Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
30. bře 2011

ahojte,ja uz neviem co mam robit,neprechadza to,stale mam ten tmavoruzovy vytok,dr.vravela,ze je to ok,mozno horm.vykyv,ale mne sa to nezda,trva to uz treti den ☹
@veronicka33 super spravy,tak nech sa uz zadari 😵

jika10
30. bře 2011

@nathali No to ja mrchu uz taky nechci, alespon nejakou dobu, trebas rok 😀 No nic kocky, jdu si dat vecu, cekam na manzu a ten nikde, jestli budu cekat jeste chvilku, tak asi pojdu hladem 😅

nathali
30. bře 2011

@linka a nie si tak naaahodou tehulka??? 🙂 mozno sa mimco zahnuezduje a popraskali ti cievky
netestnes??
@jika10 no to by bolo super keby rok neprisla 😵 😵
ja sa chystam do vane ale nejak sa mi tam nechce 😀

jika10
30. bře 2011

@linka Nooo holka na tom co pise nathali by mohlo neco byt, co kdyz se mimisek zahnizduje, vzdyt dnes jsi uz 22DC. No tak drzim palec aby to bylo ono 😉

veronicka33
30. bře 2011

@linka ahooooj no vitaj dakujem,no a na ten výtok nepozerala si na nete niečo? 😒

kacnov
30. bře 2011

@jika10 neblbni to jáááááá manža o tom nechce slyšet ani že sem si obědnala ovu testy a ten gelík :( říká že když se nám první syn povedl normálně tak že je to zbytečný že to určo půjde taky no tak to dělám na tajňačku 😀 😀 😀 😀

linka
30. bře 2011

@nathali
@jika10
@veronicka33 napadlo ma to,ze ci nahodou to nie je hniezdenie,ale uz treti den?? neverim...na nete som hladala,pise sa tam o tomto,ale mne sa nezda,zeby sa tak dlho hniezdilo,keby nahodou...mne to asi pokaslal ten duphaston,ale minuly mesiac bol normalny,bez ziadnych vedlajsich ucinkov... 😖

veronicka33
30. bře 2011

@linka no tak keby náhodou tak držím velmi silno palce,ved už by mohlo niečo konečne nie? 🙂 joooooj to by bolo super 🙂

veronicka33
30. bře 2011

@kacnov to váááážne moj manžel presne potom rozmýšla ako tvoj 😀 tiež povedal že ked išlo jedno tak musí aj druhé 😀

veronicka33
30. bře 2011

@linka no aj ja som to teraz čitala a budeš testovat?alebo počkáš na mrchu?

linka
30. bře 2011

@veronicka33 pockam na mrchu a mozno to aj mrcha je,ale taka slabsia,ved uvidime dalsie dni 😉 lenze skoda,ze by bola tak skoro,to ma najviac stve...

kacnov
30. bře 2011

@veronicka33 jojo až mě to i mrzí ale praktikuji po tajmu tak je to zatím pohodička no uvidíme až to praskne snad nic🙂 dneska jsem se mu zmínila že si s váma tady píšu a on že at to nikde neprobírám že se to pak nepovede a blááááááá blááááááááááááá bláááááááááááá no takž tak ale já na něho prdím a budu tady s váma

veronicka33
30. bře 2011

@linka no hej tak držím palce nech nieje a nech to bude miminko 😲 😀 pozerám Modré z Neba a aj tu tak odpisujem no dost smutný príbeh ☹ tak sem tam slzička zaiskrý 😒

veronicka33
30. bře 2011

@kacnov no hej ale oni muži to berú úplne inak ako my,sme tak trochu na nervičky ako sa hovorý a je dobré ked sa možme niekomu vyrozprávat no nie? 😀

jania023
30. bře 2011

@linka pozri na grafy FF a daj si spinenie a skus tam nieco najst..ale myslim si ze by to mohlo byt uhniezdenie

linka
30. bře 2011

@veronicka33 vdaka,ale najlepsie by bolo,keby -ako nathali napisala -sme vsetky boli v spodnej tabulke 🙂

veronicka33
30. bře 2011

@linka heh no,to sme tu už viaceré dnes písali ved určite už čoskor aj to bude 😀

veronicka33
30. bře 2011

Dievčatá opúšťam vás pre dnešok idem pozerat tv,a čakať na manželíka má poobednúúú a mne sa nechce spikať ešte 😀

