Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
12. bře 2011

@jika10 jooooooj zumbu by som aj ja brala,ale nemám ským a ani možnosť lebo to je v blave a cd som videla v TV sa stojí probližne 50€ takže asi nič 😒

veronicka33
12. bře 2011

@nathali neboj mysleli sme aj na teba a nechali sme ti trošku 😀

nathali
12. bře 2011

@veronicka33 jooj vy ste zlatiicka ked aj na mna myslite 🙂 dakujeem 🙂
@lifinka dakujeeem za bacilky 🙂

kamillka100
12. bře 2011

baby 4 dni dozadu som si spomenula, ze som si merala BT stale o takom istom case, zmerala som si a mala som 36,5 a zaspala som tak tvrdo, ze som na to zabudla a opat som meralal a mala som 36,6, tak som zapisala tu vyssiu , lebo v tedy som vstavala z postele, ktora plati ta prva alebo ta druha, prosim povedzt mi,ze ta prva, lebo skusila som ju dat do grafu a konecne mi ovulku ukazalo 😀 😀 😀 , no uvidime aka bude zajtra 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

veronicka33
12. bře 2011

@kamillka100 no niekde som tu čítala,alebo na inej stránke už neviem dávnejšie že platí vždy tá prvá čo napíšeš 😀

kamillka100
12. bře 2011

@veronicka33 to vazne????? no uvidime, ale to je jedno kedy mi ju ukaze, vsak len aby sa podarilo 😀

veronicka33
12. bře 2011

@kamillka100 tak držím silno päste nech sa to podarý a bude konečne 😲 😉

jessika
12. bře 2011

Ahoj holky. Prosím o vymazání z tabulky. Bohužel jsem včera musela ne revizi dělohy - o našeho broučka jsme přišli. Teď se přes to snažíme dostat, ale jde to těžko. Držte nám prosím place, ať to co nejdřív přebolí ☹

kamillka100
12. bře 2011

@jessika joj, to mi je strasne luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , ten svet nie je vobec spravodlivy, drzte sa, klobuk dole, si silna zena a zvladnes to, DRZIM PALCEKY 😉 😉 😉

kamillka100
12. bře 2011

@veronicka33 aj tebe moja, kazdej jednej to velmi prajem, viem co vsetky prezivame a velmi tuzime byt maminami, budeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uvidis 😉 😉 😉 😉 😉

veronicka33
12. bře 2011

@kamillka100 no ja už som ale už mám pubertiačku 12ročnú 😀 a chcela by som znovu také malinké klbko šťastíčka 😀 vtedy som mala 22r a nebrala som to tehotenstvo tak vážne ale teraz je to iné strašne po tom túži a vidíš už 16mesiacov a stále nič 😒

lifinka
12. bře 2011

@kamillka100 jasně první! tak vidíš, ovulka byla i bez clostíka, gratulka!

lifinka
12. bře 2011

@jessika uff, tak to je strašné, prosím buď moc statečná a držte se, brzy a´t se zadaří a vše bude ok. ach jo, ta příroda je někdy krutá....je mi to moc líto.........................

nathali
12. bře 2011

Tabulka 12.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m.....61DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......45DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......45DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......41DC..(PC45dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r..........35DC...(PC40dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......32DC...(PC27dní)
loretana.........26r.......snž......15m.....27DC...(PC46dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........26DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........25DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........24DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........24DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................23DC...(PC28dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r..........23DC...(PC28dní)
kamillka100...25r....snž......................21DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........20DC...(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......15DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m..........12DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......5DC...(PC28dní)
lienkapp.............r......snž.......7m..........3DC...(PC38dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........2DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž.......................1DC...(PC32dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf

Tehulky:
lifinka..............30r.....12tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......11tt..........(snž..3r)

nathali
12. bře 2011

@jessika ahojky zlaticko citala som ze sa nieco deje ale myslela som ze to neni nic vazne ze to budete v poriadku strasne ma to mrziii ☹ drz sa

@kamillka100 ja by som tam nechala tu vyssie telotu a vidis ja som ti vravela ze ovulka pride 🙂

jika10
12. bře 2011

@jessika Jejda, to je mi lito, co se stalo. Ani nejvetsimu nepriteli bych tohle neprala. Drz se

zuzka1.
12. bře 2011

@nathali ty planujes kedy testnut?nejake priznaky?

kamillka100
12. bře 2011

@nathali ahoj, este dobre, ze som si spomenula, ze v jeden den som namerala dve rozdielne teploty, len som nemohla prist ktory den to bolo, ale prisla som a dala do grafu a huraaaaaaaaaa ovulku mi oznacilo, ale to nic neznamena, dozvieme sa az ked pride mrcha 😀 😀 😀

nathali
12. bře 2011

@zuzka1. nie nie ja ziadne priznaky radsej nepozorujem inak by som mala asi vsetky a tesnut az po ms keby meskala takze mam este dva tyzne cas nechcem robit nejak skoro testy a potom hladat duchy 😀
@kamillka100 no ale to je super ze ovulka prisla nie?? 🙂 no jasne teraz treba len cakat a cakat 😀 ale co narobime snad to uz dopadne dobre 😉

baby a co varite????

