Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

eerikaa3
12. kvě 2011

@jika10 dik za ochotu,neviem si to vysvetlit

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 Ty jsi dostala 15 DC pregnyl???

jika10
12. kvě 2011

@jika10 No podle me je to proto, ze jsi mela 17 DC pokles a ff si s tim neumel poradit. Navic kdyz jsi mu tam zadala pozitivni ovu test 13DC a pak 15DC.

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 Ta predchozi odpoved taky patri tobe 😅 no a pokud jsi dostala 15DC pregnyl, tak ovu mohla byt az ten 17 dc, kdyz byl ten pokles, protoze pak ti teplota krasne vyskocila. A jako ovu se pocita posledni den nizkych teplot

nathali
12. kvě 2011

ahojky holky 🙂
tak konecne som doma s prace dnes to tam bolo jak za trest ☹
@eerikaa3 aj ja si myslim ze ovu bola az na 17dc jak pise jika10 a tam mas tiez pokles a este si spinila to je jasna ovulka 🙂

jika10
12. kvě 2011

@nathali No tak vitej ..... My si dnes doma delame kulturni vecer, koukame na primy prenos z prazskeho jara. No a je to uchvatny. Joooo a do toho vseho peru uz 3 pracku pradla 🙂

eerikaa3
12. kvě 2011

@jika10 no ja si tiez myslim ze bola 17 dc lebo 15 DC som mala folikulometriu a bol tam 25mm folik
@nathali ja spinim uz skoro tri tyzdne aj to ma jeduje

eerikaa3
12. kvě 2011

@nathali
@jika10 len ten ovu test na 13DC bol jasne pozitivny s tym potom co?Kde sa nabraL?

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 Neboj, FF se taky muze splest. Myslim, ze jde upravit ovu nejak rucne, ale bohuzel nevim jak 😅 No a doufam, ze jste se jeste ten 17 DC poctive snazili. A dostala jsi 15 DC pregnyl??

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 No tak to nevim, jak je mozny, ze byl ovu test 13 DC pozitivni. Asi soudruzi v NDR nekde udelali chybu. Kdyz by jsi zkusila vymazat ten pozitivni ovu test na 13 DC, tak kdy ti to vyznaci ovulku??? Zase se mi nezda, kdyz jsi byla 15 DC na folicich, tak ze ten den by byla hned ovulka

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 No a vlastne ted na to koukam, u tebe FF vyznacil ovulku na 14 DC, coz je logicky hloupost, kdyz 15 DC jsi byla na folikach a mela jsi folika. Kdyby bylo po ovulce tak tam doktor toho 15 uz nic neuvidi.

eerikaa3
12. kvě 2011

@jika10 ano dostala dvojitu davku.Ak vymazem ovu test tak 17 DC. Este den predtym dokonca vyznacil ovulku.No a co sa tyka snazilkovania tak sice za stazenych podmienok 🙂 ale predsa 😀

eerikaa3
12. kvě 2011

@jika10 uz potom len ked by tam boli dva foliky a ten prvy uz nevidel 🙂

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 tak super ze probehlo snazenicko a ted uz jen cekat na vysledek, vid 🙂 A to je pekelne dlouhy cekani 😒

eerikaa3
12. kvě 2011

@nathali a ty ako kocka?Som ti pisala no asi si nezbadala 🙂

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 To je sice mozny. Ale cetla jsem nekde na netu, ze kdyz uz dojde k druhe ovulaci, tak je to pouze par hodinovy rozdil. ALe podle me je spravne 17 DC

eerikaa3
12. kvě 2011

@jika10 ani nehovor,ale ale pockame, aj tak nam ine neostava.

eerikaa3
12. kvě 2011

@jika10 ja zas viem tak,ze moze byt len jedna ovulka ,lebo hormony s prvym folikom zablokuju dalsie dozrievanie folikov.

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 To je fakt. Ted je potreba zamestnan hlavinku necim jinym, nez premyslenim nad tim zda se povedlo ci nikoliv. Ja uz si nedavno rikala, ze je divny, ze lidsto jeste nevymrelo, kdyz je to takova veda otehotnet. No prestav si, spravna velikost foliku, spravna vyska delozni sliznice, spravna spermijka a jeste trochu stesticka. A nechapu, jak muze otehotnet nejaka 15-ti leta holka, kdyz si jednou soupne na diskotece s klukem 😅

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 Taky uz si zacinas pripadat jako gynekolog amater 😀

eerikaa3
12. kvě 2011

@jika10 neriesim to,nechavam tomu volny priebeh.Ozaj vcera som videla 12 bocianov .Hned som im diktovala adresu 😀 tak snad nejaky trafi uz aj k nam 😉

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 No tak jeste aby nebyl nejaky soused potvora a nestrilel je 😀 Me manza kazdy mesic rika, ze nam ho nekdo strili. Joooo a nechtela by jsi i moji adresu, ze by jsi ji taky nadiktovala 😀

eerikaa3
12. kvě 2011

@jika10 ked som u svojho dr. a pytam sa ho na nejake veci,alebo mu poviem co a ako a si vysvetlujem ak mi v mojom cykle nie je nieco jasne,a povedal ze o chvilu mozem na atestaciu ist 😀 😀 Pravda je,ze aj napriek mojmu veku som si iba posledny rok uvedomila ako to vsetko pocas cyklu funguje.

eerikaa3
12. kvě 2011

@jika10 Jasne spisem poradovnik 🙂

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 A to ja to taky neresim, vsak ono to nejak dopadne. Ze zacatku jsem na sobe vzdycky pozorovala nejake tehu priznaky a ted je mi to jedno

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 Ja nastesti diky mereni BT jsem si to fungovani ujasnila docela rychle a samotnou me prekvapuje, ze jsem tak krasne porozumnela grafikum. Pred rokem, kdyz jsem to zkousela, tak to pro me byla spanelska vesnice a ted to slo samo. Asi jsem konecne dospela 😀 No ja si myslim, ze po takove zkusenosti co budeme mit my muzeme jit delat z fleku gynekologa. Obcas mam pocit, ze toho dohromady vime vic nez ti nasi doktori 😀

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 Jo a k tomu poradovniku, muzes me napsat hned nekam za tebe 🤐 😅

eerikaa3
12. kvě 2011

@jika10 uz si tam 😉

jika10
12. kvě 2011

@eerikaa3 Super, kdy muzu capa ocekavat, ze bych mu nechala otevreny okno, aby nemusel cekat venku 😀