Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
19. dub 2011

@nathali No s tou MS je to nejaky spatny, neda si pokoj a neda. Co udeme delat. Me teplota pomalu ale jiste klesa, takze jeji navstevu taky ocekavam. Jen me hoooozitanky boli prsa

jika10
19. dub 2011

@lifinka Nevim, v tu dobu jsem delala test 15 DPO a byl s citl. 25, takze si myslim, ze to uz nemuze byt falesne pozitivni. Chapu ze ty s citlivosti 10 muzou, ale s 25??? No nejde mi to do hlavy

eerikaa3
19. dub 2011

@nathali ahoj,mozno sa chcela spustit,ale na poslednu chvilu si to rozmyslela 😉 Mozno sa pomaly spusta a preto ti robi taky zmatok

nathali
19. dub 2011

@jika10 zlatiiicko ty prestan plasit mas tam slabucky pokles ktory este nic neznamena!! 🙂
som na teba zvedavaaa a drim ti moc moc palceky 🙂
mna prsia boleli len chvilku za to ich mam take napnute a bradavky ma svrbia neskutocne ale zas skrabat sa na prsiach hocikde nejde 😅 😀

lifinka
19. dub 2011

@jika10 tak jestli to byla 25citl. tak pak to faleš. není.Škoda, že to nevyšlo!
Malej má zas 38,3 teplotu dala jsem mu čípek a celou mě dokopal, je hotový...už usíná.

nathali
19. dub 2011

@eerikaa3 keby som nemala lieky tak este ok ale som po clostile a to mi vzdy ms prisla tak pekne a teraz si zo mna robi srandu?? alebo skusa ze ake mam nervy 😠 no ved pockam ze co s toho bude uz sa chystam na gyndu zas 😀

nathali
19. dub 2011

@lifinka ahojkyyy
ako je tebe???
jeeej tak to ma mrziii ze je malemu tak zle ked vonku tak kraaasne ☹ snad ho horucka nepotrapi dlho

lifinka
19. dub 2011

@nathali tak to máš teda divoké s ms...graf klesá, ale může zase stoupnout..

eerikaa3
19. dub 2011

@nathali hm,ja som uz nervy stratila

lifinka
19. dub 2011

@nathali mě nevolnosti přešli, ale jsem na malého sama a co dělá, když mu dávám čípky neskutečnééé, jsem vyřízená, večer volám mamce ať dojede, nebo se zblázním, ještě venčit psa...zatím byla na zahradě, ale večer nevím, a nemůžu s malým ven a zase ho tu nemůžu nechat v horečkách....to je někdy život...naštěstí je na cvičení mm jen do pátku.V květnu zato bude 2týdny, tak bych byla venku!

nathali
19. dub 2011

@eerikaa3 a ty si na tom ako??ms dorazila ci este nie?? a co grafik??
@lifinka no tak to bude super ked ti pride mama aspon ti troska pomoze noo tak vonku je krasne verim ti ze chces ist von ale vydrz to doma a manzel bude za chvilku s tebou piatok je tu rychlo 🙂

jika10
19. dub 2011

@nathali No jo, ale dneska rano test negativni, test s citl. 10

nathali
19. dub 2011

@jika10 ale to este nic nemusi znamenat vydrz este a testni neskor 🙂 drzim palceky 🙂

nathali
19. dub 2011

@eerikaa3 ved graf vyzera celko pekne 🙂 a co testik ja by som uz kupila aj ten mama test s citlivostou 10 neskusala si??
inak ja som asi vaazne vadna 😀 ked mi ms nechce prist a BT klesa 😀 uz sa radsej smejem inak mi s toho sibne 😀

lifinka
19. dub 2011

@nathali tak uvidíš co následující dny přinesou, třeba jsi měla jen špinění a ustálo a zítra se tepl. zvedne.
@eerikaa3 tak mě napadá, zda jsi neměla třeba hnízdění až na ten velký pokles 12dpo?

eerikaa3
19. dub 2011

@nathali vcera bol neg. tak cakam.Ale co by si bola vadna,on sa zide neboj 🙂

eerikaa3
19. dub 2011

@lifinka test ale neg.,na sono nebolo nic vidiet a vyska sliznice 22,dr.mi predpisal utrogestan ze co keby a o tyzden na kontrolu.Tak cakam

nathali
19. dub 2011

@lifinka no ved cakam ze co bude zajtra a dalsie dni ale ja uz neviem ci mam myslet pozitivne alebo ako? lebo ked zacitim brusko si hovorim ze je to v prdeli ale potom ked nic sa dalej nedeje tak si aj nadej davam 😅
@eerikaa3 tak pekne cakaj kedy sa mimis ukaze 🙂 ked mas ja sliznicu velku tak to nemoze byt len tak 🙂 no som zvedava ze co s toho bude 🙂

lifinka
19. dub 2011

@eerikaa3 to mi nijak uniklo, kdy jsi byla u dr?No to je jasné, na utz nemlůže podle mě nic vidět, ale ten další by viděl dutinku.ty jo.a sliz. velká, uf

eerikaa3
19. dub 2011

@lifinka vcera,lebo sa mi minul Estrofem.A ked uz som tam bola,tak mi spravil to sono.Aky dalsi? nerozumiem.

nathali
19. dub 2011

@eerikaa3 a kedy mas ist na kontroluk dr. ci ako ste sa dohodli??

eerikaa3
19. dub 2011

@nathali budeme cakat spolu nadalej 🙂 Vsetky sme tak,chytame sa slamky a je to pochopitelne 🙂

lifinka
19. dub 2011

@eerikaa3 no jako kdyby jsi byla těhule, tak by na dalším utz viděl dutinku s tečkou víš 😵 jako 6dní ti mešká....a nemohl ti vzít krev?

eerikaa3
19. dub 2011

@nathali v utorok

eerikaa3
19. dub 2011

@lifinka co ti ja viem,ak sa do utorka nic neudeje,tak mi urcite zoberie,nieco take spominal

lifinka
19. dub 2011

@eerikaa3 no fakt držím pěsti, vypadá více jako nádějně.

nathali
19. dub 2011

@eerikaa3 no to by bolo super keby ani jednej ms nakoniec neprisla 🙂
a krv ti preco nevzal??

lifinka
19. dub 2011

@nathali no měl jí vzít krev!

nathali
19. dub 2011

@lifinka
@eerikaa3 baby ako tak pozeram tak aj suprove grafy a testy su nanic ked to ma byt tak to tam bude aj tak aj pri negat teste 🙂
to by bolo super keby ti to vyslo 🙂