. Na pračku byl občas nával, ale to bylo i počasím, kdy bylo bláto a tak ...

vwild
2. říj 2017

@lucinka0803 Ahoj, napsala jsem Ti sz ;)

marinkama
21. led 2018

Ahoj březn/duben vyrážíme se syny (2,5 a 5 let) do lázní.... Nachystate se také, někdo? 😉

glimmer
Autor odpověď smazal
Zobraz
chlubnovka
12. bře 2018

Holky, není mezi vámi někdo, kdo má rezervaci na květen pokoj s příslušenstvím a vyměnil by ho za srpen? Já mám rezervaci na srpen, ale více by se nám to hodilo v květnu..
Případně přenechám rezervaci na LD Trianon v srpnu, pokud se nikdo nenajde..

glimmer
20. dub 2018

Holky, jedete některá v termínu 11.5.-8.6.2018 - manžel bude s Aničkou (7let) a Vítkem (5let) bydlet na Libuši ...

bacilkoval
15. led 2020

Ahoj všem, absolvovala jsem lázně se synem v září 2019. Ubytovaní jsme byli na domě Orlík. Dům je nově zrekonstruovaný. Měla jsem pokoj s vlastní koupelnou, který jsem si připlácela. Dům je dobře situovaný, akorát nemá své vlastní dětské hřiště, jako mají ostatní domy, nicméně je možné využívat i ostatních domů, takže nám to nevadilo 🙂. Jako kladné určitě hodnotím kulturní vyžití pro děti ( divadelní představení, různé výlety atd.) Velkým negativem pro nás byla krádež kol na našem automobilu. Do lázní jsem přijela autem a přestože se přímo před domem nachází i parkovací místa, tak jsem byla upozorněna přímo personálem ať si automobil přeparkuji na centrální parkoviště, že přímo před domem ani na ulici poblíž domu se parkovat nemůže. Centrální parkoviště je cca 100m od lázeňského domu Orlík. S autem jsme občas vyjeli na výlet, ale každý den jsem se k automobilu bohužel nedostala, takže nedokáži říci, kdy se stalo, že nám z automobilu byly ukradeny kola. Nedokáže mi to říci ani nikdo další, protože, jak jsem potom zjistila nikdo z personálu parkoviště nekontroluje a ani zde není žádná kamera, ačkoliv jinde v areálu se kamery nacházejí. Takže nevím, jak dlouho tam naše auto na ,,špalkách" stálo. Ale můžu upřímně říci, že není moc příjemné, když člověk dojde k autu a ono stojí na čtyřech vachrlatých špalíčkách. Zavolala jsem policii a se situací obeznámila i vedení lázní. To mi alespoň poslalo nějaké pány z údržby, aby automobil více vypodložili. Ekonomický náměstek lázní mi sice oznámil, že událost oznámí jejich pojišťovně, ale že nám nejspíš nic nezaplatí (bohužel mi pojistku na krádež kol nemáme). Zajímalo mne, jak je možné, že parkoviště není nijak hlídané a proč tam nesvítí alespoň lampa a není tam kamera. Na to mi bylo řečeno, že můžeme být rádi, že tam můžeme parkovat, že na úkor dětského hřiště, tam udělali parkoviště a že si můžu případně parkovat, kdekoliv mimo areál lázní, jestli se mi jejich parkoviště nelíbí. Ptala jsem se ho tedy ještě proč nás na to neupozorní, že je parkoviště nehlídané. Pan ekonomický náměstek mi nepříjemně oznámil, že zapomněl, že rodiče musí na vše upozorňovat. A že do budoucna s tím něco udělají. Pojišťovna nám samozřejmě nic nezaplatila a v lázních nám řekli, že jsme podepsali ubytovací řád, kde se píše, že lázně neručí za škodu na automobilu. Tudíž ani oni nám nic nedají (poptávali jsme po nich polovinu na koupi nových kol). Když se mi pak o víkendu stalo, že jsem potřebovala na pohotovost, tak mi personál oznámil ať poprosím někoho z ostatních rodičů, kdo by mne odvezl, počkal tam se mnou a zase mne přivezl a nebo ať si zavolám záchranku, že je víkend a že v lázních není nikdo, kdo by mne tam odvezl. :zed: Takže maminky kontrolujte svá auta raději každý den 🙂

malaskareda
5. zář 2022

Ahojky, jedu s dcerou(5let) poprvé do Trianonu 7.10.2022. Jak to tam vypadá teď? Nástup máme v pátek, co je zvláštní, když víkend je klidový režim, bez procedur. Dáváte děti do lázeňské školky? Jaký je režim dne? 4 týdny se opakuje stejný program? Co nezapomenout sebou? Děkuji ;)