Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
14. kvě 2011

@nathali ja som bola tuto noc a budem aj zajtrajsiu....no, nie ze rozhodla, mam taky pocit....🙂

aduskatt
14. kvě 2011

@nathali tak dobru nocku ti

jika10
14. kvě 2011

@nathali Dobrou noc

Ja tam taky zachvilku vpluju, co doma, kdyz jsem sama. Ted tady stejne jenom hraju karty 😒 Asi si zalezu s knizkou do postele

veronicka33
15. kvě 2011

@nathali ahojky no čo už narobím ☹ možme ist na dalšie kolo 😒 inak v práci dobre zatím sa darý 😀 to ja sa citim stále ako po 70tke 😀

tyrisa
15. kvě 2011

Ahoj děvčátka,tak tady hnusně prší,já jsem se blbě vyspala,protože pod náma je pes,který furt štěká a vyje,no a včera vyváděl do 00:15, takže jsem měla nervy.No ale tedka jsem si dala dobrou snídani a zdravou...sladkou bílou actívii a k tomu bebe minicereálie,ty nové...to je dobrůtka..doporučuji 🙂 Co dnes děláte ?

veronicka33
15. kvě 2011

@jika10 no čo narobíme ide sa dalej už som s toho na nervy včera som už aj povedala mužovi že dieta nechcem aké som mala nervy ☹

veronicka33
15. kvě 2011

@tyrisa ahojky aj u nás prší ja už som od 7mej hore bola som so psíkom vonku a na ranajky lečo 😀 a kávička no dnes o ničom den ☹

tyrisa
15. kvě 2011

@veronicka33 Taky nepočítám,že by se mělo něco zajímavého dít ☹

veronicka33
15. kvě 2011

@tyrisa no v takomto počasí asi sediet radšej domka 😒

dicinka1
15. kvě 2011

ahojte..aj u vas je take blbe počasie? ☹ 😠 😠 😠

jania023
15. kvě 2011

ahoj hlasim 1DC

jika10
15. kvě 2011

@veronicka33 Treba kdyz si zrovinka reknes, ze uz mimco nechces, tak se to podari. Neves hlavu vsem se nam to driv nebo pozdeji podari. No me se to mluvi, kdyz MS cekam az za tyden. Ale az prijde urco taky budu uplne hotova

Tady taky prsi. Vcera kdyz bylo hezky tak jsem sedela doma, protoze manza pracoval u babicky a dneska taky budeme sedet doma protoze je venku hnusne 😠

@jania023 No co se to zase deje, ze vsichni hlasi MS 😠 Potvora si neda a neda pokoj

jania023
15. kvě 2011

@jika10 ale ved nevadi ideme dalej 😉

jika10
15. kvě 2011

@jania023 No alespon ze si MS nedava nacas, ze te nenapina a mate dalsi kolo 😉

tyrisa
15. kvě 2011

Uf,tak jsem vyměnila povlečení a dala letní přikrývky....už bylo horko pod těma zimníma :-P

jika10
15. kvě 2011

@tyrisa Me to teprve ceka a moc se mi do toho nechce 😒 Stejne musim i prevlikat, takze to sfouknu pri jednom

tyrisa
15. kvě 2011

@jika10 Tak šup do toho a půl je hotovo 😀

dicinka1
15. kvě 2011

ahojte..prikladam foto ovu testov..myslite,že dnes je načASE SNAžIT SA?ALEBO Až ZAJTRA A POZAJTRA?

ja som si spomenula,že zajtra mame ist na spermiogram..ja hlupa 😀 takže teraz neviem čo robit..či stihneme zajtra poobede ešte tu ovulku..lebo o 13-tej mame spermiogram odovzdat..a zajtra bude 3 dni čo sme nesexikovali.. 😉 tak vysledky spermio by mali byt preto OK

dicinka1
15. kvě 2011

pre istotu to dam aj do albumu,lebo tu sa mi zdaju fotky male ☹

nathali
15. kvě 2011

Tabulka 15.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......22m...........?DC...(PC43dní)
chersi...............23r....snž.........23m......45DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 6m............40DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........36DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............34DC...(PC31dní)
puckal.............28r.....snž.........11m........28DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..........27DC...(PC26dní)
nathali............23r....snž........24m............27DC...(PC30dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.........25DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...........24DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............19DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............17DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............15DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........13DC...(PC54dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...................2DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž..............................1DC...(PC27dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....21tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......20tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......12tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......9tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........9tt..........(snž.11m)
natyi25.........................9tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ......................6tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................//...........(snž..16m)

