Lázně Kynžvart. Jak to tam chodí?

motol
9. led 2010

Ahoj,ráda bych se zeptala,zda ste někdo nebyl v těchto Lázních,jedu tam s 2letým synem,který má astma,tak bych ráda věděla jak to tam chodí,jaká je strava,pokoje atd... děkuji 🙂

schellongova
12. zář 2016

Ahoj my se vratily z lazni ve stredu. Pocasi super,parta taky. Jidlo nic moc a uklid taky zadna slava. Ubytovani jsme byly na Libusi vsude kousek,balneo a bazen fajn. Kluk se celkem otuzil ale musim eict ze jednou stacilo. Na me to bylo dlouhe a to tam byl manzel jako host 10 dni a vozil nas na vylety. Ja neridim takze vyziti male.

kikimaruska
17. zář 2016

@schellongova jj, s tím musím souhlasit, bez auta je to dlouuhé. Ani na Kladskou se bez auta nedostanete a to je tam opravdu nádherně. My jsme stále venku, hodně pěšky, ale třeba do Mariánek, Kladská nebo jiné pěkné výlety v okolí se bez auta téměř nedají. A bohužel souhlasím, jsem tu po třetí a s jídlem se dost zhoršili...roky před tím byla i jídla č.1 fakt dobrá a chutná, ted je to katastrofa i u dvojek....jen pomazánky jsou stále skvělé, jinak zatím nic moc....uvidíme. Příští rok sem už staršímu zajistila pobyt pro samotné děti, s těma prckama se moc nevyžije a jen mučí bráchu, i ty postýlky už jsou mu malé..., jsem ráda, že si tu zvykl a v pohodě pojede sám. S mladším razím příští rok zase v září 2017 🙂. Vzduch je tu opravdu nádherný a hlavně ted, když leje a leje....ten parný týden bych klidně oželela 😝 😅 ,

kikimaruska
17. zář 2016

@glimmer Aktuálně jsme tady...víte jaký LD?

schellongova
18. zář 2016

@kikimaruska maminky co tam byly s nami rikaly ze jidlo fakt horsi. Ema zila jen na mliku a rohlikach. Je masova a dva kousky masa v omacce nic moc. A co uklid? Trianon ma treba lepsi uklizecky 🙂 nas zachranil manzel ze tam byl 10 dni jinak by jsme se nikam nedostaly. Ale meli jsme super particku maminek taky bez aut takze cukrarna,vinko to jistilo 🙂

kikimaruska
20. zář 2016

Uklid dobry , letos se da dokonce vyzadat i o vikendu, coz nebyvalo. To loni to bylo s uklidem horsi bych rekla, letos spokojenost. Denne se vytira, myje koupelna, sprchac i wc, i utira prach...loni to bylo horsi s tim prachem prave. Jsou nove deky na postele, na tech fleesovych se silene chytal bordel a nesel dolu, ty plysove deky- prehozy jsou lepsi. Je tu videt jazdy rok kousek vpred, jak je to vse takove starsi. Letos treba ocenuji konecne policku ve sprchaci, ze nemusime mit oblozene rohy v nem a vse mokre, kdyz se sprchujeme😀.

paulastefi
5. říj 2016

Dobry den maminky.chci se zeptat..jel nekdo do lazni Kynzvart s ditetem co bylo po operaci moc.ustroji? Mala ma 2 rocky..a je pul roku po operaci.a dr nas chce poslat v pristim roce .chtela bych tak na jare...a jsme zdaleka az z Ostravy.vubec nemam predstavu jak to tam chodi atd

schellongova
5. říj 2016

@paulastefi Ahoj s nami byla maminka po operaci ledvin kluk dva roky. Mel jine procedury. Magnety,baheni zabal,suchy koupele. Byly spokojeny.

kikimaruska
6. říj 2016

@schellongova
@paulastefi s námi tu nyní byla taky maminka se 4 letým skoro. Klučík má vrozené ledviny atypicky uložené v přední břišní části, měl procedury jak píše maminka výše, neměl tedy saunu a bazén směl až podle výsledků Nefrotestů...Plus měl i klasickou masáž, RHB cvičení, hubarrdův tank (výřivku).

