Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
2. srp 2011

@terioza1 no teba a mijadave 🙂

terioza1
2. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m...............1...........29......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............17...........28............10......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............19...........28...........5-6......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............26...........33.............9.....................................
Aduskatt................35............6r..............20...........30............4?......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m...............5...........28......................Clost.,
Very_sad..............28...........2.5r.............16...........32............6....... Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT..........Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................?..............9.8.2011............Listovka

veronicka33
2. srp 2011

@mijadave no ty už máš dve detičky?teraz tu pozerám aj ja mám Veroniku 🙂

terioza1
2. srp 2011

@veronicka33 jo takhle 😀 Ja si rikala, co jsem napsala tak spatne k tomu, ze jdu k dr, ze to vyznelo, jako bych tehu nebyla.... JSEM TEHUUU A MAM OBROVSKOU RADOOOOOST...

veronicka33
2. srp 2011

@terioza1 no ved to som nechcela napísat preto som to uplne doplietla a hned som písala spät,aby to nevyznelo blbo mám velku radost s tebou 🙂

mijadave
2. srp 2011

@veronicka33 ano,uz mam dve deti a 5 x som bola tehu :(

mijadave
2. srp 2011

nic babulky, idem sa vypnut, nie je mi nejak dobre, idem si lahnut... zatial sa majte, pa 😉

markyzza
2. srp 2011

@mijadave : nesmutni ještě. 10.DPO je hodně brzy. Vydrž opravdu do toho 14-15.DPO. To už tam něco bude. Když nedorazí mrcha. Každé se zvyšuje HCG jinak. A tayk teprve se může začít vylučovat. Píší uhnizďování od 7-11DPO. Takže halvu vzhůru. Mrcha nebude. Budou na příštím testu //
@terioza1 : Moooooooooc díky za podporu. No kéž bys měla pravdu. A díky za poplivání od těhulky. Jsem to všechno pochytala.To musí vyjít. 😀 😀
A nepamatuju si jména holke, ale co sem psali, že otěhotněli s Clostíkem tak gratulace veliká. 😵 😵 A´ˇt je vše vpořádku. 🙂
Tak k našim jedeme až v pátek, takže na vás určitě ještě mrknu. 😉

mijadave
2. srp 2011

@markyzza dakujem, nesmutnim... ale sklamanie tu je, klamat nebudem... no co uz, viem, ze je este nadej... testnem v nedelu, lebo v sobotu mam termin ms, ktora dufam nedorazi 😉 pa a dobru noc 😉

zana21
2. srp 2011

@mijadave Tak to je mi líto, ale ještě je brzo, ne? Dokud nedostaneš MS, tak nezapomeň, naděje umírá poslední 🙂

terioza1
2. srp 2011

Holky, neuskodi sex, kdyz jsem 4tt+2??? Ja se hrozne bojim, ted jsme jeden NEZNEJ meli... ale stejne...

mijadave
3. srp 2011

@zana21 ahoj, ja viem, ze nadej umiera posledna... 😉 vsetkym to tu pisem 😀 no stale dufam, ze to vyslo, aj teplota sa zatial drzi... no uvidime, najblizsie dni to vsetko vyjasnia 😉
@terioza1 ahoj moja, ja si myslim, ze by nemal uskodit 😉 a dnes som radsej netestila 😉

kacnov
3. srp 2011

@lorreine ahojky já mám taky pco ☹ už mám takové chmurky že se to nepovede beru clostil 2 měsíc tak sem zvědavá-ale nemyslím si že to vyjde..

markyzza
3. srp 2011

@mijadave : to je dobře. Testni opravdu až v den očekávané mrchy nebo spíš, když se aspoň 1 den zpozdí. A halvně ráno. 😉 Určitě tam něco vyleze. 😵 😵 U mně měření teploty nehrozí. Synáček totiž nemívá moc klidné noci, takže k němu musím v noci vstávat. Takže tohle jsem vzdala hned. 😉 Takže já už jen čekám, na termín mrchy 😅 Mám sice doma 3 testíky, ale zařekla jsem se po neuspěších, že ty fakt zkusím, ža bude velká šance, že budud těhotná. 😀 😀 Chodím se na ně dívat. Je to těžký, ale určitě vydržím. Abych neměla zbytečně zase zklamání. 😉 Chci už vidět jen testík // 😵
@terioza1 : myslím, že když to bylo opatrně, tak by to nemělo vadit. I když jsem tu taky našla, že po zjištění těhu radil Dr. týden se zdržet sexu, kvůli dobrému uhnízdění. Ale myslím, že když jsi věděla, že jsi těhu, tak to žádná divočina nebyl,viď? A kdy se to chystáš říct příteli? No já už bych to tedy nevydržela. 😀 😀
Jo a včera odpoledne jsme měli srazík sholkama a jejich dětma z okolí co se známe z těhotenství, a když jsem se jich ptala na cystu, tak, co ji holky měli, tak tvrdili, že to nebolí. Že jsem určitě těhotná a žádná cysta. 😀 😀 Tak mám zase další naději. 😵 😵 Já vám holky snad začnu věřit, že by se nám zadařilo? 😅 😵 😵 No uvidíme. Každopádně jsem nohama na zemi. Už jsem si minimálně 2-3x myslela, že jsem určitě těhotná a prd. 😀 😀 Když ono se to zrovna tak povleče. 😒 Dnes jsem teprve asi 7.DPO, ale podbříšek cítím pořád, i když se mi zdá že míň.