kamillka100
12. bře 2011

@nathali ja uz mam navarene, ja som popratala a manzel navaril 😉

nathali
12. bře 2011

@kamillka100 tak to mas super 🙂 ten moj bol este v praci a teraz tam musel zas 😠
ja som este musela behnut do obchodu lebo vcera sme zabudli kupit olej 😅 😀 😀 😀
robila som cinsku zmes s bravcoveho meska a s ryzou vzdy si to urobim inak 😀 dorobi sa mi ryza a uz budem mat klud

kamillka100
12. bře 2011

@nathali tak to hej, jeho bavi varit, vacsinou prsia na prirodne a zeleninu lebo ma vysoky cholesterol a tuky, tak musi obmedzovat, ale ani by som nanho nepovedala, nie je silny a k tomu ma vysoky tlak,tak berie tabletky, tak sa musim prisposobovat co sa tyka jedla 😉

nathali
12. bře 2011

@kamillka100 tak to je super ked ho to bavi 🙂
aj ten moj rad vari ale niekedy na to nema cas ked je dlho v praci a ja mam rada tiez jedla so zeleninkou a dnes som tiez tak spravila aspon je to pestre 🙂

veronicka33
12. bře 2011

@jessika ahoj no ja somsi to všimla až teraz v tabulke lebo som tam videla iba dve babulky ☹ hrozne mi to je lúto ale ty si statočná prekonáš to a opäť bude miminko ☹ ja viem lahko sa mi to píše ale,čo už narobíme tak držím silno päste a držte sa ☹

jessika
12. bře 2011

Holky, moc vám děkuju za podporu. Je to pro mě moc důležité. Věřím, že příště to vyjde, že to nebyl žádný závažnější prolém, že šlo prostě jen o nějakou blbou náhodu. Ještě jednou díky.

nathali
12. bře 2011

ahojky holky co robite??
ja som prave vysla z vane kraaasne oddychnuta 😀 a muz mi zaspal na gauci no proste romantika 😀

@jessika myslime na teba a drzime ti palce aby si sa za chvilku zas k nam prisla pochvalit ale nabuduce to uz bude s dobrym koncom.a co sa stalo?dr.nevravel ja som u vas v diskusii citala par riadkov ale myslela som ze to neni nic vazne ☹

jika10
12. bře 2011

@jessika Vsichni na tebe myslime. Podle meho doktora se to bohuzel stava dost casto. Ale taky rika, ze priroda vi co dela. Drzte se, nebo bude lip 😉

jessika
12. bře 2011

@nathali No mělo to rychlý průběh. Minulý pátek sem byla na kontorole, ultrazvuk dobrý, byla jsem v 6tt, ale odpovídala 5tt (dutinka 4mm) - prý ultrazvuk není moc přesný a každé těhotenství začíná jinak, takže je to běžné. No a tento čtvtej jsem začala krvácet, takže zase k doktorce, ta našla 6mm dutinku, což stále i po týdnu odpovídalo 5tt. Vzala mi krev na hCG, dala Ultrogestam a Ascorutin. Já jela domů a krvácela čím dál víc i přes ultroš, odpoledne si zavolala na hCG a bylo jen 650 - jen dvojnásobek toho, co jsem měla před dvěma týdny na odběru. V pátek krvácení pokračovalo, začaly ze mě padat velké kusy sražené krve, takže zase k doktorce, ultrazvuk a na něm pozůstatek dutinky o třech milimentech. Hned mi zavolala do nemocnice a za dvě hodinky jsem byla po revizi. Takže se to vlastně všechno semlelo za dva dny od prvního krvácení. Teď už jsem doma s snažím se s tím nějak vyrovnat.

jessika
12. bře 2011

@jika10 Já vím, moje doktorka i primář v nemocnici mi říkali, že se to stává mnohem častěji, než se o tom vůbec mluví. Taky si myslím, že příroda ví co dělá. Mohlo se narodit vážně postižené dítě nebo mohl potrat přijít později - se mnou byla na příjmu krvácející a omdlévající holka v 23tt. Na koníku jsem četla i o potratu v 38tt!!!! To je teprve potom mazec!!!

nathali
12. bře 2011

@jessika podobne jak u mna az na to ze ja som zacala krvacat tri dni po utz ale revizi som nemala
drz sa teraz je to strasna bolest v srdiecku a praznota ale poplac si potom bude dobre drzim ti moc moc palceky