Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zuzullik3
9. kvě 2011

Ahojte babule, tak myslím že som tu nebola hodne dlho ale vidím že sa to tu pekne rozrastá. Tento mesiac sme mali toho s mužíčkom nejako veľa robíme altánok, záhrada a všetky veci tomu podobné. U dokiho som bola 1.4. na meraní mala som jedenásty deň DC a folík jeden nejakých osem milimetrov, tak som si povedala že tento mesiac sa na to vykašlem a nepojdem na ďalšie meranie a možno to bolo aj k niečomu dobré lebo vo štvrtok som si robila testík a vyšli mi krásne // čiaročky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 sama som tomu nechápala bolo mi zle od žalúdka už asi dva dni a tak som si to pre istotu chcela overiť a na druhý deň ísť k dokimu aby mi pichol agolutin na vyvolanie ale myslím že nebude musieť. Neviete si ani predstaviť aká som šťastná teda zajtra sa mi to potvrdí zajtra idem k dokimu tak uvidíme ale teda zle mi býva statočne ..... Vedela som že aj na mňa sa raz usmeje šťastie ale že tak skoro tak to som ozaj nečakala 😅 😅 : 😅 😅 😅 😅

dicinka1
9. kvě 2011

@puckal fuha,tak mas potom pravdu..ale mne neukazoval // ovu test..takže mne to neovplyvnilo vysledok 😉

puckal
9. kvě 2011

@dicinka1 mě také ne, ale vím, že to může ovlivnit. Každá jsme jiná a někomu to opravdu může dělat neplechu 😒

gabriellka
9. kvě 2011

@zuzullik3 gratulujem zlatko. vitaj medzi tehulkami 😉 . Držte sa...

zuzullik3
9. kvě 2011

@gabriellka no ďakujem ešte to nie je potvrdené ale tými nevolnosťami ktoré mám som si to potvrdila aj sama, pretože už som raz tehotná bola tak viem ako mi bolo 😉 😉 😉 😉 😉 😉 zajtra popíšem viac keď prídem od dokiho 🙂 🙂

dicinka1
9. kvě 2011

@zuzullik3 gartulujem.. 😉 😵 😵 🤐

dicinka1
9. kvě 2011

@puckal

lienkapp
9. kvě 2011

@zuzullik3 no super, tak velka gratulka a hlavne nech ste zdravučkí. Joj ako sa teším, aspon je tu nadej že sa to podari aj nam čakateľkám 😀

zuzullik3
9. kvě 2011

@lienkapp ďakuuuujeeeeeeeeeeeeeem a verím že sa to raz podarí aj keď ja nemám ešte všetko vyhraté takže nebudem skákať od radosti, že už som za vodou ... prešla som si všetkým dvakrát som potratila a jedenkrát s toho až v 24. týždni nikdy nechcem nič také už prežiť takže preto je tam ten strach a obava ale tentokrát už budem dávať na seba pozor a nebudem sa trápiť s tým či ísť do práce alebo neísť takže všetkým posielam bacilky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jika10
9. kvě 2011

@puckal No jestli myslis ten gelik, ve ktery plavou spermijky, tak ten ja zatim nepouzila, ale je to pre-seed http://www.ovulacnitesty.cz/pre-seed/ Ja ho mam zatim je vyhlidlej, ale kdyz se ted nepodari, tak do nej asi pujdu, protoze ja toho plodnyho hleniku moc nemam a to muzu pit kontryhelovy caj, pit grepovy dzus a skakat po usich v obyvaku a hlenik nikde

jika10
9. kvě 2011

@zuzullik3 Bacilky chytam a obrovska gratulace..... Jsem rada, ze alespon nekomu to vychazi 😉 Tak at jste zdravi a mimisek se drzi zuby nehty 😉

terioza1
9. kvě 2011

@zuzullik3 Ahojky, moc gratuluju k tehu.. A neboj se, urcite se narodite veeeliky a zdravi 🙂 Drzim vsechny pesticky a tise zavidim 🙂

nathali
9. kvě 2011

Tabulka 9.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......22m...........?DC...(PC43dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........49DC...(PC28dní)
chersi...............23r....snž.........23m......39DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......16m........38DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 6m............34DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........30DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............28DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............26DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........11m........22DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..........21DC...(PC26dní)
nathali............23r....snž........24m............21DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................21DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.........19DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...........18DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............13DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............11DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............9DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........7DC...(PC54dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....21tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......20tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......12tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......9tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........9tt..........(snž.11m)
natyi25.........................9tt..........(snž.4m )

daisyna
10. kvě 2011

@zuzullik3 obrovská gratulace a ať jste hlavně vpořádku ;)!

