Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
29. črc 2011

@mijadave aha.no, ja budem na dovolenke, ale posnazim sa dostat niekde ku kompu, aby som mohla mrknut sem🙂
@timmka pregnyl sa vyplavuje cca po 10 dnoch.a ano, bolesti mam.ale cysta to nebude este, ja mam ovulku posunutu a mam cas kludne do zajtra..........cysty sa mi zatial nerobia

aduskatt
29. črc 2011

@timmka po pregnyle ani mna neboleli.len brucho........ale to ma boli standardne aj po clostile......a vlastne pri ovulke aj bez neho

timmka
29. črc 2011

@aduskatt a dr. ti nechcel pichnut pregnyl? aby urcite praskol?nechapem dr. ani moj mi nechcel pichnut, len som si to ziadala na vlastnu ziadost a musela som zaplatit plnu ciastku, to je sila 😠 , drzim palce, tak teoreticky uz na 11DPO mozem testit 😉

aduskatt
29. črc 2011

@mijadave suhlas, len si nie som celkom ista, ci duphaston, ak ho das skor ako prebehne ovulacia, ju nezablukuje rovnako ako utrogestan..........ale skor si myslim, ze ano.
@adka_pajerska po vysadeni je to obvykle do 5 dni.ale kazda sme ina, su vyniky vacsie, ci mensie..........

aduskatt
29. črc 2011

@timmka ja som pregnyl ani nepytala🙂

timmka
29. črc 2011

@aduskatt to vazne??? ze sa nemusim bat...... lebo zacinam si namyslat ze to uz nevyslo, citam ako keby mala prist kazdu chvilu mrcha, dnes vecer som sa na to az zobudila 😠 , len je to cudne, ze pocas ovulky som citila riadne vajecniky, normalne som nemohla prudko sadnut a hned po ovulke cca 16DC zacalo pobolievat brusko, uz si zacinam namyslat ci to nemoze byt aj endometrioza, vyhladala som to na nete, uz som z toho salena

mijadave
29. črc 2011

@adka_pajerska ja som dostala vzdy na 4. den od vysadenia duphastonu...
@timmka ja som 6DPO, tiez by som najradsej testla, no je dobre pockat pri pregnyle aspon 10 dni, najlepsie je testovat v den ms alebo ked meska... 😉

timmka
29. črc 2011

@mijadave a citis tiez brusko? ako na mrchu??? 😠 lebo som uz aj manzela pripravila na to, ze to opat nevyslo, kolko si mala folikli?

aduskatt
29. črc 2011

@timmka po clostile aj ja pri ovulke neviem sediet.to je bezne...........

terioza1
29. črc 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m..............27..........32............12.......Listovka, kontryhel + řebř. + hluch., grep.džus
Veronicka33.........34.........19m..............25..........28............11?.....Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............14...........28.............6........Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............15...........28...........1-2.......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26..........17m............22...........33............5.....................................
Aduskatt................35............6r..............17...........30..........1-2.......Clost., calibrum
Kacnov..................23..........12m..............2...........28......................Clost.,

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT...............Vitamíny a další

terioza1
29. črc 2011

ahoj zeny moje..... dneska jsem trosku pozdeji, prave ted jsem vstavala, takze se za to, ze tabulka je az skoro v 11, se moc omlouvam 🙂

Jinak jestli spinim nevim, tampon jsem si nezkousela, budu doufat, ze ne... Na vcerejsim testiku jsou stale // - slabe ( byla jsem to ted zkontrolovat, jestli nahodou nekam ta druha / neutekla 😀 )

Jak se mate vy?