petula2912
25. říj 2016

@uzenina Ahojky, my jedem se synem (4 roky) od 8. listopadu do LD Trianon 🙂

polli55
2. lis 2016

Ahojky, také jedeme s dcerkou (4 roky) 8.listopadu do LD Trianon 🙂 Celou dobu jsem se moc těšila, ale s blížícím se datem odjezdu, se mi nechce z baráčku. Hlavně jsem se těšila, jak budeme mít uvařeno, ale po čtení diskuse, začínám balit hlavně jídlo ☹ . Poradí mi někdo, co si vzít užitečného- třeba rychlovarku, ještě jednu deku............, kolo pro malou, ale to by mi asi mohla přimrznout.
Předem děkuji za nápady Šárka.

petula2912
2. lis 2016

@polli55 Jee,tak to se urcite potkame,odkud jste?Ja mam uplne stejny stavy jako vy,nervozita stoupa a teseni se nejak vic a vic klesa.Mam hlavu v pejru z toho baleni,kdyz uz si myslim,ze seznam mam komplet,vzdycky me napadne dalsi vec co nutne potrebujem s sebou.Jinak kolo neberem,nejspis jen odrazedlo,ale.myslim,ze to tam spis bude uz na sanky😊Hlavni je teple obleceni pro oba.Beru si i takovy prenosny susak na pradlo na topeni.

schellongova
3. lis 2016

@polli55 ahoj konev ani neni treba v jidelne stacilo. Deku na vic bych klidne vzala detem jsem brala. Polstarek pod hlavu maji tam jen velke a nic moc.Susak na topeni jsem mela a uzila ho i na rucniky dosusit a to jsme byly v lete. Klidne pribalte i rucnik ty jejich dost pamatuji do bazenu jsem nosila svoje. Dost kolicku,krabicek na maslicka a penez. Coop dost drahy ale kdyz je hlad... Deti touzily treba po parku nebo tak. Jidlo nebylo nic moc ale treba se zlepsili davali dost ovoce ale nevim jak ted v zime. Hromadu tepleho obleceni. Mela jsem i štávu pro deti,dostatek kafe,oplatek. Nuz,svoji lzicku a hrnek nic se nesmi vynaset tak jsem po o varila kafe na pokoj do sveho. A caj vari tam jen ovocny a nic moc tak jsem k snidani delala svuj. Mliko bylo k dispozici,pecivo taky. Deti na lazne furt vzpominaj sesla se bez a parta a meli jsme bajo pocasi ale tesila jsem se dom neskutecne mesic je dlouho. Kdyby Vas neco napadlo ptejte se. My teda bydleli na Libusi ale ten nadstandart je stejny.

kikimaruska
4. lis 2016

@polli55 Ahoj, takze ja at jedu kamkoliv, beru sobe i detem deku a maly polstarek. Rychlovarka netreba. Stava je neustale v jidelne k dispozici stejne jako mleko. Driv jsem vozila grbicky atp., nyni uz jen pro sebe a nadobi sem si obcas vypujcila bez problemu- na Trianonu s tim nikdy probkem nebyl. Uzeniny opravdu temer bejsou, tedy urcite ne pro deti. Pokud mas auto, cokoliv sezebes v Mariankach....vozila sem nakupy i nepojizdnym maminkam, ten Coop je opravdu drahy, plus jedna vecerka... Rucniky uz nevozim, v Tr.maji nove pekne hunate bile a hnede...a kdykoliv lze vymenit za ciste. My jedem vzdy, jako kdyz se stehujeme, takze cim min zbytecnosti, tim lepe. Susak sem nikdy nevezla, ale nektere maminy ho maji. Pro deti vzdy beru kakao a jejich ochucene lupinky, co maji rady- davaji jen corn flaces. Malemu pak piskoty a presnidavky, ale to z duvodu, ze mi temer neji ovoce. Vse kupuju az v Mariankach po prijezdu....😉