nathali
15. kvě 2011

ahojky baby
tak ja som prave vstala 😀 mozem sa hambit tak dlho lenosit v posteli 😀
celu noc som sa prevalovala co ma taaaak krize boleli potom to preslo a zas bolelo ☹ ale teraz je uz dobre
tak dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
@jika10 tak kedy prisiel tvoj muz domov?? moj bol doma okolo pol 12-tej hm...vaaazne chvilka 😠
@tyrisa paaaani tak to by porazilo aj mna ☹ a asi by som behla za susedkou ze nech si s nim nieco spravia! ja by som to len tak asi nenechala
@dicinka1 myslim ze zajtra ovu este len bude ze dnes este neni bud kludna ked bude ciarka uuplne rovnaka alebo silnejsia vtedy je ovu takze neboj stihnete ju 🙂 a dnes by som nesexovala aby nevysiel zajtra zly spg.

dicinka1
15. kvě 2011

@nathali ok..počuvnem ta..aj ja som si to takto myslela,len som si nebola ista..radšej nech bude dobry spg..aby sme vedeli,že je všetko ok. 😉 sa tešim bude ovulkaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

nathali
15. kvě 2011

@dicinka1 ano ano ovu budeeeee 😀 a aj keby si mala silnejsiu tu cierku tak to zajtra stihnete 😉 a dri palceky aby spg.dopadol dobre a aby vam to tentokrat vyslo!

dicinka1
15. kvě 2011

@nathali dakujem..keby to vyšlo na 1 krat..hmmmmmmmm 😉 len už nemám testy,ešte by som to skontrolovala poobede ☹ či ta čiarka nezosilnela.. 😕

jika10
15. kvě 2011

@nathali No manza se vratil presne v 1:44 hod., protoze kdyz prisel, tak me samo vzbudil a koukla jsem na hodiny 😠 Takze velmi romanticky vecer pri TV 😠 No me ted zacina nejak pobolivat podbrisek, tak uvidim co ze to zase je. Podle mych vypoctu by MS mela dorazit az za 7 az 9 dnu, dneska jsem teprve 7 DPO 😒 Stydim se, ted jsem musela kouknout na FF, abych vubec zjistila ktery jsem DPO, jak nemerim, tak jsem to zapomnela 😅
@tyrisa Ted se mi zrovinka nechce, davaji pohadku 😅

jika10
15. kvě 2011

@dicinka1 Podle navodu ovu nastava cca 24 - 48 hod po pozitivnim testiku. Myslim, ze kdyz na to supnete zejtra, ze nic nepromeskate 😉 Tak drzim palec

My kdyz byli na SPG, tak jsem mela tu vyhodu, ze jsme mohli prijit kdykoliv, protoze nam to delal mud gynd Dr. Takze jsme s manzou pockali na MS, coz je jistota, ze nic nebude a pak jsme sli 😅

jika10
15. kvě 2011

@nathali Koukam, ze tvoje teplota se jeste nerozhodla jestli teda zustane nahore nebo dole. Asi tvoje telo jeste nevi, jestli chce byt tehu nebo ne 😀

dicinka1
15. kvě 2011

@jika10 dakujem..ja sa musim prisposobit manželovi a jeho robote..lebo on cestuje hore dole..tak preto.. ☹ ale ty si si to pekne vypočitala 😉

tyrisa
15. kvě 2011

@nathali No oni nebyli doma a já to řešit nechcu,nemám na to trpělivost,hned bych řvala...přítel to půjde vyřešit říkal...
Teplotku máš zatím dobrou,za dva dni už můžeš testovat,nebo ještě počkáš?

jika10
15. kvě 2011

@dicinka1 No jo, taky manzu po MS setrim, aby pak vydrzel cca od 12 DC sexik obden 😀 Ja tenhle mesic merila jen do potvzeni ovu a jsem vic v klidu. Minuly mesic jsem mela skoro ukazkovy tehu grafik a stejne to skoncilo MS. Tak ted alespon nevim, co se s mym telem deje a jsem spokojenejsi 😀 😀 Ja myslim, ze Vam by to klido na poprve taky mohlo vyjit, vzdyt spousta holkam to vyslo hned prvni mesic s clostikem 😉 Jen ja budu ta vyjimky, kdy clostik nepomuze. Ale ja jsem zvykla, ze mam vzdycky neco extra 😀