markyzza
3. srp 2011

@kacnov : nesmutni, určitě se zadaří. Můj syn je toho důkazem. Taky jsem měla PCO, poruchu štítné žlázy a ještě nějak blbě tvarovanou dělohu a vyšlo to. Nadopovali mě na měsíc hormonama , srovnali štítku a zadařilo se. Sice přes IUI, ale to jen kvůli endometrioze 😉 Takže kdybych ji neměla, tak by se to určitě přirozeně povedlo. 😉 Určitě to zabere a kdyby ne Clostil tak něco jiného. 🙂 🙂

mijadave
3. srp 2011

@markyzza jasne, skor asi nie, lebo presne ako pises, chcem vidiet uz len //, nechcem byt zas sklamana... 😉 aj ja som mala cysty, dve 5cm v jednom vajecniku a vobec ma nic nebolelo... takze cysta ozaj nezvykne boliet 😉 cize sanca tu je... ja som tiez bola par krat presvedcena, ze som tehu a prd... 😀 aj mne sa to vlecie, uz nech je aspon vikend, v sobotu uvidime... ci dorazi alebo nie... 😉

vinnuska
3. srp 2011

@markyzza ahojky, a kolikrát jsi byla na IUI? zadařilo se napoprvé?

markyzza
3. srp 2011

@vinnuska zadařilo se napoprvé. 😵 Sice jsem tomu moc nevěřila, tradši jsem počítala, že ten první pokus Nevyjde a ono jo. 🙂 Ale samozřejmě taky záleží od problémů. Mně je stihli za měsíc srovnat a bylo to. 😀 😀 A to mi má gyndařka tvrdila 2 rok,že jsem zdravá. 😠 No jo, když člověk dr. věří. Ani mi nenabral krev, nic. 😅 A laparoskopii spodku jsem si vyprosila, že ji dobrovolně podstoupím no a tam mi zjistili endometriozu. 😉 AAle teď už mám super gyndaře, kterému věřím, že dělá opravdu vše, co jde. 😉

vinnuska
3. srp 2011

@markyzza aha mě právě taky čeká první IUI.snažím se abych si neříkala,že to vyjde na poprvé..Joo,tak přístup některých dr mě uplně zaráží.. mě třeba dala v 16dr HA a nedělala mi jaterní testy..a pak jsem měla problémy,že 😠 laparku mi v caru nabídli hnedka,co jsem řekla,že chci IUI 😀 ale nejdu do ní.. zkusím asi 2IUI a pak možná..žádné vážné zaněty jsem neměla,tak snad budu ok...

markyzza
3. srp 2011

@vinnuska : no my tenkrát byli rozhodnutý, že zkusíme 2IUI a pak rovnou IVF s 2 bojovníčky. 😉 No já měla v 15ti slepák ale neměla jsem žádné lázně, tak jsem se bála srůstů, že by tam mohli být a i jsem měla fakt bolestivou MS. Tedy ten 1-2 dny. Jinak na záněty jsem taky netrpěla. 😉 Neboj, uričtě se povede při 1. nebo 2. IUI. No jasně, že jsem si říkala, že to nemusí vyjít, ale ve skrytu duše jsem si to samozřejmě stejně vroucně přála. 😵 😵 Mozek prostě neoblafneme jinýma kecama 😀 😀

terioza1
3. srp 2011

@mijadave Ahoj zlatko, tak kdy teda budes testit? No cetla jsem, ze se muze, pokud nespinim a tak... nespinim, takze je to vpoho... 🙂

vinnuska
3. srp 2011

@markyzza to mi povídej..navíc jsem člověk co ćhce mit všechno hned! takže už se vidím jak nakupuju TT a pakjsem naštvana..jako vždy,... ☹ do IVF se mi teda určo nechce.. zatím.. radši ty IUI 😉 slepák brr to ted měla moje známá..ale žádné lázně jí nenavrhli..a když se na ně ptali,tak se jí zeptali- A PROČ??? 😠 hrůza...