kikimaruska
4. lis 2016

@polli55 Ahoj, takze ja at jedu kamkoliv, beru sobe i detem deku a maly polstarek. Rychlovarka netreba. Stava je neustale v jidelne k dispozici stejne jako mleko. Driv jsem vozila hrnicky atp., nyni uz jen pro sebe a nadobi sem si obcas vypujcila bez problemu- na Trianonu s tim nikdy problem nebyl. Uzeniny opravdu temer nejsou, tedy urcite ne pro deti. Pokud mas auto, cokoliv sezenes v Mariankach....vozila sem nakupy i nepojizdnym maminkam, ten Coop je opravdu drahy, plus jedna vecerka... Rucniky uz nevozim, v Tr.maji nove pekne hunate bile a hnede...a kdykoliv lze vymenit za ciste. My jedem vzdy, jako kdyz se stehujeme, takze cim min zbytecnosti, tim lepe. Susak sem nikdy nevezla, ale nektere maminy ho maji. Pro deti vzdy beru kakao a jejich ochucene lupinky, co maji rady- davaji jen corn flaces. Malemu pak piskoty a presnidavky, ale to z duvodu, ze mi temer neji ovoce. Vse kupuju az v Mariankach po prijezdu....😉

kikimaruska
4. lis 2016

Pro predstavu- jidelna Trianon

polli55
5. lis 2016

Ahojky,
tak nevím jak poděkovat, ale ty dvě noci před odjezdem budu už lépe spát. Myslela jsem, že budeme chodit na jídlo někam dál, tohle bude fajn. Sušák už jsem koupila a dokoupila i zimní oblečení. No, musím opravdu moc poděkovat, za fotečky- potěšily. Podle toho jak píšete, tak to nebude tak hrozné. Ještě bych se chtěla zeptat, zda na všech procedurách budu s malou a poslední otázka jak je to s internetem. Opět 🙂 předem děkuji za odpovědi.

kikimaruska
7. lis 2016

@polli55 pokud chceš, dej si mě do přátel a mám zde celé album z lázní...jen tam chybí poslední rok, ale doplním 🙂 😉

klanova2
13. led 2017
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, co se týče lázeňských pobytů, nemohu si vynachválit Mariánské Lázně. Tyto pobyty kupuji na http://pobytyvcesku.cz/lazenske-pobyty/marianske-lazne kde jsou neustále nové a akční nabídky za skvělou cenu. Všem doporučuji.

kikimaruska
13. led 2017

Mariánské lázně ale nejsou zařazeny jako lázně specializující se na dýchycí problémy a léčbu dětí. Navíc pokud komplexní léčbu schválí pojištovna, je možno využít ubytování kat.B, které je plně hrazeno pojištovnou-není třeba nic doplácet, kdomě "vzdušného" pro doprovod. Zde řešíme léčbu v délce 28 dní hrazenou pojištovnou, ne víkendové a týdenní welnes pobyty pro dospělé....???

marinkama
16. led 2017

Ahoj holky, dneska jsme zažádali o lázně 🙂 a mám z toho rozpačité pocity... ale když to tady čtu tak to snad nebude zas tak hrozné 😀 ☹ nechystá se také někdo?

glimmer
16. led 2017

holky manžel s dětmi jede do Kynžvartu v únoru ... jedou na 4 týdny ... tak jsem zvědavá jak se jim tam bude líbit ...

glimmer
17. led 2017

Holky, tak manžel s dětmi nastupuje do lázní 14.2.2017 - 14.3.2017 - budou bydlet v domě Libuše ...

miranda77
13. únor 2017

@glimmer také nastupujeme zítra a také na Libuši :D ...

miranda77
14. únor 2017

@glimmer :D tak mame s manželem a detmi spolecnou koupelnu. tak tyhle zivotni nahody miluju!!!!!

glimmer
15. únor 2017

takže jsi na pokoji číslo 3 ... hned dole? tak to je super 🙂

miranda77
16. únor 2017

@glimmer jo, jo 3b ... 🙂 Kluci už si okukovali autička.

glimmer
16. únor 2017

@miranda77 jj, říkam manžel ..

paulastefi
20. únor 2017

Zdravim maminky..chci de zeptat.jede nekdo v cervnu 9.6 do Trianonu?a muzu se zeptat..na info.co tam byli..jak to tam chodi atd..dekuji moooc.

marinkama
26. únor 2017

Ahojky, nastupujeme 14.3 nejede ještě někdo? Holky jak je to například s dětskou postýlkou?

miranda77
27. únor 2017

na Libuši jsou dětské postele v každém pokoji ....