daisyna
10. kvě 2011

@jika10 ahojky, zlato, je mi celkem fajn, občas ještě taková slabost-nevolnost, ale už jsem si asi zvykla 🙂 ..
Týdny letí..včera mě tak divně bolelo břicho a v bedrech, takže mám strach, jestli je všechno vpořádku. Za týden screening...bojím, bojím :(.
Dnes mi pošťačka přinesla potvrzení o přijetí malé do školky, tak mám radost 🙂..jsem zvědavá na tu moji princeznu, jak se jí tam bude líbit 🙂..
Copak dělá grafík ? Jsem na vás zvědavá, bouchej do sebe vitamínky a ananas 🙂)! Držím pěstičky stále ;)

nathali
10. kvě 2011

Tabulka 10.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......22m...........?DC...(PC43dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........50DC...(PC28dní)
chersi...............23r....snž.........23m......40DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......16m........39DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 6m............35DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........31DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............29DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............27DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........11m........23DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..........22DC...(PC26dní)
nathali............23r....snž........24m............22DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................22DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.........20DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...........19DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............14DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............12DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............10DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........8DC...(PC54dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....21tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......20tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......12tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......9tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........9tt..........(snž.11m)
natyi25.........................9tt..........(snž.4m )

nathali
10. kvě 2011

ahojky holky
vcera som vam ani nepisala ani sa mi nejak nechcelo,nas vikend bol hrozny v nedelu sme sa strasne podhadali ale naozaj strasne ☹ vsetko co sme v sebe dusili z nas vyslo von urobili sme chybu ze sme sa malo rozpravali a priatel sa vcera rozhodol ze sa asi teda rozideme ze uz to takto nevydrzi.........no zrutil sa mi cely svet a prepklala som celu nedelu a este vcerajsok.porozpravali sme sa o vsetko co sa dalo a sme uz spolu skoro 6 rokov........nakoniec z neho vypadlo ze teda budeme spolu nechce zahodit vsetko ten cas normalne mi padol taky kamen zo srdca ze to museli pocut asi vsade 🙂

rozhodla som sa ze uz s kaslem na clostil a jedine lieky ak budem mat bude asi duphaston aby mi ms chodila ak nepride a na babetku sa pracuje sice dalej ale uz volnejsim temtom 🙂

takze tu je moj grafik 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/331739

a mam otazku: od ovulky mam tooolko hlienu ze vazne nechapem ze je ho az tak vela a vcera isiel zo mna ruzovy hlien a potom kvapky ruzovo hnedej krvy (bolo to ako take spinenie)ale to bolo len na toaletaku a dnes iba slabucko hnede spinenie nechapem co sa zas deje ????? 😕 😕 😕 😕

daisyna
10. kvě 2011

@nathali Kočko, je mi líto, že jste se pohádali...ono je potřeba ventilovat průběžně..o to se starám u nás já 😀 ..
Jinak k tomu hleníku...já jej měla po otěhotnění takový jiný...jakoby tam byla vlákna nebo jak to nazvat..snad ěnkoho nepohorším :D..
A ještě jsem si vzpomněla, že jsme se pár dnů před MS tak porafali v autě na cestě od tchánů skrz hroznou blbost a to můj vypustil "ať už dostaneš ty krámy, nebo jsi napočuni" 😀 ... a já mu po pár dnech sdělila, že si na ty nálady bude muset zvyknout, páč MS nedostanu asi delší dobu :DD..
Přeji hodně štěstíčka, ať se miminka brzy dočkáte..ony ty hádky mohou plynout i z čekání na mrňouska..

leeena_4
10. kvě 2011

@nathali Kočí co to čtu, to je mi líto, že jsi měla takové trápení. Ono to asi všechno vykulminovalo, přehnané snažení se a stres z toho, že se nedaří a nevyříkané věci. No, znáš to, po bouřce vyjde sluníčko a pročistí se vzduch a je to takové varování, že by člověk měl změnit přísutup a vážit si toho co má. Myslím na tebe a přeju, ať se spolu cítíte zase krásně a ať ta vás ta hádka stmelí do dalších dní. A stejně jako ty, bych na tvém místě teď vzala za prioritu pohodu ve vztahu a pak až miminko a co ty víš, třeba zrovna díky té pohodě ve vztahu se povede 😉
Jinak někdy, když se miminko uhnítďuje (5-9DC), tak může být i špinění 😉. Ale může to být i cokoliv jiného 😀

nathali
10. kvě 2011

@daisyna
@leeena_4 holky ste zlatee ze ste tu mam vas rada 🙂
asi sme to vazne potrebovali a hlavne asi ja, vazne sme chceli moc mimco a ono neprislo a ja som riesila stale mimco a nic ine
teraz chcem aby sme si aspon na chvilku sadli a pokecali a povedali si ake mame plany tak ako tomu bolo pred tym vela som sa venovala mk a nie priatelovi ale ta hadka nam asi prospela ale uz je to dobre 🙂
my sme skoro ani nepozkavbali ani naobjimali a tieto malickosti cloveku chybaju ale vsera som sa citila akoby sme sa este len spoznali a prvyk krat ma pobozkal 😀