mijadave
3. srp 2011

@terioza1 asi az cez vikend... uz chcem vidiet len //... 😀 radsej si budem nechty obhryzat ako vidiet zas snehobiely test... a to si ich pestujem 😀 radsej pockam, az ked bude meskat... alebo v den terminu ms, co je sobota... 😉

terioza1
3. srp 2011

@markyzza On to tusi a poradne to tusi, ale jako ze bych mu to rekla na ferovku, to jeste ne .-) Ale mluvili jsme o kocarku, o tom, jak chci udelat uz detskej pokojcek, o jmenech... ptala jsem se ho, jakou ma zrovna naladu, ze bych mu chtela neco rict.... ale nerekla 😀 Takze podle me moc dobre vi.... 🙂 Cekam na toho 9.8. az pujdu poprve k dr.. 🙂 To s tim sexem mi rikal dr... To jsem sem psala nejspis ja. Ale uhnizdeny to uz je, 3dny jsem u uhnizdeni spinila....uz je to tejden zpatky... 🙂 Takze by to melo bejt vpoho.. Ja jako vim, ze se muze sexovat, ale u sebe je clovek prece jen opatrnejsi...

No vidis, tak treba jsi tehu... ja teda myslela, ze cysta boli... ze to je neco podobneho jako ovu bolest... ale tak jestlize rikaly, ze to neboli, tak to asi neboli.. je pravda, ze spoustu holek tu psalo, ze mely cystu a nevedely o tom, ze jim to dr zjistit.... Asi zalezi na zensky a je to podle me individualni.. ja kdyz jsem mela moji prvni ovu bolest, nevedela jsem, co to je a mazala do nemocnice, taky zkoumaly, jestli to eni cysta... ale nebyla 🙂 Tak ti drzim palce holka... jestli jsi 7DPO tak by se to ted nekdy melo uhnizdovat... 🙂 Tak bud opatrna..

terioza1
3. srp 2011

@mijadave ani nevis, jak moc bych byla rada, kdyby se ti to zadarilo.. .-) Ja ti posiiiiiilaaaaam nejake ty tehu bacily 🙂 tfuj, tfuj, tfuj 🙂

terioza1
3. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m...............2...........29......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............18...........28............11......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............20...........28...........6-7......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............27...........33............10.....................................
Aduskatt................35............6r..............21...........30............5?......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m...............6...........28......................Clost.,
Very_sad..............28...........2.5r.............17...........32............7....... Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT..........Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................?..............9.8.2011............Listovka

mijadave
3. srp 2011

@terioza1 joj dakujem 😀 si zlata... mne uz z toho zacina riadne hrabat... v noci sa mi snivalo, ze som bola u dr a ze mi povedal, ze urcite nie som tehu, lebo mam nizku sliznicu, ze ms urcite dorazi... ☹ no uz fakt mi zacina hrabat a nejak ma opusta optimizmus, no nechcem sa tomu poddat... 😉 raz to vyjde... som rozmyslala, ze ked by to nahodou nevyslo, tak pojdem tu u nas aspon do poradne pre sterilitu, ked uz mm nechce ist do caru a nech mi skusia zistit, kde moze byt problem... predsa len, maju lepsie moznosti ako obvodny gynekolog... 😉

terioza1
3. srp 2011

@mijadave jeeezis, na takovy sny se vykasli .-) Treba u tebe zrovna znamenaji opak 🙂 Treba pujdes k dr a ten ti rekne: paaaaani, vy mate ale obrovskou sliznici 🙂)) Nestresuj, urcite se zadari... Nesmis prave ztracet optimismus... Ale vlastne ja uplne vim, jak se citis.... nejhorsi je, ze s tim vlastne nemuzes nic delat... musi se umoudrit tvoje telo... soulozit muzes horem dolem, ale vajicko a spermijka se musi spojit a to neovlivnis... ja z toho mela taky deprese... ale pak jsem si rekla, ze se proste zadari i kdyby trakare padaly... rikala jsem si, ze ted budu soulozit proto, protoze jednak chci a jednak se to proste povede... tak si to taky rikej... dokonce moja, sla jsem i na konicka a to se mi nkdy nechce a rikala jsem si, ze si ho udelam ja, bude mit radost a me se zadatri 😀 Hlabalo mi zase timhle smerem 😀

mijadave
3. srp 2011

@terioza1 kiez by si mala pravdu a bolo to ozaj opacne... ja neviem, nejak nikdy som nebola pesimista, vzdy som hladala to pozitivne, no dnes mi priserne tresti hlava.... my sme tentokrat ani nevedeli, ze sa mi posunula ovulka, cize sme sa tulili len tak, pre radost, v podstate sa to snazime tak stale, no niekedy mi hlave chodi, ze teraz, bo bude ovulka... 😀... a tak som si preto myslela, ze to vyjde... 😉 ale bude dobre, stale je nadej... pesimizmus ma chyta mozno aj kvoli tej trestiacej hlave... mam az mziky pred ocami...... 😕

terioza1
3. srp 2011

@mijadave a ty jsi v praci? Jeeezis, tak si vem nejakej prasek... at te hlava netresti 🙂 Treba je to zrovna priznak tehu🙂