kacnov
30. bře 2011

@veronicka33 ano přesně tak!!! 😀 😀 😀 lépe bych to nenapsala 😎 😎 no uvidíme jak vše dopadne ale už mě nebaví to čekání 9měsíců nic 😢 😢 už docela zoufáááám 😔 😔

linka
30. bře 2011

@jania023 neviem kde si ich mam pozriet 😕 😉 idem uz tiez,tak dobru nocku a dakujem vam za reakcie,uvidime co z toho bude 😉 papa

kacnov
31. bře 2011

dobré ranko kočky 😎 😎 sluníčko nám svítí bude pěkný den-musíme toho patřičně využít 😀 😀 😀 dnes jdu s malým do zápisu do školky, ale nemyslím si že ho vezmou ale tak z principu 😀 😀 😀

puckal
31. bře 2011

Ahojky holčiny tak u mě je asi ovu 😎 http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
jen potřebuju radu, dnes mám zase začít brát orgametril 2x1 ale nevím, zda to nemám posunout abych viděla že teplota opravdu stoupla a né aby to bylo jen díky orgametrilu......první měsíc jsem měla ovu také 14den a začala jsem brát ale nevím zda to ovlivnilo. 2 měsíc jsem měla ovu 16DC, od 14 jsem brala ale byla jsem nemocná a teploty se uklidnili až 15DC a potom ovu. Tak nevín......
@linka, tak co dneska??? Myslím že to také může být uhnizdování, kolik bereš prášků denně??

nathali
31. bře 2011

Tabulka 31.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m...........?DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m............?DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m............?DC...(PC32dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.............43DC...(PC33dní)
sysinek..........31r......snž.......2r............39DC...(PC27dní)
chersi...............23r....snž....20m..........31DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......24DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r.........23DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.............23DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......7m.........22DC...(PC38dní)
lienkapp..........26r......snž.....7m.........22DC..(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........21DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž......................20DC...(PC32dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r........15DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......15m.......15DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................15DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.....9m............14DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r..............11DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................11DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r.............10DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........14m........8DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž.....10m.............7DC...(PC35dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....14tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......13tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r............//.........(snž.6m)

nathali
31. bře 2011

dobre ranko 🙂
vonku je naaadherne 🙂 a to mam poobednu ☹ ale co uz
dnes som volala na gyndu a k dr.idem az zajtra lebo to budem 12dc tak to bude lepsie aj vajca pomera 😀 tak som zvedava ze co mi dr.povie ked sme sa tak dlho nevideli 😀 len sa bojim aby mi nevynadal ze som sa tam neukazala
😅 😕
@puckal juuuuj tak to drzim palceky ked uz sa ovulka blizi 🙂 a s tym liekom to vobec netusil 😒
@kacnov paani maly je uz taky velky ze ide do skoly?? 😀 ten cas letiii co?? 🙂

kacnov
31. bře 2011

@nathali do školky bude mít 3roky už je to velkej chlap

puckal
31. bře 2011

@nathali nevynadá ti uvidíš aspon co tam budeš mít 😉 No tak já nevím, co s těma práškama dělat. Jinak snažilkování u nás pokračuje 😉

nathali
31. bře 2011

@puckal tak to je super ze pracujete na plne obratky 🙂 nas to caka cez vikend 🙂
a nemozes ich brat tak jak si brala???

jika10
31. bře 2011

@kacnov Aha, no u nas manza vi o vsem a kdyz mi doktor o prstikach rikal, tak jsem mu to rekla a role se zhostil velmi, velmi rad. No on vlastne vi i ovu testicich a dokonce kouka na FF na grafik a pta se, proc to, proc tamhleto ..... Nojo gynekolog amater 😀 😀 😀

jika10
31. bře 2011

@nathali A zase posledni v tabulce. No co ja s tim udelam 😒

nathali
31. bře 2011

@jika10 len pekne vydrz a za chvilku ta prepisem do ten poslednej 😀
inak manzel je zlatyyyy 🙂 jak sa zaujima a taaak to ja graf priatelovi neukazujem a o prstikobej metode som mu este nepovedala ale pochybujem ze bude ciet pomoct 😅