s tym spinenim pockam do ms ved som len 22dc tak mozno za 8 dni pride a ak nie pockam tyzden a ked ani dovtedy ms nepride idem k dr. no nechame sa prekvapit 🙂

leeena_4
10. kvě 2011

@nathali Já jsem taky ráda, že tě znám 😉 Udělali jste chyby, ale to každý pár aspoň jednou za život. Důležité je, že jste si to včas uvědomili a teď už to půjde lépe, budeš si ho víc hýčkat, on bude taky milejší, když bude cítit tvojí lásku a i snažení půjde líp, když bude doma pohoda 😉 Takže i když to muselo být náročné, zní to pozitivně a věřím, že to zvládnete 😉 a za čas se tomu možná i zasmějete 😉 🙂

nathali
10. kvě 2011

@leeena_4 no to mas naprosto pravdu ! 🙂
vcera som mu povedla ze ho budem hyckat a on ze aby som to neprehanala 😀 ale tesim sa a mam hroznu radost ze sa to vyriesilo lebo medzi nami naozaj nieco bolo nieco cim sme sa jeden druhemu vztalovali
ja som sa bala niekedy povedat na co som myslela ze ho to nebude zaujimat a taak skatulkovala som ho a pritom on aj chcel vediet ze co sa deje no vsetko zo vsetkym suvisi 😀 ale som vazne teraz stastnaaaaaa 😀
ja som sa aj necitila ako vo vlastnej kozi a to ma stvalo a aj on sa ku mne choval inak no teraz mam pocit ze som to uz naozaj ja a vsetko je tak ako ma byt 😀

leeena_4
10. kvě 2011

@nathali Já z tebe tu ohromnou úlevu a chuť mít krásný vztah z tebe cítím 🙂 Super, že jste na to přišli 😵

nathali
10. kvě 2011

@leeena_4 😀 ja to tak aj citim som teraz naozaj stastnaa 😀 konecne 🙂

taaak baby a teraz mi povedze ze co budete varit 😀 lebo netusim co mam robit a priatelovi je to jedno! 😀

puckal
10. kvě 2011

@jika10 díky, už je objednaný a zaplacený....já ho také nemám a používali jsme něco jiného a asi to nebylo to pravé ořechové 😒

tyrisa
10. kvě 2011

Tak jsem si koupila ten grepový džus :-P srkám ho tu a moc mi nejede .....
@nathali My jsme se taky hrozně pohadlali s přítelem asi před 14dny...už jsem měla sbalenou tašku jak to bylo vážné,no ale nakonec nám došlo,že spolu chceme být,navíc je to teď takové lepší...jak píšeš,my jsme kolem sebe taky chodili jako cizí,ani pusa,nebo obětí,prostě nic......Jinak s tím špiněním,není to uhnizďování?Všude čtu,že 7-10 se uhnizďuje vajíčko a že některé holky špiní a mají narůžovělý výtok...tak držím palečky a´t je to ono a miminko se pořádně zavrtá 🙂

jika10
10. kvě 2011

@daisyna Kocko, jsem rada, ze je ti v mezich moznosti fajn. Neboj mimisek bude v poradku, musi. U maminky mu nic nechybi 😉 Ja uz jsem v cekani na vysledek naseho snazeni, ale podle grafiku byla ovu 17 DC a sexik byl 16 DC, takze si myslim, ze z toho nic nebude. Ja totiz nejak tem doktorum neverim, ze spermijky si pockaji 😒 No uvidime za 14 dnu co prijde, jestli MS nebo // na tt

@puckal Super, my zatim nic nepouzivali, ale mozna budeme muset zacit, uvidime. Ja ted budu az do zari bez clostiku, takze se mozna vykaslu na vsechno a at se deje vule bozi. Nejak se mi uz nechce utracet na vsechno to zazracny, ktery ti pomuze k mimiskovi, kdyz me stejne nic nepomaha 😒
@tyrisa Tak ja nastesti grepovy dzusik muzu, pro me je to mnaminka 🙂

jika10
10. kvě 2011
janine6623
10. kvě 2011

Ahojte, baby počuli ste už o tom, že Dupaston zvyšuje teplotu? A že ten kto ho berie sa vôbec nemusí riadiť svojim grafom, že môžú byť z neho teploty vyššie a tým pádom aj falošná ovulácia. Ja som z toho v pomykove. Beriem duphaston a meriam 1krat tento mesiac a teraz neviem čo si mám o tom myslieť. Už som sa tešila, že mám celkom pekný graf.

leeena_4
10. kvě 2011

@janine6623 jojo, je to tak, duphaston (stejně jako utrogestan a provera) zvyšují bazální teplotu. Ale pokud s tím člověk počítá, tak to není měření na nic 😉