terioza1
29. črc 2011

@adka_pajerska ahoj, jen ti chci rict, ze tehu to klido pido bejt muze... Ja, v den vynechane ms, jsem prestala mit chut na jidlo a vsechno mi smrdelo... Fuj 😀 Pritom jidlo miluju a stale ho konzumuju 😀 Tak drzim palce... a TT mi ukazal slabe // az v den vynech ms... Ted teda mi ukazal // dri - 3 dny pred vynech ms... Kazdy tehu a telo je jiny... drzim palce 🙂

mijadave
29. črc 2011

@timmka no ja momentalne mam len citlive prsia, toci sa mi par dni hlava (co som nemavala) a pali ma zaha, inak nic... no mam ich dost skoro citlive, bolievali ma naskor tak 5dni pred ms... a teraz bolia uz niekolko dni... lenze ja uz nie som na clostile a dr mi tym padom nesleduje foliky, takze netusim, kolko ich bolo... som teraz na fytosoji... posunula mi ovulku, tak som z toho trosku rozhodena... tym, ze nie som sledovana, je to jednoduchsie, to ze sa mi posunie ovulka som netusila a tak sme sa tulili bez toho, ze teraz treba... proste sme na to vobec nejak nemysleli... v takych pripadoch to vraj vyjde, tak uvidime... 😉

mijadave
29. črc 2011

@terioza1 ahoooj, drzim pasticky 😉
@aduskatt no mohla mat ovulku skor a potom by to nemalo zamedzit ovulke... 😉

terioza1
29. črc 2011

@mijadave ahoooj, dekuju 🙂 aj ja tobe.... ctu tady, ze mas citliva prsa... zaha a toceni hlavy, to zni taky nadejne, ne? 😉

mijadave
29. črc 2011

@terioza1 to ano, k tomu sa uplne inak citim ako pri clostile... no je to nieco nove, mozno je to len z tej soje, no mozno nie 😀 kiez by sa zadarilo... 😀

terioza1
29. črc 2011

terioza1 @adka_pajerska ahoj, jen ti chci rict, ze tehu to klido pido bejt muze... Ja, v den vynechane ms, jsem prestala mit chut na jidlo a vsechno mi smrdelo... Fuj Pritom jidlo miluju a stale ho konzumuju Tak drzim palce... a TT mi ukazal slabe // az v den vynech ms... Ted teda mi ukazal // dri - 3 dny pred vynech ms... Kazdy tehu a telo je jiny... drzim palce

Dnes v 10:48 • snaží se • Odpověz • •

---> ja tu pisu 3dny pred vynech. ms, ale ja vlastne ani nevim, jestli bude vynechana 😀 Doufam.

terioza1
29. črc 2011

@mijadave a proc jsi hned po clostile zacala brat soju? vzdyt telo se chova jeste dva mesice po clostile tak, jako bys ho brala... Rikala to moje dr.

aduskatt
29. črc 2011

@mijadave ak ma ovulku tak skoro, potom OK.....

mijadave
29. črc 2011

@terioza1 lebo ked som mala pauzu na 1 mesiac pri clostile, vobec som nemala ovulku... tak som nechcela premrhat dalsi cyklus... 😉

aduskatt
29. črc 2011

@mijadave ale 11 den ovulka je dost skoro.ale teda sak moze byt.

terioza1
29. črc 2011

@mijadave aha... tak to ja nevedela 🙂 Tak papkej soju.... tesim se, az napises, ze mas // 🙂

terioza1
29. črc 2011

spala bych ☹

terioza1
29. črc 2011

ja vlastne jednu dceru mam - mrknete se na ni a reknete, jestli si jsme podobny 😀

www.amalka.netstranky.cz

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 aj ja by som spala.nemozem:-(

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt jsi v praci?

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 jasnacka................dnes posledny den, potom az o dva tyzdne🙂

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt no tak parada, mas dovcu? Jedete nekam? Ja jdu do prace az 1.9....ale sla bych klidne hned ted...

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 ja by som skor bola radsej doma par rokov🙂)
ideme svokre, potom budem doma nohy vykladat🙂

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt to ja pracuju s tema detma a nejak mi chybi.... 😀